Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא צמיגים לצורך שימוש אישי, אפשרי ? כדי ?

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

מצאתי כמה וכמה פוסטים ישנים של חברי הפורום בקשר ליבוא צמיגים, ואכן ראיתי שכמה הצליחו לעשות את זה, אבל הפוסטים משנת 2010-2013.

רציתי לדעת אם משהו כאן ייבא לעצמו צמיגים והאם זה בכלל משתלם ?

המידה שלי 225/35/19 שאין בארץ כמעט בחירה למידה הזאת, וגם אם יש זה חרא צמיגים, אני שוקל ליבא לעצמי YOKOHOMA AD08R המידה כיימת במידה 235/35/19 אבל גם זה קשה למצוא משהו טרי כרגע בארץ והמחיר בערך 1300 לצמיג... מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לדעתי כמה צמיגיות שיוכלו לעזור לך בנושא. השמות שלהן לא עלו בפוסטים שמצאת?

אומנם לא צמיגים בקטגוריה של היוקוהמה שהתייחסת אליהם, אבל יש בארץ כמה צמיגים שכן הייתי שוקל בכל זאת ולא הייתי מגדיר אותם כחרא של צמיגים:

הנקוק K117, פאלקן FK510, טויו Proxes Sport, גודייר אסימטריק 3 (אולי יגיע גם 5 מתישהו), דנלופ ספורט מקסס RT2 וכיוצב'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים בצעתי פעמיים יבוא אישי של צמיגים דרך צמיגי נאסה. הם נמצאים בירושלים אבל שולחים את הצמיגים לכל הארץ.

השירות היה טוב מאוד וגם המחיר.

אני לא יודע אם הם עדיין מתעסקים בזה, שווה לצלצל ולבדוק.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בסיטואציה דומה, מחפש צמיגים של פאלקן FK510 לרכב שלי, אפילו פניתי ליבואן בבקשה ספציפית אם יוכל במשלוח הבא להביא ואני אמתין כמו ילד טוב, הוא לא הסכים.

לצערי אני גם לא מוצא אותם בחנויות כאן. המידה שלי היא לא פחות גרועה 225/35/18

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1631 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...