Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 החדשה סדאן כבר ב138900 בעסקאות 0ק"מ? הסבר בבקשה

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אח שלי התמקח בלי סוף איתם, קבל הנחה של 4K,

איך כאן:

https://carclick.co.il/campaign-product/%d7%9e%d7%90%d7%96%d7%93%d7%94-3-%d7%a1%d7%93%d7%90%d7%9f-%d7%94%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%94/

זה כבר מוצע ב138900 כעסקת 0ק"מ, טענו מלאי מוגבל בלה בלה בלה, מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה קורה כאן?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם 5-6 ו 10 שנים לא הייתי קונה בהנחה כזאת, אצל היבואן כבר בכל מקרה נתנו בפועל מחיר דומה לזה ככה שזו באמת עסקה גרועה מאוד.

ועדיין זה מוזר שרמת הגימור הגבוהה שאמורה להמכר ללקוחות פרטיים כבר הגיעה ככה מהר ל 0 קילומטר, לא ציפיתי לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב זהה וצפי החזקה של 5-6 שנים הייתי קונה אפס ק"מ גם בשביל 2000

אני יודע שבגניבה וכו' הפיצוי מופחת. עדיין שווה את זה.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי התמקח בלי סוף איתם, קבל הנחה של 4K,

איך כאן:

https://carclick.co.il/campaign-product/%d7%9e%d7%90%d7%96%d7%93%d7%94-3-%d7%a1%d7%93%d7%90%d7%9f-%d7%94%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%94/

זה כבר מוצע ב138900 כעסקת 0ק"מ, טענו מלאי מוגבל בלה בלה בלה, מישהו יכול להסביר לי בבקשה מה קורה כאן?!

מה שקורה זה מה שקורה כל הזמן.

הלקוח הפרטי משלם עמלות יפות על מנת לממן הנחות לגופים אחרים.

תהיה בטוח שחברת הליסינג עושה גם סכום יפה באמצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עסקה רעה 6000 שקל על יד שהפסדת?

כל עוד הרכב לא יהיה אצלך מעל 5-6 שנים עסקה רעה.

WTF ??

פאקינג 145000 על משפחתית 2019 עם מנוע 2000סמק אטמוספרי מהעשור הקודם ???

הם נפלו על השכל או מה ? משפחתיות הייברידיות חדשות עולות לכביש בפחות מזה, עם שפע טכנולוגיה חדישה בכל מה שקשור להנעת הרכב.

מחיר מופקע, אין הייבריד, אין טורבו... ועוד על משפחתית סדאן ?? מה נסגר ?!

(רק לצורך השוואה - קטגוריית הג'יפונים הנחשקת מציעה את הספורטאז' 2.0 ליטר [אטמוספרי] אורבן שעולה רק 3000 שח יותר, הדיזל [טורבו] האוטומטי עולה 7000 שח יותר (152K) -> ואם נלך לכיוון מיניוואן - הספייסטורר החדש [1.2T] עולה 143,000 שח, אפילו זול יותר מהמאזדה 3).

כמכונית למשפחה - המחיר מאוד יקר ביחס למתחרות מהקטגוריות הסמוכות שמציעות למשפחה איכות חיים ברמה אחרת.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שווה את זה כאשר מחיר המחירון של הרכב עוד כ- 5,6 שנים יהיה שווה בסביבות 80 - 90 אלף ₪ ותצטרך להוריד כ- 12 אחוז ממחיר המחירון על רכב ליסינג, כלומר כ- 10 - 11 אלף ₪?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2000 שקל בדרגות כאלו זה גרושים, לא שווה את זה גם בגלל עניין הפיצוי בביטוח, גם החוויה של לקנות מהיבואן עם כל ״הטקס״ היא נחמדה מאוד ומרגישה בטוחה יותר, ובעיקר, גם מאפשרת לך בכל זאת אם דברים ישתנו (לך תדע, הרבה אנשים חושבים שיחזיקו רכב 5-6 שנים ותוכניות פתאום משתנות) למכור את הרכב ללא אובדן יד. חוץ מזה שגם בעוד 5-6 שנים התווית של 0 ק״מ תפגע לך מספיק במכירה ליד הבאה כדי שתפסיד יותר מ 2000 שקל שחסכת, זו קנייה מאוד מאוד טיפשית, לא ברור לי איך אתה מצדיק את זה.

2000 שקל מסכנים ממש לא שווים את זה, להשוואה חבר קנה בזמנו ב 0 ק״מ מאזדה 3 דור קודם בדרגת קומפורט ב 115 על הכביש (כי היתה בת חודשיים שלוש) כולל צבע והכל, עכשיו זה שווה. אם הדגם כבר הגיע ל 0 ק״מ אז בכלל שווה לחכות, קצת סבלנות ובסוף יגיעו גם הנחות ששוות את אובדן היד.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתגיע הגרסה ה"מוזלת" יותר - ככה השמועות אומרות.

היא תתכסח הרבה ב-0 ק"מ.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שווה את זה כאשר מחיר המחירון של הרכב עוד כ- 5,6 שנים יהיה שווה בסביבות 80 - 90 אלף ₪ ותצטרך להוריד כ- 12 אחוז ממחיר המחירון על רכב ליסינג, כלומר כ- 10 - 11 אלף ₪?

נראה לי שאתה קצת מתבלבל.

כלל האצבע דאז (בשנות ה 80, כאשר סובארו לאונה שלטה בשוק) היה שהאוטו שווה **בערך** 50% אחרי בערך 5 שנים, למכונית שהיתה מאוד מאוד מאוד סחירה.

הכלל הזה בערך נשמר גם היום וזה אומר שהמחיר אחרי 5 שנים צריך להיות בערך חצי (בדוק ביד-2 ותראה: לדוגמא מודל 2014, אוטו בן 5 שהמחיר הממוצע שלו בלוחות יד-2 נע בין 55 ל 70 אלף שח).

עכשיו תפתח יד-2.

מודל 2017 נסחרות בממוצע באיזור ה 100K ש"ח ויש עסקאות גם ב 75-80 דרך טרייד-אין למינהם.

מודל 2016 נסחרות בממוצע באיזור ה 80K שח (יש מגוון רחב...טווח המחירים נע בין 67K שח ל 88K שח).

(יש גם אחת מודל 2019 שנמכרת ב 102,500 שח, יד 2 - כנראה נקנתה בעסקת 0 ק"מ).

אין שום סיכוי שאחרי 5-6 שנים האוטו הזה יהיה שווה 80-90 אלף שח, זה יכול לקרות רק בחלום הלילה :-)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהרכבים שאתה מתייחס אליהם לא היו מהדגם המפואר ולא עלו 145 כחדשים אלא פחות מכך ולכן מחיר המחירון שלהם כעת נמוך יותר מזה שצפוי להיות של הדגם החדש בעוד כ- 5,6 שנים.

אבל אפילו אם ניקח מקרה שהרכב יפסיד 50 אחוז ומחיר המחירון שלו יהיה כ- 72 אלף ₪, עדיין תצטרך להפחית כ- 8,500 ₪ ממחיר המחירון שלו (12 אחוז).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי רוצה בכלל לשלם 145 על מזדה 3? לא עדיף כבר פאקינג במוו סדרה 1 , אמנם דור יוצא , ב 135???

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציבור לא מטומטם ולכן הציבור לא ישלם. אני לא רואה אנשים עומדים בתור לקנות את האוטו הזה, הם יצטרכו לחכות ל cx30 כדי לנסות למכור יותר מכוניות, כרגע הם יבואן של דגם אחד cx5. השאר מאוד מתקשים למצוא לקוחות.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...