Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמו לי שמן 10-40 ובחברה אמרו לי לשים 5-40 - סיוויק 14

abagada
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

רציתי לשאול לגבי שמן לאוטו שלי.

יש לי הונדה סיוויק 2014 מנוע 1.8

עשיתי טיפול ההונדה בחברה עצמה, בטיפול על הקבלה רשם ששם לי שמן 10w-40.

רציתי לקנות עכשיו שמן לאוטו אז התקשרתי לשירות לקוחות ואמרו לי לקנות 5-40.

אני פה בתחנת דלק, ראיתי שמן של קסטרול edge 5-30 אבל גם רואה שיש פה 5-40 של אותה חברה.

לא חסר לי שמן באוטו, אבל רציתי שמן שיהיה לי בבגאז', השאלה שלי אם לקנות את ה 5-40 או את ה 10-40, שיהיה לי עד טיפול הבא.

עוד שאלה לגבי נוזל קירור לרדיאטור, זה באמת עד כדי כך חשוב לקנות את הנוזל של הונדה המקורי או שיש נוזלים איכותיים אחרים בשוק?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שוב עם המוסך איזה שמן בדיוק שמו לך, שכן 10-40 זה לרוב לא שמן סינטטי אפילו, ובספק רב שהוא מתאים לרכב שלך

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבדיקה מול המוסך הוא באמת שם לי 5-40, טעות שלי, תודה רבה.

מה לגבי איכות השמן שציינתי? האם החברה טובה והשמן איכותי?

מה לגבי נוזל קירור לרדיאטור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסטרול אדג׳ הוא בסדר גמור, אבל צמיגות השמן והיצרן זה לא כל הסיפור. בדוק בספר הרכב שלך (או תברר במוסך היבואן) אילו תקנים היצרן דורש ורכוש שמן בהתאם.

עוד טיפ קטן, שמן לא כדאי לרכוש בתחנות דלק, אלא בחנויות חלפים.

לגבי נוזל קירור, ישנם נוזלים אחרים בשוק שמתאימים לרכב. לדעתי זירקס אסיה מתאים לרכב שלך.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד טיפ קטן, אל תקנה בכלל שמן ואל תחזיק אותו באוטו.

אם הרכב שלך מטופל ותקין ולא עם ק"מ בשמיים, סיכוי גבוה מאוד שלא תצטרך להוסיף שמן בין הטיפולים.

הוא סתם יתפוס לך מקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה רכב משנת 2014 צריך שמן בבגאג? הוא אוכל לך שמן ?

זה רכב מליסינג ?

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...