Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו הצליח לשכור רכב מעניין באיטליה?

Murzilka
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי כולם,

באפריל-מאי שנה הבאה מתכננים (זוג) Roadtrip בצפון איטליה של כשבוע.

כמובן שרכב זה חלק נכבד מהעניין, אנחנו לא מחפשים את האופציה הזולה או הפרקטית ביותר, אלא את המעניינת.

מבחינה פרקטית מספיק שיצליח להכיל שתי מזוודות טרולי - אולי חוץ 500 קבריו כל רכב יענה על הדרישה.

מה עוד חשוב שיהיה?

• אוטומטי - חובה
  • קבריו - רצוי מאוד מאוד, אם לא אז שיפצה על כך בסעיף הפלפל.
  • הנעה אחורית - עדיפות גבוהה, אפילו חובה אם הסעיף הקודם לא מתקיים.

אחרי שהפכתי את הרשת וחפרתי למלא חברים, לא הצלחתי למצוא מענה לדרישות שלי (לא, אופל קסדה במחיר של M2 לא נחשבת).

מה כן מצאתי?

מסתבר שלהרץ יש "קוקלציונה" של איטלקיות חמות: https://www.hertz.it/p/flotta/selezione-italia

אבארט 124 אולי לא בדיוק ג'וליה QV, אבל היא בהחלט עונה על כל הדרישות שלי.

אז מה הבעיה? גם עם Google Translate יד ביד, לא הצלחתי להגיע להצעת מחיר או הזמנה. מקבלת הודעה שאין רכבים זמינים בתאריכים ותחנות שבחרתי. גם אחרי ששיחקתי עם תאריכים קרובים יותר ושלל תחנות השכרה שאמורות לכלול את המבחר הנ"ל - התשובה של המערכת נותרה זהה.

אם אני פשוט מנסה לחפש רכב להשכרה אז הקולקציה הסודית לא חלק מההיצע (גם בתחנות הרלוונטיות).

לפני שאני מוותרת לאיטלקים ופשוט מזמינה טיסה למינכן.

האם מישהו הצליח במקום שאני נכשלת? אולי אני צריכה להתחיל לעבוד על הקשרים שלי עם המאפייה האיטלקית?

תודה רבה וחתימה טובה לכל העוזרים.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשי משהו שאני עשיתי כמה פעמים, אם כי למטרות אחרות: התקשרי טלפונית לתחנת ההשכרה, ושלחי לשם מייל. אין כמו מגע אישי של סוכן שרוצה מכירה. ובכל מקרה, התפקיד שלהם הוא לתת מידע ללקוחות הפוטנציאליים, והרוב המוחלט ישלטו באנגלית היטב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק- תתקשרי טלפונית לתחנה הספציפית, ככה יכלו בפולין למשל לשריין לי רכב ספציפי שרציתי (אסטרה טורבודיזל... כמה משעמם)

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הרעיונות.

אחרי שלא מצאתי את כתובת המייל של תחנת ההשכרה, פניתי להרץ דרך עמוד הפייסבוק ונאמר לי שעלי להתקשר לתחנה.

התקשרתי לתחנת ההשכרה ישירות - שם הבחורה לא ידעה לתת לי תשובה ונתנה לי מספר טלפון אחר, של מוקד הזמנות.

התקשרתי למוקד הזמנות, ענה לי פקיד נחמד שלא היה לו משהו חכם יותר להגיד לי, הוא ביצע את אותו החיפוש שאני ניסיתי והגיע לאותה התוצאה. אז הוא הציע לי 500X או 500L :roll:

גם נשלחה פניה באתר של הרץ, ללא מענה.

בתזמון מושלם, ביום רביעי Ryanair בדיוק פתחו את הקו ת"א-ממינגן ובהתחשב במחירים שלהם + זמינות של סניף של סיקסט בשדה, המוטיבציה שלי לרדוף אחרי האיטלקים ירדה פלאים, אז פשוט הזמנתי טיסה לגרמניה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה,אי אפשר להשכיר בהרץ איטליה דרך הרץ בארץ?

מן הסתם הם מתקשרים עם עמיתיהם מעבר לים,אז אולי אפשר להזמין בארץ שריון לאיטליה (או משהו בסגנון)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי טיסה בריאנאייר אפילו נהיגה בהונדה אינסייט (המכונה קרש גיהוץ על גלגלים) תהיה חווייה ספורטיבית מהנה :wink:

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לא יודע, אותו מטוס שמגיע ליעד שאתה צריך - לא מצליח להרגיש הבדל משמעותי חוץ מהצבעים של הקבינה בין ראיינאייר לחברות אחרות.

בתזמון מושלם, ביום רביעי Ryanair בדיוק פתחו את הקו ת"א-ממינגן ובהתחשב במחירים שלהם + זמינות של סניף של סיקסט בשדה, המוטיבציה שלי לרדוף אחרי האיטלקים ירדה פלאים, אז פשוט הזמנתי טיסה לגרמניה.

קחי בחשבון שמדובר בשדה קטן ולא בטוח שיש בו מלאי גדול של רכבים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קחי בחשבון שהרכבים שרואים באתר של חברת ההשכרה הם רק דוגמה של רכבים מייצגים לקטגוריה ולאו דווקא הדגם הספציפי שאותו תקבלי. תקראי את האותיות הקטנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...