Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בזמן בלימה VW טוארג 08

eran.m
שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתקופה האחרונה ישנה בעיה במכונית שלי והיא כאשר אני נמצא במהירות גבוהה ומתחיל לבלום המכונית מתחילה לרעוד ( רק במקרה הזה בלבד ).

יש לי מספר השערות אבל אני לא בטוח ממה זה נובע ( בלמים ?! , גיר ?! , שמן בלמים ?! , רצועת טיימינג ?! ).

תודה לעונים.

וולקסווגן טוארג 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צלחות בלימה התעקמו ודרוש להחליף אותן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Brembo, Breco, Pilenga . צלחות קדמיות.

לא יודע מה המחירים לדגם שלך.

תשאל בחנות חלפים.

למשל, כאן :

https://www.justmotor.co.il/

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי במחירון של צמפיונס ( וזה מאוד יקר ( בהנחה וזה אכן מה שאני צריך ) , הזכיר לי את הטפס לחגורת בטיחות שהם רצו פי 3 יותר ממה שהשגתי ברשת והרכבתי בעצמי ) , אבל זה סיפור אחר.

קצת קשה לדעת בדיוק מה המספר הסיראלי של המוצר המדוייק שאני צריך.

בהנחה ואני רוכש ברשת , אני מאמין שבמוסך הרישמי לא ירצו להרכיב לי אותן , אני טועה ?

ובכלל במוסך הרישמי אני לא יודע איזה מותג הם שמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית מהחנות הזאת שבלינק קניתי צלחות brembo ( יותר טובות מהמקוריות ) ורפידות ferodo ( בסדר גמור ) לרכב שלי . אני לא יודע מה יש להם להציע לך . שלחתי בווטסאפ רישיון הרכב והם הזמינו את מה שצריך.

לפי החוק, כל מוסך מורשה משרד התחבורה חייב לקבל אותך עם החלפים שלך, יכולים לדרוש לראות קבלה. אותי מקבלים עם הבלמים שלי במוסך מורשה טויוטה.

לגבי הרכישה ברשת, אתה צריך לדעת שאלה חלקים שעלולים לא לעבור במכס ( בלמים זה עניין הבטיחות ). גם בגלל המשקל של הצלחות, המשלוח צפוי להיות יקר מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את המותג שהם שמים במורשה. ישנם לא מעט סוגים כמו ברמבו, trw וכו שאתה תשלם עליהם חצי מחיר ממה שישימו לך במורשה והם אחלה צלחות שבעולם. טם אתה מהאיזור שלי אוכל אפילו להפנות אותך לחנות שאני קונה עם הנחה משמעותית על החלפים הנחה של כשליש מחיר ותוכל לבדוק איתם. מוסך שירכיב לך זה לא בעיה למצוא כל מוסך יידע לעשות זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את המותג שהם שמים במורשה. ישנם לא מעט סוגים כמו ברמבו, trw וכו שאתה תשלם עליהם חצי מחיר ממה שישימו לך במורשה והם אחלה צלחות שבעולם. טם אתה מהאיזור שלי אוכל אפילו להפנות אותך לחנות שאני קונה עם הנחה משמעותית על החלפים הנחה של כשליש מחיר ותוכל לבדוק איתם. מוסך שירכיב לך זה לא בעיה למצוא כל מוסך יידע לעשות זאת.

תודה , אשמח לפרטים.

ולגבי העניין של ההרכבה , נראה שזה עסק יקר (לפי מה שראיתי באתר מידרג ) כי המוסך שאתה הולך אליו רואה עם איזה מכונית את מגיע והמחיר מרקיע שחקים בהתאם ( סדאן , קרוסאובר , SUV ) , ישראל , אתה יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך נורמלי ולא זול לוקח 200₪ לפני מע"מ על החלפת צלחות+רפידות מקדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך נורמלי ולא זול לוקח 200₪ לפני מע"מ על החלפת צלחות+רפידות מקדימה.

ועם החלפה של הצלחות ורפידות מאחור זה עוד 200 ש"ח , יוצא שזה בקלות מגיע ל 500 ש"ח , תקן אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, מוסך לא עובד חינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, מוסך לא עובד חינם.

מה הקשר לחינם ?! מי ציפה שזה יהיה חינם ?! , לא נשמע הגיוני לשלם 500 ש"ח ומעלה כנראה במקרה שלי על על פחות משעה עבודה ( רק במדינת גנבים ונוכלים הזו זה אפשרי )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...