Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20 מול קיה ריו 2014

oleg1988
שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

מתלבט בין יונדאי I20 כ60 אלף ק"מ מול קרה ריה 40 אלף ק"מ, שניהם שנתונים 2014 יד שניה.

אשמח לייעוץ.

מה שהכי חשוב מבחינתי זה אמינות, כמה שפחות לבקר במוסך.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אמינות שתיהם צריכים להיות די טובים, ליונדאי יש בעיה מוכרת בהגה החשמלי.

שתיהם בעלות יחידות הנעה זהות אך הריו מרווחת יותר מאחור.

הריו מעט יותר בטיחותית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי וקיה יש עוד מחלות כמו חיישנים וחלקי פלסטיק שמתפגרים וכמובן בעיות במערכת ההיגוי שלפעמים זה קופלונג ולפעמים סיפור הרבה יותר יקר.

הייתה לי i20 במשך 6 שנים, האמינות הייתה סבירה אבל היו בעיות שהוציאו אותי מדעתי כמו כפתור הדלקה של מזגן שהתקלקל 3 פעמים והעלות שלו 2500 שקל לחדש ו 1000 שקל משומש מפירוק.

אם מצאת אחת שמורה עם תיעוד טיפולים וללא תאונות, אפשר לבדוק ולהתקדם.

בלי קשר, מה התקציב שלך? כמה רוצים על אותה יונדאי?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליונדאי וקיה יש עוד מחלות כמו חיישנים וחלקי פלסטיק שמתפגרים וכמובן בעיות במערכת ההיגוי שלפעמים זה קופלונג ולפעמים סיפור הרבה יותר יקר.

הייתה לי i20 במשך 6 שנים, האמינות הייתה סבירה אבל היו בעיות שהוציאו אותי מדעתי כמו כפתור הדלקה של מזגן שהתקלקל 3 פעמים והעלות שלו 2500 שקל לחדש ו 1000 שקל משומש מפירוק.

אם מצאת אחת שמורה עם תיעוד טיפולים וללא תאונות, אפשר לבדוק ולהתקדם.

בלי קשר, מה התקציב שלך? כמה רוצים על אותה יונדאי?.

על היונדאי רוצים 30, אבל גמיש, אפשר לרדת טיפה.

התקציב שלי בגדול עד 45, הבעיה שבקושי יש הצע. אני מחפש סופר מיני ידני אבל לא מהקטנות מידי כמו פיקנטו (יותר בכיוון של ריו,i20, ג'אז, פיאסטה, בלנו...).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק רנו קליאו ידנית, מאובזרת, די זריזה, אם כי בעיר למרות התדמית הצרפתית מרגישה נוחה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי במשפחה ריו ידנית 2014 יד ראשונה, מעל 100 אלף ק"מ. עד עכשיו תקלה היחדיה הייתה לוקר נעילה מרכזית.

מכונית פשוטה ויעילה, מנוע 1.2 לא עגלתי יותר על המידה, מספיק לחלוטין לנהיגה יומיומית רגילה. צריכת דלק 1 ל 14-15.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על הקיה, שני הרכבים היו ברשותי (בתקופות שונות) משנתון 2013. הקיה מרגישה כמכונית יותר מעודנת, מרווחת ונוחה מאשר היונדאי. לי באופן אישי הייתה בה גם תנוחת נהיגה נוחה יותר מהיונדאי.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...