Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שנכשל בטסט

doralkobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הרכב שלי נכשל בטסט (מסרק הגה) ובבדיקה במוסך עולה כי הנזילה שכיחה ופשוט לא שווה את ההשקעה (3000 ש"ח) המטורפת מאחר ויורדת טיפה אחת בחודש במקרה הכי גרוע. במכון אמרו לי לשטוף את המשאבה ולחזור וכך עשיתי והבאתי אישור מהמוסך.

הכניסו אותי שוב לטסט והטסט עצמו היה הזוי לגמרי הבוחן בדק את הרכב למטה מעל רבע שעה!!! התור שנהייה במכון בגלל זה גרם לפקק בכל הרחוב. הבוחן ממש חיפש את הנזילה הזיז את האוטו מצד לצד ואלוהים יודע מה הוא עשה שם למטה עד שיצא מהבור ואמר לי חביבי לך תחליף מסרק הגה עד אז אני לא מעביר אותך.

רציתי לדעת אם יש אפשרות לגשת לטסט במכון אחר? כמה זמן צריך לחכות כדי שאוכל לגשת לטסט במקום אחר ולא לראות את המקום ההזוי הזה יותר לעולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבטיחות לא משחקים. יש נזילה, מסדרים. אם צריך להחליף מסרק - מחליפים.

תגיד תודה לבוחן שחייך וחיי הסובבים אותך חשובים יותר מ 3000 שקל.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3000 שקל נשמע יקר מאוד, נסה לקבל הצעות ממקומות נוספים. בבטיחות לא משחקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3000 זה מחיר למזומן מוסך מורשה רוצה 4500 לפני עבודה ובכל מקרה ההצעה של ה 3000 הכי זולה.

זה לא עניין של בטיחות כמו שהסברתי זו התקטנות נטו מאחר והנזילה אינה נראית לעין ומה שהבוחן רואה זה רק שמן שהתייבש על המיגון התחתון (זה ג'יפ). ירדתי מספר פעמים מתחת לרכב וחוץ מזה אין כלום אני יודע שאין לי מה לעשות עם זה אני יודע שאני יכול להתלונן עד מחר אף אחד לא יעשה עם זה כלום ואני כרגע אסיר של המכון הזה עד שאעשה מה שהבוחן רוצה כדי לשמח אותו או לא יודע מה.

כמה זמן צריך לחכות עד שאפשר ללכת למכון אחר? בכל מכון אחר הרכב עובר טסט בלי למצמץ מכאנית האוטו פיקס בגלל שאני נוסע בשטח כל נזילה היא קריטית והכל מטופל במקום פשוט הבוחן הספציפי הזה כנראה ממש אהב אותי והחליט לפנק לחגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק.. גם אני בדיוק נכשלתי היום על הסיבה הזאת,

tinoki, נתנו לי אישור נסיעה של שבוע, אז איך אחרי חודש אם ארצה ללכת למכון אחר אוכל לנסוע בזמן הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הארכה של הטסט לצורך נסיעה למוסך ולצורך תיקונים ולא לצורך טיולים.

שוטר שעוצר אותך ומשתכנע שאתה לא נוסע למוסך יכול להוריד את רכבך מהכביש ולתת לך זימון לבית משפט.

אם עדיין אתה רוצה לקבל הארכה, אתה יכול לקבל הארכה ל 48 שעות דרך משרד הרישוי.

לא תצליח לקבל הארכה לחודש רצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי, אבל הוא אומר שאחרי חודש ניתן לגשת למכון אחר לבדיקה חדשה וחוזרת, אני שואל איך זה אפשרי

אם קיבלתי הארכה בלבד של שבוע.

מעמיד את הרכב, ממתין חודש, מוציא אישור תנועה ל-48 שעות והולך למכון אחר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא כתב כמה זמן יש לו לתאריך המקורי של הטסט..

וחוץ מזה אם המסרק לא דופק ולא מתקתק .. ויש הזעה קטנה שלא מפריעה לאף אחד,

איזה בעיה בטיחותית היא מייצרת?

כנראה צריך להוסיף לבדיקות לפני טסט - שטיפת הרכב מלמטה מכל ההזעות של השמן שיש שם..

ואפשר להוסיף באופן כללי שאלת קיטבג..

אני נוהג לעשות את הטסט מיד שאפשר , זה נותן לי כחודשיים עד שהרישיון המקורי לא בתוקף,

אבל אם הרכב נפסל ואני מקבל אישור נסיעה למשך שבוע רק לצורך תיקונים ועדיין יש לי את הרישיון הקודם בתוקף..

האם מותר או אסור לנסוע עם הרכב לטיול לצפון בשבת ?

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב נכשל על ליקוי בטיחותי הרכב איננו כשיר לנהיגה גם אם יש לך עדיין תוקף לרישיון הישן.

זה מופיע במסוף.

כל אחד שיעשה מה שהוא חושב, אבל כשיש ליקוי בטיחותי מתקנים.

הכל טוב ויפה עד שקורה משהו, וכשיש פגיעות בנפש שום סכום בעולם לא מפצה על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין .. אף פעם לא לקחתי את זה בחשבון...

כלומר אם יש בתיכנון נסיעה לצפון או לאילת או לים המלח..

אז לא לקפוץ לטסט יום קודם ... כי אם בטעות מכשילים אותך על גומיה סדוקה .. אז הלך הטיול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הארכה של הטסט לצורך נסיעה למוסך ולצורך תיקונים ולא לצורך טיולים.

שוטר שעוצר אותך ומשתכנע שאתה לא נוסע למוסך יכול להוריד את רכבך מהכביש ולתת לך זימון לבית משפט.

אם עדיין אתה רוצה לקבל הארכה, אתה יכול לקבל הארכה ל 48 שעות דרך משרד הרישוי.

לא תצליח לקבל הארכה לחודש רצוף.

ניתן באותו מכון רישוי בו הרכב נכשל לבקש הארכה לשבוע נוסף.

כמובן עדיין לצורך תיקונים בלבד.

פשוט מגיע למשרד של המכון, אומר שעבר שבוע ולא הספקת לסיים את התיקונים. הם חותמים על אותו טופס ונותים הארכה שלבוע נסוף.

עקרונית באותה דרך אפשר לקבל הארכה גם לשבוע שלישי ורביעי, רק אני לא יודע האם היא תינתן באותה קלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...