Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Abs במאזדה 2009

androidon
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

הרכב מאזדה 3 2009, מנוע 2.0. (אם זה משנה)

נדלקו 3 נורות:

הנדברקס (בלמים)

Abs

והנורה הכתומה - רכב ש"מחליק כזה.

לאחר בדיקה במוסך מורשה מאזדה באילת (אני מהמרכז) נאמר לי שיש להחליף את כל המערכת abs.

הוצע לי

1. מערכת מקורית 4200 שח (כולל עבודה)

2. מערכת משופצת 2400 שח.

ההבדל במחיר גדול, מה דעתכם?

תודה.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מהמרכז,יש מקום לבדיקה נוספת ובחינת אפשרויות אצל חבר הפורום,יוסי זיסו ממוסך זיסו שנמצא ביפו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת תחילה שלא חסר נוזל בלמים?
באופן אישי לא. אבל אמרו שהבלמים תקינים ובעיקרון אני יכול לסוע ברכב. פשוט זה כמו רכב ללא abs, המערכת מנותקת.

אז אני מאמין שבדקו.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני החלפת משאבת ה ABS - כדאי לבדוק את מצב נוזל הבלמים.

ובנוסף - לפעמים סוג לא מתאים של נוזל בלמים, גורם לבעיות ביחידת ה ABS .

לפעמים בלימה חזקה של הרכב..... בזהירות (להקפיד באזור בטוח כמגרש ריק) מחזירה את המשאבה לעבודה

אני הייתי מתחיל מהחלפת נוזל הבלמים - לנוזל מתאים סינטטי ויותר דליל, העובר טוב במשאבה.

בשנים האחרונות ועם כניסת מערכות ESP מתקדמות נכנס גם נוזלבלמים חדש, או למעשה שדרוג של ה DOT4 המוכר

והוא DOT4 בצמיגות נמוכה, Low Viscosity - את הצמיגות הנמוכה מסמנות האותיות LV וציון Class 6

ליד ה ISO.

במערכות ESP מתקדמות הנדרשות לפעול מהר דרוש גם נוזל בלמים (שהוא למעשה נוזל הידראולי)

פחות צמיגי לשם פעולה תקינה של המערכת.

ל ATE קיים נוזל בלמים בשם SL.6 והוא ניתן להשגה בארץ ויתאים לרכבך.

גם לקסטרול יש נוזל בלמים איכותי בצמיגות נמוכה ומתאימה.

נוזל (שמן) בלמים Castrol React Preformance - Super DOT4

https://www.autostore.co.il/product/%D7%A0%D7%95%D7%96%D7%9C-%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%91%D7%9C%D7%9E%D7%99%D7%9D-castrol-react-preformance-dot4/

imgf000003_0001.png

מצורפים דיונים בנושא

א - מזדה 3 שנת 2009 בעיית בלמים

ב - מה ההבדל בין 2 סוגי נוזל בלמים/ מאזדה cx-5

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לקבל חוות דעת נוספת כפי שכתבו פה.

לצערי שסתומים תקולים במשאבות abs הם לא דבר חריג בדגמים הללו, ניתקלתי כבר בכמה וכמה. אם קוד התקלה מצביע על שסתום תקול, אין הרבה מה לעשות חוץ מהחלפה של כל יחידת הabs.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...