Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש ווקס איכותי ומומלץ לרכב שחור

שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל גם הוא בהיותו חומר סינטטי מוגדר גם כאוטם צבע.

https://www.autostore.co.il/product/%d7%aa%d7%a8%d7%a1%d7%99%d7%a1-%d7%95%d7%95%d7%a7%d7%a1-%d7%9e%d7%94%d7%99%d7%a8-scholl-sw30-5l/

חבל שאתה מוותר על היתרונות של החומרים האלה, גם של carpro.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכתרסיס ווקס מהיר אני משתמש בווקס המהיר של מגוואירס נותן תוצאה מעולה.

מחפש ווקס איכותי אבל אני רואה שאין איזה משהו גורף שכולם ממליצים עליו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בגלל שווקסים מחזיקים מעט מאוד זמן, וישנם חומרים אחרים שמחזיקים יותר זמן ונותנים פיניש לא פחות יפה.

אם בכל זאת אתה מעוניין רק בווקס, אחד הווקסים הטובים ביותר מבחינת פיניש הוא p21s.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שכתרסיס ווקס מהיר אני משתמש בווקס המהיר של מגוואירס נותן תוצאה מעולה.

מחפש ווקס איכותי אבל אני רואה שאין איזה משהו גורף שכולם ממליצים עליו...

שימוש בווקס בארץ חמה כמו שלנו, מייתר תכונות של כל ווקס איכותי בתוך פחות משבוע.

התשובה שלך תהיה בתחום האוטמים.

כל ווקס/אוטם שתוסיף על הפוליש רק יוריד את רמת הברק המקסימלית שתקבל מהצבע אם הוא בוצע כראוי, המוצר שאתה מחפש יתן תוצאה רגעית בלבד, אבל אם זה הכוונה חפש באילו מוצרים משתמשים לתערוכת מכוניות, מזכיר בתנאי חוץ, לא תראה תמורה גדולה לכסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים קודם כל...

אז כאמור אני מחפש ווקס לפיניש ומזכיר שיש כבר אוטם צבע, לכן מחפש ווקס.

עוד אוסיף שאנחנו נכנסים לתקופה חורפית יותר והשמש כבר פחות תהיה איתנו בחצי שנה הקרובה אז זה דווקא הזמן האידיאלי לחפש ווקס ( לדעתי)

חיפשתי מידי על הרילווד של קארפרו אבל זה אוטם! וכבר יש לי אוטם ... הגיוני שאשתמש בו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שכשאתה משלב חומרים אתה לא בהכרח מקבל את הטוב משניהם. השורה התחתונה היא זו שאמורה לשנות לך, וזה פיניש ועמידות. האוטם של קארפרו מעולה ונוח ליישום, וכשתשים משהו מעליו או מתחתיו, סביר לדעתי שרק ירוקן את הארנק ולא ייתן שום benefit.

אם אתה רוצה לנסות ווקס, אחזור על המלצתי, p21s.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטם שנמצא כרגע על הרכב הוא זמני, לא לכל החיים, כך שתצטרך לתחזק אותו כתלות באחזקה החיצונית של הרכב.

לעניינו ווקסים כגון p21s או קולנייט 845 יתנו לך תוצאה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, יש לך carpro reload על הרכב? תמשיך רק איתו. carpro לא מתחבר לאוטמי צבע אחרים

בטח לא אוהב מעליו ווקס אחר. ניסיתי כמה וכמה פעמים קומבינציות שונות איתו, זה אף פעם לא היה מוצלח.

בדרך כלל יצר מריחות ושחק את האוטם צבע שהיה לפניו. או חמור מזה, אפילו תכשירי QD שאני אוהב לא משתלבים מעליו.

זו הסיבה שמכרתי את קארפו. לא בגלל שהוא לא היה טוב - אלא מפני שאני אוהב להתנסות כל הזמן עם תכשירים חדשים

ואוהב לרקוח כמה סוגים - כי מבחינתי זה לימוד. (אוהב את התחום)

היתרון של carpro זה עמידות די טובה, יישום על יבש (מחזיק יותר זמן) ויישום על רטוב מחזק את האוטם שכבר קיים.

החיסרון זה רמת מיסוך נמוכה. (מבחינתי זה המדד לבחינת מוצרים איכותיים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון די חשוב , דיברתי עם הדיטיילר שביצע לי את העבודה מסתבר שהאוטם הוא של חברת הציפויים

nano ceramic protect

הפוליש עצמו בוצע עם שול הגרמנית.

הרילווד נראה מוצר מצויין כמו שאמרת אבל הוא אוטם צבע. אני כרגע עם אוטם. לכן אוטם על אוטם לא בא בחשבון מי הסתם ביצי שנה הקרובה פחות או יותר האוטם יחזיק לכן מעוניין רק בווקס לברק

אחרי חצי שנה אני כנראה ארכוש את הרילווד ואאיישם לחצי שנה נוספת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים על ווקס.קודם כל בשמש שלנו פשוט זה מיותר וחבל על הידיים שלך. ווקס זה חומר אורגני ולכן הוא פשוט יתאדה תוך מספר ימים . ווקס לרוב נועד לתערוכות רכב תחת סככה או בתוך מבנה ושם יש יתרון ברק לווקס. בחיים האמיתיים של ישראל זה אך ורק אוטם.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון אתה צודק אבל לא לשכוח, נכנסים עכשיו לחורף

הרכב שלי ספציפית יושב הרבה בחניונים מקורים

ככה שיש שעכשיו דווקא לדעתי התקופה הטובה ביותר למרוח ווקס ( אפ יודעים להחנות במקומות מוצלים)

לא לשכוח שביקשתי ווקס משחתי וחזק עם תקציב לא זול.

בעבר השתמשתי בווקס שחור של כימיקל גייס שהחזיק קרוב לחצי שנה.

רציתי לגוון לכן שאלתי

אני די חושב שהקטילות לגבי ווקסים מוגזמות ( בזמן זה של השנה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם מנסים להסביר שחבל לך על הכסף, אבל אם זה לא מעניין כבר ענו לך איזה ווקס כדאי לך לרכוש.

בעניין אוטם ווקס, עדיף שתרכוש את המנזרנה PL לצד הקולנייט 845 הם שילוב מנצח ע"פ דעת רבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי גם ווקס של דודו ב 270 שקלים וגם של כימיקל ב 150 ,כולם אותו זבל ואחרי שטיפה שבועים הם כבר לא על הפח. נראה שאתה במצב שמגרד לך בידיים ולא מקשיב לאף אחד וזה סבבה. קח מה שבא לך , התוצאה הסופית תהיה זהה . וחורף ישראלי זה לא בדיוק אירופה . עדיין שמש חזקה והמון אבק. בהצלחה.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתעקש על ווקס, לך על היברידי.

תיהנה גם ממראה חם - כמו שווקס יודע לתת, וגם תקבל עמידות ארוכה. (ובנוסף, רמת מיסוך טובה, מה שווקס רגיל לא נותן בדרך כלל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...