Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על נהיגה ללא טסט

שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הטסט לרכב נגמר ב8.10 (סתם לידע כללי 8-9.10 היה כיפור) וקיבלתי דוח היום (שישי 11.10) על נהיגה ללא טסט.

בתכלס ביום ראשון אני הולך לעשות את הטסט יש אפשרות לערער על הדוח או משו בהתחשב בכך שאני נהג ללא עברות תנועה/תנועות/נזיפות/הזהרות ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן יש לך רישיון נהיגה?

אם זה מעל 7 שנים, מתוכן 5 ללא עבירות, אפשר לנסות לבקש להמיר להזהרה דרך מרכז פניות נהגים.

https://www.gov.il/he/service/drivers_inquiries_forms

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת דוח רק על הטסט, או שהיו עבירות נוספות שביצעת? קשה לי להאמין ששוטר נתן דוח על פקיעה של יומיים. תעלה צילום של דוח לכאן, אם תרצה.אולי נזהה משהו שבגינו ניתן לבקש ביטול

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטסט לרכב נגמר ב8.10 (סתם לידע כללי 8-9.10 היה כיפור) וקיבלתי דוח היום (שישי 11.10) על נהיגה ללא טסט.

בתכלס ביום ראשון אני הולך לעשות את הטסט יש אפשרות לערער על הדוח או משו בהתחשב בכך שאני נהג ללא עברות תנועה/תנועות/נזיפות/הזהרות ?

תודה

לערער = להשפט. לא מומלץ.

את הטסט אפשר לעשות חודשיים לפני הזמן כך שהטיעון שיומיים קודם חל יום כיפור לא מחזיק מים.

אולי גם כדאי שתוציא רישיון זמני לפני שתלך לטסט - כי זה יהיה לא נעים אם יתפסו אותך שוב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת דוח רק על הטסט, או שהיו עבירות נוספות שביצעת? קשה לי להאמין ששוטר נתן דוח על פקיעה של יומיים. תעלה צילום של דוח לכאן, אם תרצה.אולי נזהה משהו שבגינו ניתן לבקש ביטול

כן הדוח הוא אך ורק על הטסט , לא היה עוד משהו מלבד זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לשלם ולעזוב את הסיפור. אין לך קייס במשפט.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לערער = להשפט. לא מומלץ.

את הטסט אפשר לעשות חודשיים לפני הזמן כך שהטיעון שיומיים קודם חל יום כיפור לא מחזיק מים.

אולי גם כדאי שתוציא רישיון זמני לפני שתלך לטסט - כי זה יהיה לא נעים אם יתפסו אותך שוב.

בגדול אין לי בעיה לשלם את הדוח הזה הדבר היחיד שאני מתבאס זה ה6 נקודות שקיבלתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי שילמת את אגרת הטסט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...