Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה להשכרת רכב

עדי-אל
שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליומיים בארץ בחול המועד לזוג ושתי תינוקות

רצוי תא מטען שיכיל לפחות עגלה אחת גדולה ואחת קטנה

ראיתי קיה סטוניק 1.4 האם זה רכב מתאים מספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בעגלה

עגלה בקיפול מטריה ואחת רגילה - מאזדה 3 יכולה להספיק.

אצלי נניח במאזדה 3, עגלה Cam Fluido Mio תופסת יותר מחצי תא מטען (קיפול חצי).

טיולון EasyWalker Mini XL נכנס רק לרוחב (קיפול מטריה, אבל זה טיולון קצת ארוך).

קשה להכניס את שניהם וזה יחסל את רוב התא מטען אם לא כולו.

לדעתי עדיף לך משהו לא סדאן אלא סטייל ג'יפון או משהו כזה שאפשר לשים את העגלה לגובה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 טיוטה קורולה יהיו מספיק טובים?

חברות השכרה לא מבטיחות דגם ספציפי.

המלצה לבוא עם הציוד שאתה רוצה להעמיס לסניף של החברה ולוודא שהכל נכנס ברכב לפני שאתה לוקח אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלו היו טיולים רציניים הייתי עושה את ההצעות שלכם אבל לא נסיעות לבקר את ההורים, משפחה וכד אז מחפש משהו בשביל לדחוף את העגלות וזהו, התיק שניקח הוא לא גדול מדי.

החברות לא מבטיחות דגם ספציפי אבל זה לסוג מסויים כמו קורולה או מאזדה 3

השאלה מה התא מטען מהמשפחתיות הכי גדול ונוח. העצה לקחת את מה שצריך לא ממש נוחה אישית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהשכרות, בטח לטווח כ"כ קצר, מומלץ תמיד לקחת קטגוריה-שתיים מעל מה שהיית לוקח בשוטף לשימוש כזה. הרי הדגם הספציפי לא מובטח לך, ואתה רוצה להיות בטוח שלא יהיו בעיות בלתי-צפויות. הדבר האחרון שאתה רוצה זה לבזבז זמן על לשחק טטריס עם החפצים בתא המטען.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקחו קורולה. סתם עינוי. קח רכב עם תא מטען נכבד. חפש בתפריט קטגוריות IVMR ומעלה.המנע מג'יפונים. לרוב הם צפופים יותר. הרי חוץ מעגלות יש עוד מזוודות (כנראה שתיים+) .

בהחלט להעדיף פולקסוואגן טוראן על פני אודי Q5 . (או ג'יפון מסוקס אחר).

בראשונה אפשר לצאת לטייל בלי לקפל בכלל עגלה. (אלא אם כן אתם נהנים לפתוח ולסגור עגלות כל יציאה)

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהשכרות, בטח לטווח כ"כ קצר, מומלץ תמיד לקחת קטגוריה-שתיים מעל מה שהיית לוקח בשוטף לשימוש כזה. הרי הדגם הספציפי לא מובטח לך, ואתה רוצה להיות בטוח שלא יהיו בעיות בלתי-צפויות. הדבר האחרון שאתה רוצה זה לבזבז זמן על לשחק טטריס עם החפצים בתא המטען.

הכלל הזה נכון לכל שכירת רכב.

תביא בחשבון שאם יש לך ילדים במושבי בטיחות תוכל לשים תיקים בין המושב האחורי לבין הקדמי במקומות הישיבה שלהם.

נסה לדבר עם תחנת ההשכרה הרלוונטית, גם ידריכו אותך וגם יוכלו לומר אם יש או אין הבטחה של הדגם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
אל תקחו קורולה. סתם עינוי. קח רכב עם תא מטען נכבד. חפש בתפריט קטגוריות IVMR ומעלה.המנע מג'יפונים. לרוב הם צפופים יותר. הרי חוץ מעגלות יש עוד מזוודות (כנראה שתיים+) .

בהחלט להעדיף פולקסוואגן טוראן על פני אודי Q5 . (או ג'יפון מסוקס אחר).

בראשונה אפשר לצאת לטייל בלי לקפל בכלל עגלה. (אלא אם כן אתם נהנים לפתוח ולסגור עגלות כל יציאה)

הנסיון שלי הוא הפוך - ג'יפונים הרבה יותר נפוצים, בהשכרה באירלנד ל-IDAR (מונדאו אוטומטית עם מזגן או דומה) רצו לתת לי אוקטביה, לטיול של 4 אנשים עם 4 מזוודות (2 גדולות, בינונית וקטנה) ועוד תיקים, אין שום סיכוי שהיה נכנס הכל בבגאז' וניסיתי.

עם הצעה לשידרוג בדוכן הכנסתי את הכל כולל הכל בבגאז' של X1 עד הגג.

עם מזוודות ועגלות בד"כ עדיף תא מטען גבוה שמאפשר הרבה יותר גמישות.

נניח לשים מאחור עגלה מתקפלת לחצי, לפניה שתי מזוודות לרוחב או אחת לרוחב ואחת לאורך ומעליהם עגלה מתקפלת בצורת מטריה.

זה פשוט לא ייכנס ככה בשום סדאן, אבל בג'יפון עם תא מטען בינוני? בקלות יחסית.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-IDAR (מונדאו אוטומטית עם מזגן או דומה) רצו לתת לי אוקטביה, לטיול של 4 אנשים עם 4 מזוודות (2 גדולות, בינונית וקטנה) ועוד תיקים, אין שום סיכוי שהיה נכנס הכל בבגאז' וניסיתי.

.

צר לי אבל אתה טועה (כן, הבנתי שניסית). בתא המטען של האוקטביה (נפח רשמי משמעותית גדול מהX1 אגב) נכנסות 4 מזוודות גדולות פלוס תיקים ללא בעיה, כך שמה שתיארת פה היה נכנס ללא ספק בכלל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אומר ומה אספר, בעוונותיי הרבים הייתה לי אוקטביה דור ראשון, האוקטביה דור שני שרצו לתת לי אז באירלנד לא הכילה את כל הדברים.

גם ב-X1 זה היה מלא עד הגג לא כולל תיקי גב.

ואני לא מדבר בעל פה, לקחתי את המזוודות והתיקים והכנסתי פנימה.

(מזל שהייתי חכם ולקחתי מלון ללילה אחד 300 מטר מהמשרד של Europcar).

נפח תא מטען רשמי מטעה, הוא עד גובה המדף האחורי, באוקטביה מעל המדף האחורי לא היה ניתן להכניס כמעט כלום חוץ מתיק אחד, ב-X1 מעל המדף האחורי נכנסה מזוודה קטנה ו-3 תיקים.

למעשה גם המזוודות הגדולות לא היו נכנסות ב-X1 עם המדף האחורי, הן היו יותר גבוהות בכמה ס"מ.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...