Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה גאדג'טים להוסיף להונדה סיוויק האצבק (נערך)

שימו לב! השרשור הזה בן 1635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה קורה חברים?

אני מחפש כל מיני שטויות כאלה, גאדגטים וכו' שיוכלו לשפר את הרכב שלי מבחינה חיצונית (מאתרים כמו עליאקספרס, איביי וכו').

יש לי הונדה סיוויק האצבק 2011 אם זה משנה.

אשמח לכל המלצה, לכל הצעה שעולה לראשכם

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא הייתי מוסיף לה שום דבר. למעט אולי חלקים מקוריים של דגם מפואר יותר, אם ממש מתחשק.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם משהו לפנים הרכב, לא חייב רק חיצוני.

מה זה בשבילך חלקים מדגם מפואר יותר? דוגמת מה?

ואגב, אם כבר, אתה מכיר אולי מצלמת רכב כלשהי שעובדת 24/7 או במקרה של זיהוי תנועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי מצלמות כאלו ברכב. היצרן הוא blackvue. בעזרת מוצר נוסף אני שולט מתי הן עובדות.

יש גם צפיה מרחוק דרך האינטרנט. זה לא באמת 24\7 כי זה יכול לגמור את המצבר, אבל גם לזה יש פתרונות כמו סט מצברים מיוחד למשל.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב אולי לקבל על זה טיפה הסבר? אני פשוט בור בעניין הזה ממש.

עברתי חוויה לא נעימה השבוע (פריצה לרכב) ואני רוצה שיהיה לי אמצעי מיגון כלשהו להבא, לכן אם תוכל להרחיב טיפה ולהסביר לי, אולי גם לתת לינקים וכו', אשמח מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לדעתי נגד פריצה זה לא כל כך יעיל, יכולים לקחת גם את המצלמות עצמן בהנחה ויבחינו בהן. למקרה קיצוני יש לי מצלמה על גג הבניין שצופה על הרכב.

לי יש 2 סטים מהדור הקודם של אלו: https://www.blackvue.com/dr750s-2ch/. אבל צריך גם התקנה טובה, מתקן שייווסת את המתח כדי שהמצבר לא יתרוקן וסבלנות לעשות את כל זה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולים לקחת, אבל אני רוצה לצאת מנקודת הנחה שיש משהו שעובד בלי הפסקה (או בזיהוי תנועה) ואז אוכל לעקוב.

אבל, איך זה עובד בדיוק? התקנת המצלמה היא בטח פשוטה על השמשה, אבל את החוטים חשמלאי רכב צריך לשים? או שזה מתקין אחר אמור? ואתה אמרת שאתה שולט על מתי זה עובד, איך?

ובלי קשר, אם יש לך המלצה למשהו אחר למיגון הרכב, אשמח לקבל.

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...