Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי צמיגים ל-208 [195/55/16]

Blaz00r
שימו לב! השרשור הזה בן 1623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אז אחרי 3 וחצי שנים הגיע זמן להחליף צמיגים (אחרי חצי רכב שכבר הוחלף, אבל זה סיפור אחר :lol:). המידות כאמור הן 87H 195/55R16.

אחרי שהבנתי שהטויו CF2 כבר לא במלאי בכל הארץ ולא מיובאים יותר אלא המחליפים שלהם MP4 (שנראה שנחותים מה-CF2 בכל פרמטר וגם עולים יותר), אני חושב ללכת על הפאלקן ZE914. קיבלתי הצעה אחרי מיקוח של 333 ש"ח לצמיג כולל מע"מ, התקנה, כיוון פרונט עם מכונה של האנטר ו"שסתומים איכותיים" (לא זוכר מה בדיוק היה הניסוח, אך הכוונה היא שסתומים שונים מאלו ה"פושטים" ששמים בפנצ'ריות אחרות, כך לפחות הם טוענים).

איך המחיר? יש טעם להוסיף כמה (?) שקלים וללכת על ה-ZE310 שאמורים להיות טיפה יותר טובים? אופציות אחרות בתקציב של עד 400 ש"ח (בלי שום גמישות)? לפי מה שאני רואה ה"רמה" הבאה כבר דורשת תוספת משמעותית במחיר.

**אני עכשיו רואה שבטיירדיל יש את הטויו ואת הפאלקן, אבל אין לי מושג אם אפשר לסמוך על טיב ההתקנה שלהם. למישהו יש ניסיון?

תודה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חיפשתי טויו ולמרות שהופיעו בכמה אתרים קיבלתי תשובה שהדגם כבר לא קיים. אני התקנתי במקומם דאנלופ FM800 תוצרת תאילנד, ידעתי שמדובר בסוג של פשרה אבל בחרתי בהם בכל זאת, פאלקן לא היו זמינים במידה הנדרשת.

אם הפאלקן זמינים במידה שלך הייתי בוחר בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין את הטויו אצל היבואן הרשמי אז אין.

זה מה שיש אצלהם

האפיגריפ פרפורמנס צמיג מצויין, אולי תוכל למצוא אותו ב 390-400 (לרכב שלי המחיר באתר זהה, שילמתי 390 לצמיג בפנצ'רייה הקבועה).

עם זאת, אם אתה לא מחפש ביצועים, הפאלקן 310 יעשו את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו ברכב עבודה של אשתי הוחלפו זוג קדמיים לפאלקן 310 , נסיעות מנהלתיות .

במידה שונה משלך (רנו קדגאר ) עלו 900 שח לזוג.

אין טענות . שקטים ונוחים ובשביל מה שהרכב עושה הם טובים מספיק .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...