Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בן ניסאן אקס טרייל לקודיאק, DSG או CVT?

Nisimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם מתלבט בין שלושתם, חויתי את הרעש המדובר בנסיעה באקס טרייל וזה אכן שואו סטופר עבורי. מה לגבי המכירה העתידית של הרכב? אני מאוד מוטרד מהפג'ו אם אוכל למכור אותה עוד כמה שנים.

מאמין שהניסאן תשמור הכי הרבה על הערך בגלל השם והאמינות ואחזקה זולה, וגם המראה החיצוני המוחצן יותר מבן השלושה כמו שישראלים אוהבים, לרוב הם נמכרים כמעט במחיר מחירון. הסקודה כנראה גם תהנה משמירת ערך בתנאי שהDSG7 הרטוב החדש יוכיח את עצמו ויהיה אמין כמו הDSG6 הרטוב, אם לא כנראה יהיה ירידת ערך גדולה מהניסאן, פג'ו כנראה תספוג את ירידת הערך הגדולה ביותר למרות שזה כבר לא נורא כמו בעבר וזה יהיה נורמלי יחסית לשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזק את כל מי שהמצליץ על הקודיאק. לטעמי הרכב המוביל היום בקטגוריה.

אגב, DQ381 (מצמד רטוב) לא כזה חדש עד עכשיו מוכיח את עצמו כאמין.

כשאני התלבטתי בין הקודיאק לאקסטראיל, באחרון הרגשתי שהרכב מצועצע ואיכות החומרים והנדסת אנוש ברמה לא גבוהה במיוחד. לא יודע, בטח יש אנשים שאוהבים את סטייל של נצנצים ופלסטיקה זולה.

בקודיאק כבר הרגשה אחרת לגמרי הן בחינת החומרים והן בנסיעה - הרכב מרגיש "בוגר" ומבוסס.

ישנן שתי גרסאות למנוע דיזל 2.0 - 150 כ"ס אשר מגיעה רק ב- 2x4 ו- 190 כ"ס שמגיעה רק ב- 4x4.

אם אתה נהג "רגוע", המנוע הראשון מספיק בהחלט והוא גם יפצה אותך בצריכת הדלק ועלות נמוכה בכ- 30K ש"ח.

אחרת תלך על ה- 190 כ"ס.

נ.ב. באמצע נובמבר צפוי להתחיל מבצע חבר בסקודה.

עריכה אחרונה על ידי Random
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עדיין פרטים, אבל סביר להניח שתהיה הנחה דומה למבצעים קודמים - בסביבות 8K הנחה + אבזור מתנה.

שים לב שהרכב עבר לאחרונה מתיחת פנים ועדיף לקחת את הדגם המחודש שכבר הגיע לארץ עם מנוע 1.5 TSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתיחת הפנים לא קשורה למנוע - מרחק גילוי הרכב בשטח מת גדל כולל שינוי בחיווי, במקום סמל של סקודה מאחור רשום סקודה באותיות ונוספה חבילת שינה למושבים האחוריים. אולי יש עוד שינויים.

הרכבים המעודכנים שהגיעו לארץ עם מנוע 1.5. כל שאר המנועים יגיעו בהמשך השנה.

זו הסיבה שאמרו שאין במלאי מנוע 2.0 דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם הסוכנות,מתיחת הפנים רלוונטית רק לרמות גימור סטייל ומעלה.

בנוסף בגלל שלקוח שהזמין לא הצליח לקבל אישור למימון,יש רכב 2 ליטר דיזל 2x4 אחד במלאי,שילמתי 2000 ש״ח כדי לשמור אותו ל-10 ימים.

מה דעתך האם המשלוח הבא של דיזל 2 150 כ״ס יתייקר? זה מה שהם אומרים בסקודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם הסוכנות,מתיחת הפנים רלוונטית רק לרמות גימור סטייל ומעלה.

בנוסף בגלל שלקוח שהזמין לא הצליח לקבל אישור למימון,יש רכב 2 ליטר דיזל 2x4 אחד במלאי,שילמתי 2000 ש״ח כדי לשמור אותו ל-10 ימים.

מה דעתך האם המשלוח הבא של דיזל 2 150 כ״ס יתייקר? זה מה שהם אומרים בסקודה.

זה הגירסה המתוחת פנים?

ומה ההצעת מחיר שנתנו לך כולל הכל על הכביש?

אני הזמנתי דרך אלפא מוטורס (הם קונים ומחזיקים הקצאות מסקודה) יצא 210 על הכביש לדיזל סטייל כולל כל התוספות, מעניין אותי לדעת אם הם יקרים או פחות, רציתי להזמין ישירות מהם אבל כמו שאמרת לא היה במלאי.

מאלפא מוטורס הרכב יגיע רק בסוף נובמבר, אבל תאמת אני שוקל כבר לבקש מהם שיביאו לי את הרכב בינואר שהרכב יהיה רשום 2020.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סגור איזה גרסה זאת, אבל הזמנתי גימור אמבישן אז זה פחות משנה לי. ב-210 אתה מקבל את הדיזל 150 כ"ס ?

כן עם כל התוספות על הכביש בגירסת סטייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...