Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח נתיב תחבורה ציבורית

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי נסעתי לתל אביב ה waze לקח אותי בנתיב תחבורה ציבורית . קיבלתי קנס של 500 שח .

יש מה לעשות בנידון .

בנתיים שלחתי מכתב ל waze ולעיריה

מישהו נתקל במקרה דומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רשום בתנאי השימוש של וויז שזה לא תחליף לשיקול דעת הנהג או משהו בסגנון הזה. לדעתי אין לך מה לעשות חוץ מלשלם את הקנס ולשים לב בפעם הבאה.

לא משנה כמה עזרים טכנולוגיים יש, עדיין האחריות היא על הנהג בלבד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שוויז תשמח לבדוק האם המפה שלהם תקולה.

חוץ מזה, אין לך מה לחפש אצלם/מהם.

לא נורא..

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך תנאי השימוש של WAZE:

[h=3]הגבלת חבות ואחריות[/h]WAZE מספקת את השירות והתכנים הכלולים בו לשימוש “כמות שהוא” (“AS IS”) ו”בכפוף לזמינות” (“AS AVAILABLE”). לא ניתן להתאים אותם אישית על מנת למלא את הצרכים של כל אחד מהמשתמשים. אנו מסירים כל אחריות או מחויבות, בין אם מפורשת ובין אם משתמעת, בקשר לשירות, לרבות, ללא הגבלה, כל אחריות לסחירות, ולהתאמה למטרה מסוימת, מאפיינים, איכות, אי-הפרה, קניין, תאימות, תפקוד, אבטחה או דיוק.

בנוסף, ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, Waze לא תישא בכל אחריות בנגע לדיוקן של המפות, התוכן, תנאי הדרך, הוראות הנהיגה או מסלולי הניווט המיוצגים או מוצגים בשירות או דרך השירות. לדוגמה, ייתכן כי עומסי תנועה יווצרו דווקא בכבישים שיסומנו על-ידי השירות כבלתי עמוסים או כי כבישים קיימים יחסרו במפה. משתמשים עשויים להעלות תוכן או דיווחים לקויים או בלתי מדויקים. שגיאות וחוסרים כאלה מהווים חלק בלתי נפרד מטבעו של שירות קהילתי הנסמך על דיווחי המשתמשים ועל המידע שהם מספקים.

הנך מסכים ומכיר בכך שאתה נושא באחריות המלאה והבלעדית לשימוש בשירות וההסתמכות עליו, וכן הנך מסכים ומכיר בכך ש לכך אתה מסכים ומכיר בכך שההסתמכות שלך על השירות נעשה על אחריותך בלבד. כן הנך מאשר כי אתה מחוייב לציית ולשמור על כל חוקי התנועה והתעבורה בעת השימוש בשירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נניח ויש בעיה אצלם במפה זה יעזור לי ?

ממש לא.

לא לפי תנאי השימוש שלהם (שזה עניין פחות) ולא לפי תקנות התעבורה (שזה עניין יותר משמעותי)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
היי נסעתי לתל אביב ה waze לקח אותי בנתיב תחבורה ציבורית . קיבלתי קנס של 500 שח .

יש מה לעשות בנידון .

בנתיים שלחתי מכתב ל waze ולעיריה

מישהו נתקל במקרה דומה

גם waze לקח אותי לנתיב ציבורי וקבלתי קנס של 500 ש"ח וזה לא פעם ראשונה שזה קורה לי. האם שווה לערער???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שהגדרת את הרכב שלך כמונית. הכנס להגדרות -> ניווט -> סוג רכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...