Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 2008 עם מנוע 1.6.

omricn
שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נוהג יום יום גם ב208 1.6 ליטר 2012 וגיר AL4 ,הגיר לא מתבלבל כלל ב98 אחוז מהמקרים, אצלי.

הוא מסרס מאוד, כמו שבוקי רשם, הוא מחולק ל4 הילוכים ארוכים מאוד, ומתחת 3000 סלד

אין למנוע כלום לתת, אפילו לא צליל של מומנט ( לא מוסיף כלל להתנהלות ) ויציאה מהמקום

ממש איטית יחסית לתיבות אחרות. הוא מתנהל מצוין רוב הזמן אבל נותן הרגשה של רכב איטי.

מגיב מהר יחסית כשצריך בהורדת הילוכים ומאיץ סביר אבל לא ממש זריז. קיצר אפשרי להתנהל איתו ביום יום

בכיף, הרכב נוסע נעים ומרגיש איכותי, רך מאוד וכיפי לנהיגה מאוד... מאוד! היגוי מהיר וישיר

ומושבים סופר רכים וכיפים, אצלי ב208 הוא לא קטן מאחור ומלפנים הוא מספק פלוס ואפילו

נדיב במידותיו... הכל ב 25 אלף שנת 2012. וזה הפלוס הגדול.

אני לא הרבה זמן איתו (7 חודשים) אז לטובת אמינות אין לי הרבה רשמים.

בגדול , ההתנהלות של המנוע (שמתחת ל3000 סלד אין לו כלום לתת) והגיר המסרס יכולים

לעצבן.

אבל המחיר הנמוך, רכות הנסיעה וההתנהלות איתו , השקט עד 110 קמש וצריכה סבירה של דלק

והתנהלות של רכב גדול בהרבה. כל אלה תורמים גורמים לי כן להישאר עם הרכב עוד כמה שנים.

אגב, זה לא הרכב היחיד שלי, אבל הוא מספק מאוד לצרכי היום יום בלי הרבה הוצאות.

מחזק את הדברים.

רכשתי 208 2013 לפני חודשיים ואני נוסע יום יום עם התיבה המדוברת AL4 ואכן היא לא מושלמת אך לא גרועה כמו שאנשים טוענים.

בלחיצה על דוושת בגז התיבה מורידה הילוך ומרגישים מעין בעיטה לא נעימה של הגיר אך זה רק אם מדביקים את דוושת הגז לרצפה.

בכללי ה 208 רכב ששווה לדעתי יותר מהמחיר שלו, מושבים נוחים מאוד! הגה קליל ונעים בצורה אובלית ותא נוסעים שקט יחסית במהירות בינעירונית.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא דיברתי על הרכב עצמו, אני מאמין שהוא אחד הרכבים הכי שווים למחיר,

אך אצלי היה ניסיון לא טוב עם התיבה הזו, הבעיה אצלי שלא יכולתי לחיות עם זה שהיא מתנהגת כתיבה תקולה כאשר היא בפועל תקינה,

אני לא אומר שצריך להימנע מלקנות רכב בגלל התיבה, עובדה, בדיוק קניתי רכב עם תיבה דומה, אך מי שהולך לקנות רכב עם התיבה הזו, כדאי שיקח בחשבון שהתיבה לא שגרתית בהתנהגות, אולי גם באמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא דיברתי על הרכב עצמו, אני מאמין שהוא אחד הרכבים הכי שווים למחיר,

אך אצלי היה ניסיון לא טוב עם התיבה הזו, הבעיה אצלי שלא יכולתי לחיות עם זה שהיא מתנהגת כתיבה תקולה כאשר היא בפועל תקינה,

אני לא אומר שצריך להימנע מלקנות רכב בגלל התיבה, עובדה, בדיוק קניתי רכב עם תיבה דומה, אך מי שהולך לקנות רכב עם התיבה הזו, כדאי שיקח בחשבון שהתיבה לא שגרתית בהתנהגות, אולי גם באמינות.

כן מבין אותך כל אחד מקבל את הגיר אחרת על כל יתרונות ורוב חסרונותיו.

אך ניסיתי להציג לפותח האשכול שבסה"כ הרכב 2008 ואצלי ה 208 מאוד משתלם לרכישה אם הגיר הוא לא מטרד עבור הנהג.

מקבלים מקסימום רכב במינימום כסף.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אצלי גיר כזה במגאן מליסינג לפני כעשר שנים, גיר מעצבן לאללה, בועט ולא החלטי, די מזכיר רובוטי קלאץ' אחד ולא מהמשובחים באופן ההתנהגות שלו. אבל לפחות בשלוש השנים ו 80K ק"מ שעברתי איתו שום כלום בכל הנוגע לתקינות ואמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבק עם 208 מסוף 2014 עם בערך 90 אלף ק״מ גם לא חווה בעיות עם הגיר, רק משאבת מים הוחלפה ושתי נורות דרך.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...