Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן לרכוש מכלול חימום לדוד חשמלי שכולל את מוט ההגנה ממגנזיום?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מנסה להכין את הדוד של גיסתי לחורף. אין שם מישהו שיוכל לעזור לה עם זה.

כרגע יש שם דוד של ראנד ששייכים לאמישראגז.

גוף החימום הוא של 2500 W וכאמור לא נותר הרבה ממוט המגנזיום.

כל המכלולים שראיתי עד כה (הייתי בשלושה בתי עסק בתחום) היו ללא המוט. לראנד עצמו אין חלפים, לפחות לא באתר.

אשמח לשמוע היכן באזור המרכז ניתן לקנות מכלול כזה, איכותי ובהספק האמור וכמובן עם מוט ההגנה.

אגב לא הייתי באתר של כרומגן, האם יתאים, אם אמצא שם?

תודה וחתימה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההספק הנקוב של גוף חימום 2500 וואט שנקנה ב'ירדן' לא מדויק, היה בפועל משהו כמו 2350 וואט.

אם אתה רוצה להקל על המשתמשת ובתנאי שתוסיף לה טיימר (ולא שעון שבת) קפוץ לתל אביב ל'שפי גופי חימום' בשדרות הר-ציון 108 והזמן גוף חימום נירוסטה (רק הצינורית החיצונית כמובן, לא חוט הלהט הפנימי). תוכל לקבל כל הספק שתרצה בתנאי ששווה לך לשלם על זה.

ועוד משהו, ציין את גודל הדוד עבורו מוזמן הפלנג'. וודא שהמאיץ (ליתר דיוק הצינור המאריך שלו המוביל את המים למרום הדוד) לא מגיע ממש עד שיא הגובה אלא משהו כמו 12 או 15 ס"מ פחות, אחרת גייזר המים הלוהטים שהמאיץ פולט יגרום נזק מואץ לציפוי הפנימי של הכיפה.

יוסי

עריכה אחרונה על ידי yosi05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג אם המכלול של כרומגן מתאים לדוד המדובר, אבל הבוקר שילמתי 780 ש"ח תמורת החלפת המכלול בדוד כרומגן שוכב, כולל העבודה (על גג רעפים).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה מאז התקנת הדוד, לפני למעלה מ-6 שנים. פשוט הבוקר התעוררתי ולא היו מים חמים למרות שהדוד היה אמור לפעול מספר שעות.

גם בימים שבהם היה לי דוד חשמלי היהה צורך להחליף את המכלול כל כמה שנים (אני חושב שמשהו כמו 3-4) והפעם הדבר הזה יצא עם הרבה פחות אבנית, כיון שעיקר חימום המים נעשה על ידי השמש. אבל יש ימים בהם אנחנו 6-7 אנשים בבית ומתקלחים בערב, ואז אן ברירה אלא להפעיל את החימום החשמלי. וכמובן שגם בחורף. ותביא בחשבן, מדובר גם בעבודה על ידי מישהו שמטפס על גג רעפים, וגם זה כלול במחיר.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק שהעבודה על רעפים מייקרת בצדק את העלות. הסיבה ששאלתי מה תדירות ההחלפה היא כדי לבחון כדאיות של מחמם מים מידי תלת פאזי במצב כזה (אבל אם מדובר בפעם ב 6 שנים, זו עלות זניחה).

אם כבר העליתי את הנושא, אז אשמח לשמוע האם למישהו יש ניסיון עם מחמם מים מידי חשמלי (תלת-פאזי) של Clage ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המכשיר שעליו אתה מדבר, אבל, כאמור, כאשר היה לי דוד חשמל סטנדרטי (150 ליטר, היה מותקן בחדר הכביסה) המכלול הוחלף מדי 3-4 שנים והדוד עצו החזיק משהו כמו 13 שנה. במשפה עם 3 ילדים צעירים (כאשר נכנסנו לגור שם הבכור היה כבן 6 שנים) הדבר הזה עבד קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לםני כשנה החלפתי גוף חימום ופלאנז׳ עגול, עלה 450 שח כולל עבודה, ועוד חצי יום לנקות את המים והחצץ מהבית.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...