Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על עבודה בברינקס , מישהו שעובד/עבד פעם?

HellCat
שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים חברה .

בקרוב אני מתכנן לעבור למרכז ובעתיד ללמוד ומחפש עבודה יציבה ומתגמלת בסופו של דבר (לא מלצרות !!!) , שלחתי קו"ח לברינקס ישראל למשרת נהג מאבטח משוריין וחזרו אליי ואני אמור להגיע לראיון אישי אצלהם בחברה .

יש כאן מישהו שעבד בתחום ויכול קצת לספר לי? מה כולל תהליך הגיוס ומה בעצם כולל היום עבודה במשרה שכזאת?

קצת על עצמי - בן 23 משוחרר מצבא הקבע בתפקיד קצין רכב עם רישיון משא כבד בין היתר .

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הראיון וכו. לגבי העבודה, בגדול עבודה שוחקת מ7 בבוקר עד שמסיימים את הקו. יש ימי שישי.

יש ועד חזק ויש קביעות לאחר תקופה. משכורות גבוהות( מאוד) בגלל כל מיני תוספות שמקבלים.

שווה לצאת לפנסיה...

אין מה להתקדם שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קביעות בעידן הזה שווה לזכייה בפיס.

אם ככה זה בברינקס, וואלה הרווחת.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות חברים :)

לא מעוניין בקביעות אלא אם כן יציעו לי ישר להיות מנכ"ל ברינקס ישראל , מעוניין בעבודה מאתגרת ורווחית לשנה/שנה וחצי עד לתחילת הלימודים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2002 השתחררתי מהצבא, כשבאמתחתי רישיון עד 15 טון. שמח וטוב לב, חיפשתי בשלב הראשון עבודות כנהג, בין היתר גם בברינקס.

קבעו לי ראיון וסיפרו לי שאעבור בדיקת פוליגרף. הייתי קצת לחוץ, כי לא ידעתי מה לענות על השאלה של עישון גראס, האם אשקר ולא אתקבל, או שאספר את האמת, ושבגלל זה לא אתקבל.

ביטלתי את הראיון (הייתי צעיר חסר ניסיון..) והמשכתי לעבודה אחרת.

מספר חודשים אחר כך, דיברו בחדשות על איזה אחד, קופרמן משהו... :roll:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון עם מכר שעבד שם מספר שנים - פוליגרף אחת לשישה חודשים (יש מצב שאפילו פחות), גם אם כל מה שאתה תעשה כל היום זה לנהוג. לא בא בטוב לכל אחד.

מחפש קביעות? לך תהיה פקח בעיריה. 10K נטו לאחר שנתיים~, קביעות לאחר שלוש או ארבע, קללות ואיומים עליך ועל משפחתך מצד חונים מתוסכלים ובעלי עסקים שלא מיישרים קו עם גזירות הנדל"ן וזהו בגדול.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא עדיף קביעות כנהג ברינקס? ככל שיש כזו שם כמובן. כל עוד אתה עובד לפי הנהלים אין סטרס כמו בעבודת הפקח, מה רע?

הלקט, אני לא רוצה לחטוף את השרשור, אבל קבלת קביעות במקום עסודה עם ועד חזק זו בוננזה רצינית לעובד בעידן הזה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח !

אתמול הייתי בראיון - וסה"כ המקום עבודה והאנשים נראים לי אחלה ודווקא דיי תפסו לי את העין ! בין היתר חתמתי על טופס להסכמה לבדיקת "פוליגרף" , האם מישהו מהחברים כאן ביצע בדיקה שכזאת בעבר ויכול קצת לספר מה קורה שם? עד כמה היא "חודרנית" לחיים הפרטיים שלי?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר חודשים אחר כך, דיברו בחדשות על איזה אחד, קופרמן משהו... :roll:

נהדר! אף פעם לא טרחתי לקרוא על הרקע של הפושע. לא שהייתי זקוק לאיזה שהוא חיזוק נוסף

לעובדה שפוליגרף הוא פסבדו-מדע ברמה של הומיאופטיה, בערך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליגרף זה לא משהו מיוחד, רק אל תשקר.

מבצעים איתך שיחה ושואלים אותך כמה שאלות, 5-6 בדרכ ואתה אומר להם את התשובה. כמובן הוא מנסח איתך בדיוק מה הוא הולך לשאול בבדיקה עצמה.

אחרי שהחליט על שאלות וקיבל ממך תשובות מתחילה הבדיקה עצמה.

שאלות כמו האם גנבת ממקום העבודה וכו. ( לפני הבדיקה, בבדיקת השאלות אתה אומר לו אם גנבת ומה גנבת. אחכ עוהר על זה ורואה אם זה אמת או שקר)

האם אתה לוקח סמים וכו

בהצלחה

ולא לשכוח להגיד הכל בלי להתבייש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קביעות בברינקס לא תעזור לאף אחד כשכמויות המזומן תצטמצמנה משמעותית בעשור הקרוב.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליגרף זה לא משהו מיוחד, רק אל תשקר.

מבצעים איתך שיחה ושואלים אותך כמה שאלות, 5-6 בדרכ ואתה אומר להם את התשובה. כמובן הוא מנסח איתך בדיוק מה הוא הולך לשאול בבדיקה עצמה.

אחרי שהחליט על שאלות וקיבל ממך תשובות מתחילה הבדיקה עצמה.

שאלות כמו האם גנבת ממקום העבודה וכו. ( לפני הבדיקה, בבדיקת השאלות אתה אומר לו אם גנבת ומה גנבת. אחכ עוהר על זה ורואה אם זה אמת או שקר)

האם אתה לוקח סמים וכו

בהצלחה

ולא לשכוח להגיד הכל בלי להתבייש.

תודה על התשובה !

האם השאלות הן בתבנית "שחור/לבן" או שיש אשרות גם להסביר את עצמי ולענות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...