Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בבחירת רמקולים לרכב - ARC AUDIO

אדר9
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בשלב בחירת מערכת אודיו איכותית לאוטו (סיטרואן c4 בת 3). אני לחלוטין לכיוון ה-SQ, וזו המערכת הרצינית הראשונה שלי לאוטו (בבית אני מסודר היטב), והכוונה לשמוע קבצי FLAC באיכות CD ומעלה.

הרמקולים שעל הכוונת כרגע הם של ARC Audio, סדרת ARC. גם קומפוננט וגם סאב.

ואז התחלתי לקרוא קצת... ומדגדג אותי לשדרג לסדרת Black.

אבל בשם מקום לא מצאתי השוואה בין שתי הסדרות. הרמקולים יקרים כמעט פי 2, והשאלה היא מה אני מקבל בתוספת הזאת.

אפילו ב-reviews כאן באתר מצאתי שני תיאורים כמעט זהים לסאבים בשתי הסדרות (טונאלי, מוסיקלי, מאד מאד מאד מדויק, לא חזק, יורד נמוך, תיבה קטנה יחסית).

ברור לי שסדרת BLACK טובה יותר, אבל איך זה מתבטא? אולי זה בשוליים, אולי זה בנקודות שפחות רלוונטיות לי (עוצמה למשל), אולי זה בכל ההיבטים (דיוק, מוסיקליות, אנץ', במה...) - אין לי מושג. אולי כבר סדרת ARC היא מעל ומעבר בשבילי, וחבל על הכסף. וזה הרבה כסף. אולי לשדרג רק סאב או רק קומפוננט.

מישהו פה יצא לו לשמוע את שתי הסדרות ויכול לתת קצת טיפים?

תודה מראש :)

עריכה אחרונה על ידי אדר9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אדר,

התנסיתי גם בARC 10 וגם בBLACK10 ואפילו כתבתי עליהם כאן חוות דעת - על הבלאק נתתי חוות דעת כבדה מאוד היות והיה אצלי לטווח זמן ארוך.

אכן - מדובר שני סאבוופרים טובים מאוד לצרכי SQ ומצד שני מדובר כאן על סאב וופרים שנמצאים בצד העדין של הסקאלה.

הBLACK פשוט "יותר" בכל פרמטר מהARC כשמדובר בסאבוופרים - עיקר ההבדל שאני הרגשתי בין השניים הוא שהBLACK יותר נעים לאוזן, הוא יורד יותר נמוך מבלי לאבד את הדיוק והטונאליות שלו.

באופן אישי לצרכי SQ - כמוצר ש"משלים" את הסט הקידמי מדובר בסאב וופר פנטסטי.

לי היה חסר ממנו כוח -רציתי קצת יותר אימפקט וזה היה חסר לי.

לגבי הרמקולים שלהם אין לי נסיון - סדרת הבלאק ממה שידוע לי מבוססת על תכנון שמגיע ישירות ממהנדסים שעבדו בעברם בעבור מותג העל סקאן ספיק.

הוופרים שלהם בעלי נצילות גבוהה ובו זמנית מסוגלים לרדת נמוך ביחס לקוטר שלהם - כיאה לביצועים של סדרת דגל של כל יצרן שמכבד את עצמו.

ואם הטוויטרים והמידריינג'ים אכן דומים בהתנהגות שלהם למשהו שאפשר לזהות עם סקאן ספיק - אין לך כאן איפה ליפול.

הגישה שלי לבחירת רמקולים - אם לך אין את הידע הנדרש לכוון את הרמקולים בצורה מיטבית - תן ליצרן לעשות את זה בשבילך - לשם זה יש סדרות היי אנד.

היצרן השקיע ברמקולים עצמם ובקרוסים שלהם - תספק להם התקנה טובה והגברה ואות נקיים ואתה תהנה - על זה אתה משלם.

במידה ויש לך ידע עתיר בכוון מערכות ובהבנת רכיבים - תוכל להגיע לתוצאות מעולות גם בהשקעה זעומה.

ואם יש לך את הידע וגם את הממון - למה להתפשר? הטוב מכל העולמות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על כל המידע.

זה מאד מחזק אותי ללכת לכיוון ה-black בכל החזיתות.

אני אדאג להתקנה הכי טובה שיש, ולהגברה ואות טובים מאד, עם פיוניר ו...Arc Audio, ומקווה לקבל את הטוב מכל העולמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...