Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב ידני עד 25K - שיימכר לאחר שנה

Mike3236
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחפש רכב ידני שישמש אותי לשנה הקרובה

מתלבט מה יותר משתלם - רכב ישן במחיר נמוך או רכב חדש יחסית עם שוק טוב שיימכר מהר.

מתוכנן לנסוע כ25K קמ בשנה

הרוב המוחלט (כ80%) של הנסיעות בבינעירוני (אשקלון-תל אביב-אשקלון פעמיים בשבוע, אשקלון-אילת פעם בחודש-חודשיים, טיולים בצפון וכו')

תא מטען יחסית גדול - מהגדולים בסופר מיני או סטייל סדאן/סטיישן

בהחלט חשובה האמינות וצריכת הדלק!

חשוב שהמנוע יסחב טוב בנסיעות בינעירוניות במהירויות שיוט ולאו דווקא ביציאה מהמקום (2-4 אנשים ברכב + ציוד לטיולים)

חשבתי אולי על רכבי דיזל לדוגמא C3 פיקאסו או פאביה ספייס (מפרטי כמובן)

האם עלויות האחזקה והביטוח עם הבדלים משמעותיים ביחס לרכב בנזין?

או שאולי עדיף בכלל איביזה 1.2 טורבו?

שוב זה תלוי בניצול תקציב ומה כדאי יותר...

הרכב מיועד להימכר אחרי שנה, האם יש העדפה לנצל את כל התקציב או לקחת רכב זול במצב טוב?

יש משהו אחר שעדיף בתקציב הזה?

תודה רבה על העזרה!

וסתם שאלה לידע כללי, אני רואה הרבה רכבים פרטים (מוניות לשעבר) לפני 2017 ועם 8 ספרות, לאחר הפיכת מונית לפרטית מקבלים מספר חדש?

עריכה אחרונה על ידי Mike3236
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לשאלה האחרונה , כן.

מונית שהופכת לרכב פרטי מקבלת מספר חדש , מתחיל ב9 ,

המספר של מונית יחודי למונית (שבע ספרות מסתיים ב 25 או 26)

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכב מתאים כאן בלוח

אני משער שיש רכבים חסכוניים יוצר ועם שוק טוב יותר.

במה הוא יותר עדיף מסופר מיני מטורבתת? חוץ מתא מטען גדול…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בדגם שאין ממנו הרבה כך שביקוש תמיד יהיה.

נוח ומאובזר.

עדיף בהרבה על מונית טחונה גם אם הוא קצת פחות חסכוני.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מכירה מהירה ובחיר מחירון יש עדיפות ברורה לתוצרת יפן

מבחינת חסכוניות עדיף כמובן רכב ידני, והאמינות של הידניות האירופאיות משתווה לדעתי ליפניות

אני כרגע עם C3 פיקאסו דיזל ידנית 2014 והאמינות שלה מעולה (עברתי איתה 15 אלף ק"מ ב 4 חודשים), לפני כן הייתי עם רומסטר 1.2 TSI 2011 ידנית והרכב מעולה אך היו לי איתו מספר תקלות מוזרות

מהניסיון שלי אני ממליץ על הונדה ג'אז (הדגם מרווח מאוד) ישנה ומטופלת במחיר קנייה נמוך ומחיר מכירה נמוך, על סיטרואן C3 דיזל ידנית או על קורולה שהיא הכי סטנדרטית ותיתן לך הכי הרבה שקט מבחינת מכירה מהירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מכירה מהירה ובחיר מחירון יש עדיפות ברורה לתוצרת יפן

מבחינת חסכוניות עדיף כמובן רכב ידני, והאמינות של הידניות האירופאיות משתווה לדעתי ליפניות

אני כרגע עם C3 פיקאסו דיזל ידנית 2014 והאמינות שלה מעולה (עברתי איתה 15 אלף ק"מ ב 4 חודשים), לפני כן הייתי עם רומסטר 1.2 TSI 2011 ידנית והרכב מעולה אך היו לי איתו מספר תקלות מוזרות

מהניסיון שלי אני ממליץ על הונדה ג'אז (הדגם מרווח מאוד) ישנה ומטופלת במחיר קנייה נמוך ומחיר מכירה נמוך, על סיטרואן C3 דיזל ידנית או על קורולה שהיא הכי סטנדרטית ותיתן לך הכי הרבה שקט מבחינת מכירה מהירה

ראשית כל, תודה על התגובה.

אכן חשבתי על האופציה של c3 דיזל.

הבנתי שיש בעיות כלשהן עם מיכל אוריאה בדגמי סיטרואן מסויימים, לא תקף לדגם הזה?

ובקשר לתחזוקה דיזל, התחזוקה משמעותית יקרה יותר מבנזין? מה לגבי תקלות ובלאי אחרי קמ רבים (200-250 אלף ומעלה), האם רכב שעבר למעלה מ250 אק"מ הוא עדיין קניה משתלמת או שרוב הסיכויים שאמצא את עצמה מיישר קו בסכום שקרוב למחיר האוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...