Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למקרר 4 דלתות

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המקרר סמסונג שלנו חוגג 14 והגיע הזמן לאחד חדש.

התקציב הוא עד 6.5 אלף, חשוב שיהיה אמין וגדול נפח ככל הניתן.

יש המלצות? אני נתקל במקררים של בלומברג והאייר ואין לי מושג איך השמות האלה מתחברים עם המושג ״אמינות״.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לאחר קידוחים וחפירות מעמיקות קניתי לפני כחודשיים את השארפ הזה : http://www.sharp-israel.co.il/page_16252

הוא מחליף מקרר אמריקאי של פריג'ידייר (כשעוד ייצרו בארה"ב) שעבד 20 שנה בשלוש דירות ללא שום ציוץ, אפילו לא החלפת נורה.

בינתיים הרשמים מהשארפ : שקט ביותר, לא יודע מה כתבו בזאפ על רעש - אני ממש צריך להתאמץ לשמוע אותו עובד אפילו כשיש שקט מוחלט. פלסטיקה מרגישה איכותית, הרבה מקום לשים סירים גדולים, סידור פנימי נוח לי.

על צד השלילה- רואים טביעות ידיים על הנירוסטה, בעיקר הידיות. יש רק מגירת ירקות גדולה אחת ואני אוהב שיש שתיים : לירקות ולפירות. קשה להכניס דברים גדולים ממש (תחשוב דג סלמון שלם) למקפיא כי הוא מסודר במגירות, מצד שני הרבה יותר נוח למצוא דברים במקפיא ככה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמעט שנה הייתי באותה התלבטות.

אחרי הרבה מחקר קנינו שארפ כי בערך כל מי ששתיעצתי איתו ובסביבתי הם בעלים של מקרר שארפ.

דגמים אתה יכול לראות באתר של ראלקו

http://www.sharp-israel.co.il/%D7%9E%D7%A7%D7%A8%D7%A8%D7%99%D7%9D

במידה ותלך על שארפ, ממליץ לקנות רק יבואן רשמי ותשים לב לדירוג אנרגטי, יש לשארפ מבחר גדול של מקררים עם דירוג A.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש בלומברג 4 דלתות כ 7שנים

עדיין אותו דגם נמכר היום.

מכיו קרח, תא הקפאה אחד יכול לשמש כמקרר יין.

היתה תקלה במתקן הקרח ותוקנה במסדרת האחריות, התיאום והשירות היה מהיר מאוד.

חוצמזה הוא עדיין עובד שקט, מקרר טוב, גומיות צירים וכו לא מראים סימני בלאי.

במקור הוא היה עם שנתיים אחריות, הארכנו ל 5 נטספות בעלות של 1300 שח ל 5 שנים.

עכשיו הארכנו שוב ל 5 שנים נוספות ב 1500 שח.

כלומר, עד הבתמצווש של המקרר יש לי ראש שקט בעלות של 2800 שח.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש בדיוק 7 שנים בלומברג הזה.

התקלות כדלקמן:

1. מאוורר מדחס - תקלה משביטה.

2. הפסיק לעבוד - נפתר בניתוק ממושך לפריקת קבלים ובדיקה מחדש.

3. מייצר קרח - נשבר מגש קוביות שמסתובב. גם המיכל דרש תחזוקה וניקוי תמידי. בצינורות הצהיבו כעבור כמה שנים.

4. גלגלים במגירות הקפאה. שתי המגירות החתונות ללא גלגלים היום.

5. גומיות בדלתות. גומיות בדלת ימנית לא נצמדות טוב ויש הרגשה שדלת סגורה, אבל היא לא.

יחד עם זאת לאחי יש שארפ שהרבה יותר גרוע.

אני הייתי נשאר עם סמסונג. במיוחד כזה עם שני מעגלים נפרדים למקרר ומקפיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי נשאר עם סמסונג. במיוחד כזה עם שני מעגלים נפרדים למקרר ומקפיא.

גם לי יש מקרר די יקר של סמסונג, מהסוג של door in door, משהו כמו 5 שנים.

היה לי פעם או פעמיים צורך להפשיר אותו בגלל דלתית של מערכת קירור שנתקעה בגלל הצטברות קרח.

כאשר מזיזים את המקרר לצורך ניקוי יש תחושה שהמבנה חלש.

בעיה מרגיזה היר רגישות של לוח הבקרה - הרבה פעמים כאשר עוברים ליד המקרר שומעים "דינג" בגלל מגע קל עם איזה כפתור מגע.

ולאחרונה הייתי צריך להחזיר קטע של אטם הדלת למקום אחרי שיצר ממנו, מקווה שיחזיק מעמד.

המקרר שלי נרכש ביבוא מקביל (זה לא נאמר לי בעת הרכישה), והשירות שלהם על הפנים. המקרר הגיע עם dent קטן ועשו שמיניות באויר כדי לא להחליף את הדלת הפגומה. בינתיים אני חי עם זה, מוסתר על ידי איזה מגנט. במקרר הקודם, גם הוא היה סמסונג (אבל יבוא רשמי), נפגעה דלת בעת האספקה. הדלת הוחלפה, והישנה הושארה לי כספייר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחרתי בסמסונג בגלל ניסיון מצויין עם מקרר קודם מתוצרת זו. העניין הוא שהמטבח שלי קטן מאד ואשתי רצתה מקרר יותר גדול אבל באותה נישה, לכן היה צורך במקרר עמוק. מבחינת המבנה הפנימי ה-DID הזה פנטסטי, וכבר מניתי את החסרונות.

חוץ מהמהקרר ייש לנו גם מקפיא עמוק של ליבהר (6 מגירות) כבר 12 שנה. חוץ משתי מגירות שנשברו (אשמת אשתי, היא דוחסת ודוחסת, ושוכחת את האנומליה של המים שגורמת למוצרים להתפשט בקפיאה וללחוץ על המגירה שמעל) אפס תקלות. לא היה קושי להשיג מגירות חלופיות, חוץ מזה שהן די יקרות. היבואן שולח הביתה מרופדות היטב בפצפצים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...