Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בן ניסאן אקס טרייל לקודיאק, DSG או CVT?

Nisimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינת רכב דיזל נראה שהקודיאק לוקחת בכל פרמטר חוץ המראה החיצוני (לדעתי).

הייתי די סגור על הקודיאק עד שהאמינות עלתה על הפרק, במיוחד בכל מה שקשור לתיבת ההילוכים הידוע

לשימצה DSG, הבנתי שהDSG7 הרטוב יותר אמין על הנייר אבל עדיין זה תלוי באופן הנהיגה וגם התחזוקה מאוד יקרה, ולקנות רכב חדש ב180k ללא שקט נפשי ועלויות אחזקה גבוהות של הגיר נראה קצת מפחיד.

מה שכן שמעתי פה ושם שגם גיר הcvt בניסאן לא מבריק (בגוק ובקשקאי לא בטוח אם זה אותו דבר באקסטרייל) וגם לו יש תקלות.

מישהו יכול להאיר קצת אור על הנושא?

עריכה אחרונה על ידי Nisimo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחזיק רכב (ובמיוחד בגודל כזה) זה לא זול, ויש תמיד פוטנציאל לתקלות - אז כדאי שתיסע באוטובוס.

וברצינות:

הייתי הולך על הקודיאק בלי לחשוב פעמיים, הגיר הרטוב לא בעייתי, ואני מסופק אם התחזוקה של הניסאן זולה יותר. אינני נביא, אבל נראה ל שהקודיאק ישמור על ערכו טוב יותר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדות לתקלות באיקסטרייל (אם כי הבודדה שראיתי) : https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?679469-%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%AA%D7%99-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%90%D7%9F-%D7%A7%D7%A9%D7%A7%D7%90%D7%99-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C&p=5914286&viewfull=1#post5914286

גם אני הייתי הולך על הקודיאק. (למרות ששמעתי על תקלות גם בגיר שלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל לא שמעתי תלונות על אמינות האקס טרייל או בגיר שלו בניגוד לסקודה.

כמו כן מרווחי הטיפולים גדולים יותר 30k מאשר 15k

אני שמעתי אחרת, ומכיר בעיות אמינות מגוונות של האקסטרייל. להלן דוגמא אחת והיא לא היחידה.

בנוסף אם תחליט לרכוש את האקסטרייל אני ממליץ לך בחום לעשות טיפול כל 15K.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה טובה היא ה 5008 עם מנוע דיזל וגיר פלנטרי.

למה היא לא במועמדות הסופיות שלך?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה טובה היא ה 5008 עם מנוע דיזל וגיר פלנטרי.

למה היא לא במועמדות הסופיות שלך?

תאמת פחות התחברתי לעיצוב למרות המפרט המפנק, אני אוהב לוק יותר גיפי וקשוח והפגו נראה יותר מיניוואני. גם העיצוב הפנימי יותר מדי סגור ועוטף. אני מעדיף מרחב ופיתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שה 5008 מרווחת מהשתיים האחרות.

בדגם הפרימיום היא ניראת מצויין.

ממליץ לבצע נסיעת מבחן לפני שאתה שולל.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שה 5008 מרווחת מהשתיים האחרות.

בדגם הפרימיום היא ניראת מצויין.

ממליץ לבצע נסיעת מבחן לפני שאתה שולל.

עשיתי ולא ממש אהבתי את הסטייל והתפעול של האייקוקפיט, מרגיש שזה מתאים יותר למכוניות ספורטיביות קטנות יותר מאשר ג'יפ 7 מקומות, ההגה הקטן אומנם מרגיש טוב אבל לדעתי לא מתאים ספציפית לרכב הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסים תשמע, תהיה מלחמה, לאחר שאתה כותב דברים כאלו...(;-

הפיז'ו יותר מרווחת משמעותית מהאחרות, סידור המושבים שלה הרבה יותר נוח ומוצלח למשפחה צעירה. למיטב זכרוני גם בניסאן עברו למנוע בנזין טורבו וגיר רובוטי והגיר הרציף רק בדיזל. בכל מקרה בזמנו כשבחנתי אותן העדפתי את הקודיאק (לא היה מלאי) כמובן שאת דגם הדיזל. היה לי את ה 5008 דיזל כחצי שנה ואהבתי אותה מאוד.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסים תשמע, תהיה מלחמה, לאחר שאתה כותב דברים כאלו...(;-

הפיז'ו יותר מרווחת משמעותית מהאחרות, סידור המושבים שלה הרבה יותר נוח ומוצלח למשפחה צעירה. למיטב זכרוני גם בניסאן עברו למנוע בנזין טורבו וגיר רובוטי והגיר הרציף רק בדיזל. בכל מקרה בזמנו כשבחנתי אותן העדפתי את הקודיאק (לא היה מלאי) כמובן שאת דגם הדיזל. היה לי את ה 5008 דיזל כחצי שנה ואהבתי אותה מאוד.

חח השיר הזה רודף אותי כל חיי

בכל מקרה הכן מסכים איתך מבחינת גודל פנימי נטו הפג'ו יותר מוצלחת, אבל העיצוב העוטף וההגה הקטן היה קצת די ברייקר בשבילי, כנ'ל גם העיצוב החיצוני השיותר דומה למיני וואן, בניגוד ל3008 שנראה לטעמי הרבה יותר יפה.

זה עניין של טעם בסוף או שאתה ממש אוהב את העיצוב או שלא, כמו כן מנוע הדיזל בפג'ו חלש יותר מהניסאן והסקודה, ודי מרגישים את זה.

בנוגע לגירסת הבנזין של הניסאן זה פחות רלוונטי, אני די סגור על דיזל, ובגירסת הדיזל של הניסאן נראה שיש גיר די נוח ואמין שהוכיח את עצמו בניגוד לסקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שוב מחזק את עניין הקודיאק. רק שתבין גם שהניסאן דיזל ממהירות שיוט של כ 100 קמ"ש -רועש כמו טרקטור. הנציגים בנסיעות המבחן כשמגיעים לכביש מהיר בדיוק רוצים להדגים לך את יכולות הסטריאו והטוויטרים. נסעתי ברכב 3 פעמים, כולל ב 2019 והרכב רועש כמו טרקטור. וצפוף ( את זה כבר כתבתי). האקסטרייל רכב מצוין למשפחה עם 3 ילדים וכלב, שנוסעת רגוע רגוע. לבן אדם כמוני שמרגע שעולה לרכב יש עקצוצים קבועים בכף הרגל-ממש לא מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שוב מחזק את עניין הקודיאק. רק שתבין גם שהניסאן דיזל ממהירות שיוט של כ 100 קמ"ש -רועש כמו טרקטור. הנציגים בנסיעות המבחן כשמגיעים לכביש מהיר בדיוק רוצים להדגים לך את יכולות הסטריאו והטוויטרים. נסעתי ברכב 3 פעמים, כולל ב 2019 והרכב רועש כמו טרקטור. וצפוף ( את זה כבר כתבתי). האקסטרייל רכב מצוין למשפחה עם 3 ילדים וכלב, שנוסעת רגוע רגוע. לבן אדם כמוני שמרגע שעולה לרכב יש עקצוצים קבועים בכף הרגל-ממש לא מתאים.

את האקס טרייל 1.6 אני מכיר ואתה צודק מאוד מרעיש, אבל חסכונית ואמינה לפי סטטיסטיקות. לא בטוח אם מנוע דיזל 1750 החדש יותר שקט, אבל מנסיעה עם ה1.6 הגיר הרציף עובד יפה עם המנוע.

אין ספק שהקודיאק רכב יותר טוב רק עניין הגיר מאוד מטריד שקונים רכב בסכומים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות. במקרה הזה הפיז'ו דיזל לוקחת בהליכה, שוב פעם-גם אני סלדתי ממנה בהתחלה אך אחרי סיבוב של חצי שעה-התאהבתי.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?652808-%D7%9E%D7%AA%D7%97%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%A0%D7%98%D7%95-%D7%91%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%99%D7%A0%D7%92-%D7%AA%D7%A4%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%99/page2

תקרא מהתחלה, או מהודעה #35

אני לא הייתי רוכש רכב חדש בתחושות מעורבות. בכל מקרה אולי עדיף להמתין בסבלנות לסורנטו 2018 דיזל שתצוץ ביד 2 (רק מ 2018 עם מפרט בטיחות מלא) או להיכנס ליבואן ולבקש מנציג שלו שישלח הודעה בסניפים שאתה ממתין בסבלנות לדיזל שיגיע לבצע טרייד אין. הקיה זה כבר רכב משמעותית יותר מרווח.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?674390-%D7%9E%D7%99-%D7%9B%D7%A4%D7%A8%D7%94-%D7%9E%D7%99-%D7%90%D7%95-%D7%A8%D7%9B%D7%A9%D7%AA%D7%99-%D7%A1%D7%95%D7%A8%D7%A0%D7%98%D7%95-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C

מכל מלמדי השכלתי

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתלבט בין שלושתם, חויתי את הרעש המדובר בנסיעה באקס טרייל וזה אכן שואו סטופר עבורי. מה לגבי המכירה העתידית של הרכב? אני מאוד מוטרד מהפג'ו אם אוכל למכור אותה עוד כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...