Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משומש גבוה עד 70 אלף

nati086
שימו לב! השרשור הזה בן 1664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי כרגע סוזוקי סוויפט 2014 שבסהכ אחלה אוטו לי ולאשתי מבחינת צריכת הדלק ואמינות הרכב.

אנחנו רוצים לשדרג את האוטו לרכב גבוה לא חייב שנתון יותר חדש ממה שיש לי אפשר גם 2-3 אחורה, שלא יזלול דלק, שיהיה אמין ולא יקר מבחינת תיקונים ושיחסית יהיה לו כוח מבחינת ביצועי הנסיעה. אני יודע שזה קצת החלום של כל אוטו אבל משהו שיהיה דומה לזה. חשבתי על cx5 אבל אשתי אומרת שזה אוטו גדול פיזית בשבילה והיא רוצה גראנד ויטרה אבל לחבר שלי יש אותו והוא לא מרווח בעיניי וגם המנוע שלו חלש מבחינתי.

אשמח לקבל את עצתכם, אני יכול להוסיף עוד 3-4 אלף מעל התקציב ולא יותר כי זה בסה"כ רכב שלא נוסעים בו הרבה סדר גודל של 800-900 קילומטר בחודש

תודה

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש בעיה ששניכם לא סגורים על גודל הרכב.

מאזדה מצויינת לדרישות. אני לא חושב שרכב חסכוני במקרה שלכם must בגלל כמות הנסיעות.

אם אשתך לא מסתדרת עם הגודל של ג'יפון כמו cx5, וסוזוקי ויטרה מספיקה לצרכים שלכם, למרות הגודל שלה, זאת אופציה לא רעה.

יש משהו נוסף לא שגרתי - בתקציב שלכם תוכלו למצוא קיה סול 2015-2016 עם נתונים לא רעים ואולי עוד יישאר עודף.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרנד ויטרה זה רכב מיושן וממש לא חסכוני (מנוע 2.4 ל' וגיר 4 הילוכים). היתרון העיקרי שלו זה יכולת שטח מסויימת (4x4, נעילת דיפרנציאלים ומרווח גחון סביר). אם אתה לא משתמש ביכולת השטח הזו אני לא רואה סיבה טובה מספיק לקנות אחת.

אם אתם מרוצים מסוזוקי אפשר לחפש ויטארה (לא גראנד) או קרוסאובר. אף אחד מהם לא חזק או מרגש במיוחד, ויש את סימן השאלה לגבי הגיר הרציף, אבל פרט לזה מדובר ברכבים סבירים.

אופציות אחרות שיכנסו לתקציב יהיו 2008, קקטוס, או 500x. לשתי הראשונות יש רצועת תזמון בעייתית, אם תחליט ללכת לכיוון תחפש כאן בפורום לגבי זה, ולדעתי תחליף רצועה מיד עם הקניה.

אופציה נוספת קצת גבולית בתקציב היא ניסאן קשקאי החדשה (בעיקר עם מנוע 1.2), אבל היא לא מרגישה חזקה, די להיפך.

אחרונה חביבה, גם קצת גבולית בתקציב וכנראה ממש לא מה שחיפשת היא c4 פיקאסו קצרה - בעיקר כי כתבת "רכב גבוה" כש(כנראה) התכוונת ג'פון. אם זו לא היתה הכוונה -- זו יופי של אלטרנטיבה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי לויטרה סליחה. שמחינת עיצוב חיצוני הוא אוטו יפה בעיניי יש לי בעיה איתו שהוא קצת לא מרווח וחלש מבחינת ביצועי הנסיעה שלו

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...