Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טכניקות קנייה של סוחרים

ktntnhi
שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני עוזר לאחותי למכור את הרכב שלה ופרסמתי כמה מודעות עם המספר שלי. מקבל בעיקר שיחות מסוחרים לדעתי...

בשבוע הזה קרו כמה דברים די מוזרים בהתחשב בעובדה שבדרך כלל אני מקבל טלפון כל כמה שעות ולא יותר ובאמת מעניין אותי האם סוחרים מתעסקים במניפולציות ומשחקי פסיכולוגיה על המוכר. לדוגמא אתמול פתאום כמה אנשים שקבעו איתי ביטלו אחד אחרי השני, התקשר מישהו והציע הצעת lowball (פחות מחצי מחיר), ואז דקה אחרי התקשר מישהו והציע 70% ממה שאנחנו מבקשים, שזה כמובן לא קרוב למחיר שנסכים אליו (פרסמנו במחיר יחסית נמוך בכ"מ.)

במקרה הזה מבחינת הזמנים של כל השיחות האלו פתאום, באמת התחלתי לחשוב שכל אלו היו סוחרים שעובדים ביחד. 2 אנשים התקשרו להגיד שהם לא באים בסוף, אחרי זה התקשר מישהו עם הצעת lowball - כל אלו דברים שאמורים לתסכל אותי ואולי ידחפו אותי להוריד במחיר כדי להיפטר מכל העניין הזה, ואז מישהו מתקשר ומציע הצעה נמוכה. סוג של שיטת מצליח שאולי אני אגיד יאללה נו.

לדעתכם הכל בראש שלי או שבאמת סוחרים עובדים ככה? נורא מסקרן אותי.

התרגלתי כבר בשבוע האחרון לחוצפה שלהם שמדברים בגסות או מרשים לעצמם להתקשר בשעות כמו 6 וחצי בבוקר ו12 בלילה, אבל לא יודע אם הם הולכים כזה רחוק...

חוץ מזה מישהו מכיר שיטה לסנן סוחרים מהר?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדבר על מחיר בטלפון מעבר למה שמופיע במודעה, הכי הרבה תציין גמיש מעט ליד הרכב, ככה לא יבזבזו לך את הזמן.

לשאלתך היום הכל יכול להיות.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול פתאום כמה אנשים שקבעו איתי ביטלו אחד אחרי השני, התקשר מישהו והציע הצעת lowball (פחות מחצי מחיר), ואז דקה אחרי התקשר מישהו והציע 70% ממה שאנחנו מבקשים

לא רק שזה הגיוני, אני מכיר כמה אנשים שעשו בדיוק את זה כדי להוריד אנשים במחיר. במקרים שאני מכיר לא היה מדובר בסוחרים אלא סתם אנשים שרצו לחתוך במחיר, אבל מבחינתך כמוכר זה כמובן לא באמת מעניין מה המקצוע של מי שקונה ממך את האוטו ומה הוא מתכנן לעשות איתו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית הכרתי סוחר רכב שהיה עושה את זה כדי להוריד במחיר. היה מבקש מהמשפחה שלו וחברים להתקשר לאותו אדם ולהציע הצעות נמוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תחזיר להם, תסכים למחיר הנמוך,תקבע איתם ותבטל 2 דקות לפני מועד הפגישה :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזיר להם, תסכים למחיר הנמוך,תקבע איתם ותבטל 2 דקות לפני מועד הפגישה :-D

לא מתעסקים עם אנשים כאלה, בסה"כ הם מאיצים את התהליך בטבעי שכולנו פה מדברים עליו.

(לא בהכרח שזה המצב של פותח השירשור) - לפעמים יש מוכרים של רכבים שלא בודקים טוב את השוק,

לוקח להם הרבה זמן עד שהם מבינים שבמחיר שהם מבקשים הם לא ימכרו,

מה שעצוב זה שבסוף הם כל כך מיואשים שהם פשוט מפילים את המחיר לרצפה..

חבר ניסה למכור רכב 2010... הוא ביקש משהו כמו 35 ...

כי זה היה רכב יד שניה שטופל כל חייו במוסך מורשה (יד ראשונה גם היה מהמשפחה).

הסברתי לו שהמודעה שלו ביד 2 ממש הזויה - רכבים דומים אבל קצת פחות טובים מפורסמים ב 27..

שירד ל 27 .. ויתפוס את הקונה הבא...

אחרי חודשיים שהוא לא הסכים לרדת ולזוז מילימטר.. הגיע מישהו .. קצת התיש אותו

בדיקה סיבוב וכדומה..

הציע לו 21 והוא סגר איתו... פשוט לא היה לו כח להתחיל את התהליך מחדש ולהתחיל מ 27..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לקרות.. כשפרסמתי את הפולו שלי למכירה התקשרו הרבה ובלבלו את המוח עם הצעות של 60% מהמחיר אין מה להתרגש אפילו תענה להם בציניות "בטח אין בעיה אני רק מוריד את המנוע והגיר מהאוטו ואתה יכול לבוא לקחת במחיר הזה" והם יפסיקו.. בכל מקרה לא צריך להתרגש זה טריק ידוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סוחרים, זה ישראלים.

התיאור שלך הוא כאילו כולם תמימים ומוכנים לשלם בכמה שפרסמת, גג אלף פחות, ורק הסוחרים מנסים שיטות מצליח.

הסוחרים ממזמן לא צריכים אותך, הם רוכשים מחברות הליסינג ההשכרה והטרייד אינים של היבואנים, אני בספק שיש להם זמן להתעסק ב8 שיחות ביום בשביל רכב אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוחרים ממזמן לא צריכים אותך, הם רוכשים מחברות הליסינג ההשכרה והטרייד אינים של היבואנים, אני בספק שיש להם זמן להתעסק ב8 שיחות ביום בשביל רכב אחד.

(כנראה לא רק לדעתי) אתה טועה לא בגדול אלא בענק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהוא טועה, ציי רכב יודעים בדיוק כמה שוות המכוניות שלהם ולא ירדו מתחת למחיר מינמום מסויים.

את המוכר הפרטי לעומת זאת הרבה יותר קל להוריד במחיר, גם מתחת לשווי האמית של הרכב.

בשביל להרוויח כמה אלפי שקלים בהחלט שווה לעשות 8 טלפונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי סוחרים סוג ז' הלכו עוד יותר רחוק,

קבענו להפגש בשישי בבוקר, הם הגיעו בסוף בזמן גבולי שסניף הדואר נסגר, והציעו לקנות את הרכב במחיר x במקום והעברת בעלות יעשו בשבוע הבא.

סירבתי בתוקף, ואחרי המון ניסיונות שכנוע שלא צלחו, הם התקשרו ביום ראשון והציעו מחיר הרבה יותר גבוה מ x.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...