Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע השוואת ביטוח לפי רכב? מה הרכב הכי זול לביטוח?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אף אחד לא עשה זאת ככל הידוע לי. כל חברות הביטוח כאן מתנהלות בצורת בזאר טורקי, אין להם אינטרס להציע את המחיר האמיתי ברשת. המחיר האמיתי נקבע בטלפון זאת למרות שאנחנו ב2019. עוד דבר הזו בהקשר לכך, ממלאים פרטים באתר כדי שנציג יחזור אליך עם הצעה. בגדול בהקשר לרכב מבחינת ביטוח חובה(בלי קשר לנתוני הנהג שמאד משפיעים): נפח מנוע מייקר את הביטוח ככל הידוע לי, כריות אוויר ABS/ESP מובילאי ואולי בלימה אוטונומית מוזל. בביטוח המקיף זה כבר יותר מסובך ויותר מבוסס על סטטיסטיקה והסתברות לגניבה/תאונה ביחס לערך הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב דיי ישן

בלי מערכות בטיחות אקטיביות חדשות

אני כבר לא נהג חדש, ויש לי רישיון מעל 5 שנים, עם עבר ללא כל תאונות

לא ברור לי למה אני צריך לשלם כל כך הרבה על חובה וצד ג'

1800, ו1000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השווי של הרכב שלך לא רלונטי לביטוח חובה וצד ג׳ הם לא מכסים פגיעות ברכב שלך. גם עם גרוטאה ששווה 2000 ש״ח את יכול לדרוס הולך רגל או להכנס במרצדס חדשה ולגרום לטוטל לוס. דוקא בגלל שהרכב שלך ישן ובלי מערכות בטיחות מודרניות הסיכוי שאחד משני אלו יקרה גדול יותר מאשר ברכב מודרני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, ככל שהרכב יותר ישן ככה ביטוח החובה עולה, לפחות ככה נאמר לי מחברות הביטוח.

באיזה רכב מדובר?

כמו שאמרו לפני, הדרך הכי טובה היא פשוט להתקשר לחברות, וגם להתמקח, כן לפעמים זה עובד קצת.

אוכל להמליץ לך לנסות לבדוק דרך וובי, שנה שנייה ברצף שאני מקבל מחיר ממש טוב.

דבר אחרון, שווה לך גם לבדוק מחירים של מקיף. במקרה שלי ההפרש היה באיזור 300-400 שקל שנתי ככה שכבר השתלם לי לעשות מקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עכשיו ביטחתי את ההונדה ג'אז שלי דרך סוכנות "מאיר רמות" ששייכת ליבואן של הונדה.

נתנו לי מחיר ותנאים, לא ראו לא את וובי ממטר, לא את ביטוח ישיר/AIG ואף סוכן אחר (בהבדל כל כך משמעותי של כמה מאות שקלים ובאחד מהם אפילו 1000 שקלים, שהביטוחים הללו שבד"כ לא מרפים ממך עד שאתה מבטח אצלם, פשוט לא ניסו אפילו להתאמץ להגיע למחיר הזה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי בנציג. וכמה הוא רעב. וכמה מכירות היו לו החודש. וכמה הוא לחוץ.

אני אגיד לך מה שאני אומר למכריי.

ביטוח זה שוק.

אתה מפנה חצי שעה מהיום העמוס שלך. וכמו פעם, מתקשר. כן כן מתקשר. לא מתקתק על המקלדת, מ-ת-ק-ש-ר.

לכמה שיותר חברות ביטוח, מקבל הצעות ומשווה אותן אחת לשנייה.

AIG ? שלום, אני רוצה הצעה לביטוח על X שנת X.

טוב תודה.

ביטוח ישיר ? שלום, קיבלתי מ AIG הצעה לביטוח על סך Y. יש לכם הצעה אטרקטיבית יותר ?

טוב תודה.

הראל ? שלום קיבלתי מביטוח ישיר הצעה לביטוח על סך Z. יש לכם הצעה טובה יותר ?

טוב תודה.

...

וככה ממשיכים, עד הסוף שכן אז פונים חזרה לראשונה ומשווים שוב.

AIG שלום, קיבלתי הצעה מהראל על סך N. יש לכם הצעה טובה יותר ?

טוב תודה.

בלי התנצלויות בלי ללחוץ ובלי טובות. יכולים להשוות יופי, לא ? להתראות. נקסט.

אתה תופתע מהמחיר הראשוני שניתן לך, ולא משנה איפה, למול המחיר האחרון שתגיע אליו.

כשהנציג מתחיל לגמגם ואתה מוצא עצמך בהמתנה, אתה בדרך הנכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה לא תמיד נכון, בעיקר בתחום הביטוח חובה. כי זה משהו שנקבע מלמעלה, כבר התקשרתי לכמה נציגים ונאמר לי שאני לא יכול לרדת במחיר, אם זה המחיר שקיבלת לך עליו.

2. אנחנו חיים בשנת 2019 , עוד שנייה 2020, למה עדיין צריך את השיטות הפרימיטיביות האלה לעשות ביטוח? למה עדיין יש סוכנים שגוזרים קופון בדרך במקום לתת לאוטומציה ואלגוריתמים לעשות את החשבון לבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא כזה פשוט - אנשי ביטוח רודפים אחריך, הם פשוט לא מקבלים כשאומרים להם "לא".

הם מסלפים עובדות, מלכלכים על מתחרים ומה לא.

קשה לקבל אינפורמציה אמינה, וקשה להשוות פוליסות עם כיסויים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...