Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בקארפליי קיה ספורטאג' 2019

flow-style
שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

חיפשתי ברחבי הרשת פתרון לבעיה ולא מצאתי, מקווה שמישהו כאן נתקל בבעיה זו ויודע לפתור אותה.

יש לי קיה ספורטאג' 2019 עם מערכת מולטימדיה מקורית של קיה.

אני מחבר את האייפון שלי (iPhone XS MAX)למערכת דרך USB, המערכת מזהה שאני מחובר ומקפיצה לי את הApple CarPlay.

הכל עובד, הכל סבבה.

אני מתחיל לנסוע, כשבמסך של הקיה כמובן אני רואה את הטלפון שלי (Waze, מוזיקה).

כשאני פונה בסיבוב (לא משנה ימינה או שמאלה) המסך של המולטימדיה כאילו מתהפך (כמו שעושים בטלפון עצמו Landscape, כאילו רואים סרט ביוטיוב), והופך להיות שחור.

הכל ממשיך לעבוד, ז"א אני עדיין שומע מוזיקה, או את הWAZE אבל המסך שחור ולא מגיב.

כדי לסדר את זה, אני צריך לצאת לתפריט של המולטימדיה של הקיה, ולחזור מחדש לCarPlay.

אבל זה קורה כמעט בכל סיבוב ימינה או שמאלה, כך שזה קורה כמה פעמים בכל נסיעה, ממש מציק...

מישהו מכיר את התופעה? יודעים איך לפתור אותה?

תודה רבה לעוזרים!

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב settings של האייפון תבטל את האפשרות של ההטיה (rotate), הרכב עוקב אחרי המכשיר אבל אין לו את האופציה של הטיית המסך :wink:

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zaf - אתה מדבר על Capture.PNG ? אם כן, אז ניסיתי את זה, זה לא עוזר, האייפון אומנם לא מסתובב, אבל המסך של הרכב עדיין כן.

XVSTI - יש לי את הגרסה החדשה ביותר IOS 13.1.2 אבל זה היה לי גם לפני הIOS 13, בIOS 12.

לך גם יש ספורטאג' ואתה מתחבר אליה עם הApple Carplay וזה לא קורה לך? עכשיו זה עוד יותר מעצבן אותי, כאילו משהו אצלי ברכב דפוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להתחבר לרכב אחר עם קארפליי, אפשר אפילו בנסיעת מבחן בסוכנות לרכישת רכב חדש.

ככה תוודא שהבעיה ברכב לא באייפון שלך.

אגב יש לי אייפון כמו שלך עם אותה גרסה ואין לי את הבעיה הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zaf - אתה מדבר על [ATTACH=CONFIG]523260[/ATTACH] ? אם כן, אז ניסיתי את זה, זה לא עוזר, האייפון אומנם לא מסתובב, אבל המסך של הרכב עדיין כן.

XVSTI - יש לי את הגרסה החדשה ביותר IOS 13.1.2 אבל זה היה לי גם לפני הIOS 13, בIOS 12.

לך גם יש ספורטאג' ואתה מתחבר אליה עם הApple Carplay וזה לא קורה לך? עכשיו זה עוד יותר מעצבן אותי, כאילו משהו אצלי ברכב דפוק.

אין לי ספורטאז', אבל יש לי קארפליי וזה מעולם לא קרה לי, גם כשהטלפון נופל לרצפה תו"כ פניה לפעמים (כשהוא לא מונח כמו שצריך).

לדעתי מדובר בבאג ביחידת הראש (מערכת) ברכב שלך.

תנסה לגשת למוסך מורשה והתלונן על הבעיה.

אולי יש עדכון גירסה ליחידת הראש שפותרת את הבעיה.

אגב, ניסית כבל אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספורטאז', אבל יש לי קארפליי וזה מעולם לא קרה לי, גם כשהטלפון נופל לרצפה תו"כ פניה לפעמים (כשהוא לא מונח כמו שצריך).

לדעתי מדובר בבאג ביחידת הראש (מערכת) ברכב שלך.

תנסה לגשת למוסך מורשה והתלונן על הבעיה.

אולי יש עדכון גירסה ליחידת הראש שפותרת את הבעיה.

אגב, ניסית כבל אחר?

האמת שלא ניסיתי כבל אחר, פשוט לא חושב שהוא הבעיה, זה כבל מקורי שקניתי בחנות אפל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבלים מקוריים של אפל מאז ומתמיד לא באיכות גבוהה במיוחד - מקור הכנסה נוסף.

המצב החמיר החל מאייפון 5 עם המעבר לחיבור Lightning הדק יותר ועם פחות גידים (מה שאיפשר להם כבל דק עוד יותר, ולכן רגיש הרבה יותר).

לא בהכרח זו הבעיה, אבל כבלים של אפל במיוחד מקוריים הם בין "לא משהו" ל"סביר".

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלי55,

ויש לך את אותו הרכב?

אם כן, תוכל בבקשה להגיד לי מה הגרסה של המערכת מולטימדיה שלך ברכב?

תודה

לא, יש לי גולף עם מולטימדיה אפטר מרקט אלפיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי עוד כבל, אותה הבעיה.

לפי מה שאתם כותבים, לכולם זה עובד אבל ברכב אחר, לכן ככל הנראה הבעיה היא במולטימדיה של הקיה... מאכזב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי עוד כבל, אותה הבעיה.

לפי מה שאתם כותבים, לכולם זה עובד אבל ברכב אחר, לכן ככל הנראה הבעיה היא במולטימדיה של הקיה... מאכזב

פנה ליבואן.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין שברכב כל כך פופולרי קיימת בעיה כזו באופן גורף. אם כך היה הדבר, היינו כבר מזמן שומעים על זה. מאמין שאצלך יש בעיה נקודציצ. פנה למוסך מורשה או לשירות לקחות. מנסיון במערכת מקורית של קיה בפיקנטו )מאמין שהמערכות פחות או יותר זהות), אין בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

קודם כל תודה על התגובות של כולם.

הבעיה נפתרה, הבעיה היא אכן בגרסה של המולטימדיה של קיה.

נסעתי למוסך מורשה, עדכנו לי גרסה והבעיה נפתרה.

אם למישהו תיהיה בעיה דומה בעתיד, גשו למוסך מורשה ובקשו לעדכון את גרסת המולטימדיה.

שוב תודה לכולם

אני מתקשה להאמין שברכב כל כך פופולרי קיימת בעיה כזו באופן גורף. אם כך היה הדבר, היינו כבר מזמן שומעים על זה. מאמין שאצלך יש בעיה נקודציצ. פנה למוסך מורשה או לשירות לקחות. מנסיון במערכת מקורית של קיה בפיקנטו )מאמין שהמערכות פחות או יותר זהות), אין בעיה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...