Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופרמיני ידנית בטיחותית חסכונית 1.3 לפחות

Keep1Simple
שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

כבר כמה ימים שאני מנסה להבין איזה רכב מתאים לי לרכישה.

בעיקרון התקציב לרכישה הוא 10K [כמובן שיהיה משומש :D ]

דרישותיי לפי סדר עדיפות: ידנית, מנוע לא פחות מ1.3, בטיחותית, חסכונית, אחזקה זולה ובעלת נגישות טובה לחלקי חילוף ברחבי הארץ.

הדגמים במוקד הם: טויוטה יאריס, קיה פיקנטו, סוזוקי אלטו, פיאט פונטו?

כמה שאלות/בקשות:

1. אשמח להבין מה אתם ממליצים מתוך הדגמים שציינתי או דגם אחר שאתם מכירים

2. אשמח לעזרה בנוגע למקור ידע רלוונטי לבטיחות ברכבים ישנים [לא הצלחתי למצוא]

3. מצד אחד אני רוצה רכב כמה שיותר מינימליסטי, ומצד שני אני מנסה להבין עם עצמי כמה אני מסוגל להתפשר על בטיחות הרכב מול מחיר - אז אם יש לכם מושג באיזה שנה נכנסה החובה להתקין ABS ברכבים בארץ או לחילופין באיזה שנים אני יכול למצוא בדגמים הנ"ל 6 כריות אוויר זה יהיה נהדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקנטו ואלטו הוא מיני.

הייתי בודק את רנו קליאו דור 3, זולה לרכישה ונחשבת לאמינה, בטיחותית לזמנה ובעלת 6 כריות אוויר.

מוזמן לקרוא את הסיכום שלי:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3221/סקירת-גולשים/מסכמים---שנתיים-עם-רנו-קליאו-2012

לגבו בטיחות, יש ארגון euroncap שמבצע מבחני ריסוק:

https://www.euroncap.com/en

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...