Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצות לטיול בת מצווש; אירופה או ארה"ב ברוטו 14 יום

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 1531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איטרציה ראושנה, עדיין בעייתית.

חוזר על ההמלצה לצמצם את גני השעשועים ללא יותר מיומיים, ובמקומם לבחור באטרקציות אחרות. הזכרתי כמה כאלה בפוסט הקודם. מקום

לגבי ה-TGV - זו מחשבה שעלתה לי, לא עשיתי את הנסיעה הזו (כן נסעתי משנגחאי לביג'ינג ברכבת מהירה, 5 שעות של נסיעה כמעט רצופה ב-300 קמ"ש, זה כמעט כמו טיסה מת"א ללונדון, רק במושב קצת פחות צפוף) אבל יש לי ניסיון בנהיגה ארוכה, והניסיון שלי בכך כאשר הילדים (שלושה זכרים) היו בגיל הזה היה שאחרי 100-150 ק"מ הם יוצאים מדעתם. אולי שלך יותר נוחים, אבל עדיין יום של נהיגה כמעט רצופה תתיש את כולכם.

נהיגה מהאג ליער השחור ביום אחד? תביא בחשבון שתצטרך לצאת ממדורודם לא יאוחר משעות הצהריים, ולנהוג כ-700 ק"מ. לא כיף. לעומת זאת אם תלונו בדרום הולנד ותסעו לדלתא, לארנהם, להרדרווייק (דולפינריום) ועוד כמה אתרים מעניינים, נהיגה בסדר גודל של 150 ק"מ לכל כיוון שלא תהיה מעייפת מדי, והרבה שעות באתרים ולא בכבישים.

עוד בעיה בטיול שלך - אתה מדבר על טיול נודד. אני לא יודע איזה ניסיון יש לך בטיולים מסוג זה, אבל כל מעבר ממלון למלון זה הליך של אריזה, צ'ק אאוט, סחיבת מזוודות לרכב, נסיעה, סחיבת מזוודות למלון החדש, והתארגנות בחדר החדש. גם אם הכל הולך חלק מדובר בלפחות חצי שעה בכל צד, כלומר שעה מהטיול. בטיול כוכב התהליך הזה קורה רק בהגעה, עזיבה או מעבר מוקדים, חסכון של כמה שעות התארגנות לטובת טיול נטו. שוב, אם אתה מיומן זה יותר קצר, אם התהליכים אצלך פחות יעילים זה לא מעט בזבוז. ובטיול כוכב יש אולי קצת יותר זמן בכבישים, אבל, בתכנון נכון, זה פחות בעייתי מעניין העזיבה וההגעה למלון חדש. נקודת האיזון שמצאתי בטיולי כוכב היא בין 3-6 לילות בכל מוקד, בתלות בריכוז האתרים סביבו.

אם אני במקומך מה שאני עושה הוא בחירה בתא שטח יותר קטן והתרכזות בו, ולא הצטמצמות לפארקי שעשועים אלא ביקור באתרים אחרים כפי שציינתי כבר קודם. אם מדובר על הולנד ו\או האזור המערבי של גרמניה בודק טיסות לבריסל, קלן, איינדהובן, אמסטרדם, פרנקפורט או, במקרה הקיצוני, ציריך. מנסה לבנות מסלול מעגלי עם הגעה וחזרה מאותו שדה, או, במקרה הגרוע, מעיר אחרת באותה מדינה. השכרת רכב בין מדינתית עניין יקר ולא מוצדק במקרה שלך. וכיוון שמדובר באזורים עשירים מאד בחוויות יהיה טעם של עוד, לשנים הבאות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תתחיל בהולנד-גרמניה, ותרווח.

היית פעם בפראק שעשועים כזה יום שלם? אחרי יום כזה כולכם תהייו גמורים פיזית ובטח לאף אחד לא יהיה כח לנסיעה ארוכה.

תרצו לחזור למלון ולשים את הראש במיטה.

בהולנד מקפידים על מהירות וצירופי 80 -> 50 -> מצלמה הם לא נדירים כך שצריך לשמור על ריכוז כדי לא לחטוף.

אחרי יום מלא בפארק תכנן חצי יום עם אטרקציות קלות יותר פיזית ונסיעה. פארק אירופה הוא כייף אבל אחרי כל מה שאתה שמת במסלול אנח לא בטוח שהוא יהיה כזה אטרקציה ששוה את כל הנסיעה מהולנד.

לדיסני הייתי מקדיש כמה ימים בשקט משולב עם נסיעה לפריז.

טיול מהנה!

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי יורו דיסני , אם אתה מוכן למתוח את התקציב קצת ,

אפשר להזמין חדר ללילה אחד בלבד במלון דיסנילנד הצמוד (או באחד המלונות האחרים ) במסגרת CastleClub שלהם.

ההזמנה היא רק טלפונית מול האתר עצמו.

https://www.disneylandparis.com/en-gb/hotels/disneyland-hotel/rates-rooms/

היתרון הגדול ,

אתה מגיע ביום הראשון בבוקר , יש חניה צמודה בחינם , מפקיד את הציוד , מקבל כרטיס כניסה VIP PASS שמאפשר לך לעבור ברוב המתקנים ללא המתנה בתור

בצהריים חוזר למלון , מקבלים את החדר , נחים קצת וחוזרים לפארק עד הלילה , מומלץ להשאר עד הסוף לראות את מופע הזיקוקים לקראת הסגירה ,

למחרת בארוחת הבוקר מסתובבות הדמויות של דיסני בין הילדים לצילומים משותפים

אתה נכנס לפארק שעה לפני הפתיחה , כך שהמתקנים האחרים ריקים

ושוב VIP PASS ללא המתנה בתור

בצהריים חוזרים למנוחה קטנה בחדר ומחזירים את החדר ומבלים את שאר היום בפארק.

בזמן שמבקר רגיל מספיק לבקר אולי פעם אחת בכל מתקן , אתה יכול לחזור על מתקנים אהובים 5-6 פעמים.

בסוף היום השני, כאשר האשה והילדה התעייפו ורצו קצת לנוח , אני והילד חרשנו את כל המתקנים השווים בשני הפארקים בשעה וקצת

אחרי זה לא תרצו ללכת לפארקים אחרים ולעמוד שעות בתור.

אני אישית הייתי מתקשר לברר עלויות.

תשווה את המחיר מול מלון + 2 ימי כניסה לפארק. לדעתי , ההפרש שווה.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את יום 4 הייתי עושה ברכבת לבלגיה ואת פארק החבלם באותו היום. משם למחרת ממשיך לוואלבי ופינית לך יום.

אם אתם חובבי אקסטרים יש בהולנד איזה פארק ששכחתי את שמו שמציע צלילה עם כרישים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. מתחיל לחשוב על פיצול. לחפש טיסות זולות ליורודיסני לתת גיחה של יומיים בשני הפארקים וחזרה. אח"כ בנפרד רק הולנד או רק היער השחור. פחות כאב ראש, פחות העדרות ארוכה מהעבודה. אולי זה עדיף. גם אם בטיסות אשלם יותר בסופו של דבר, נראה שאולי יהיה עדיף.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:

החלטנו ללכת על פרק א' כרגע, צרפת ויורודיסני. נרכשו כרטיסי טיסה מ 1 במאי יום שישי נחיתה בפריז 10 בבוקר עד 5 במאי יום שלישי המראה חזרה בשתיים בצהריים.

חושבים על 2 לילות במלון ביורודיסני עם כרטיס משולב ועוד שני לילות במלון בפריז לטיולים וכאלה. הדיפולט נראה כמו שישי ושבת במלון בפריז וראשון ושני ביורודיסני. יש עניין טכני שבראשון על הבוקר נצטרך לעשות צ'ק אאוט בפריז ולרוץ לדיסני בכדי למצות את היום. אשמח לרעיונות אחרים או המלצות למלונות / כרטיסי כניסה וכו'.

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין הצ'ק אין\צ'ק אאוט אינו בעיה, בדרך כלל זה עניין של דקות. הבעיה היא המרחקים בפריז שהם עצומים, גם בתחתית וברכבת הפרברית המצויינות שלהם. לכן בדוק שני דברים:

1. מציאת מלון בעיר שיהיה נוח לטיולים בעיר, אבל גם להגעה לרכבת לדיסנילנד.

2. חשוב על לינה בלילה האחרון קרוב יותר לנמה"ת. בתלות בחברה תצטרך להיות בשדה 2-3 שעות לפני הטיסה (קרוב לודאי 3), והשדה הזה (אני מניח שאתה טס אל\מ-CDG. אורלי הוא סיפור אחר) הוא עצום וזכור לי כלא כל כך ידידותי מבחינת מרחקי הליכה. אם תלון יותר קרוב אולי תוכל לנצל איזה שעה-שעתיים לטיול לפני היציאה לשדה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי מלון בסביבת מגדל אייפל Hotel Eifel Sein שנמצא גם מול תחנת רכבת. השאלה היא מתי ללכת לאזור דיסני? בראשון בבוקר? לנסוע ולשים מזוןדות במלון, לישון לילה אחד בדיסני (ראשון+ שני בפארק) שני בערב לנסוע למלון ליד שדה התעופה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לענות לך כיון שחלפו הרבה שנים מאז שביקרתי בדיסני.

בכל זאת - אתה זה שמכיר את המשפחה: האם הם יקפצו מהמיטה כדי להגיע לדיסני, או שיקח לך שעה של מאבק עד שיואילו לצאת מהשמיכה? האם אתם מתקפלים מהחדר בקלות או שלוקח לכם שעה לארוז פלוס סריקה? האם אתם אוכלים ארוחת בוקר בזריזות או מתמזמזים עם הקפה? העניין כל כך אידיוידואלי עד שיהיה קושי לתת ייעוץ בלי להכיר את הנפשות הפועלות.

ועוד דבר - האם חשוב לכך הערב השני בעיר, גם אם זה על חשבון כניסה טיפה יותר מאוחרת לפארק, או שאתם מעדיפים לקצר את השהות בעיר כדי להיות הראשונים בשער של דיסני?

וכמובן - עניין העלויות. כמה יעלה לכם לילה כאן מול לילה שם, ועד כמה הפרש המחיר משמעותי לכם.

ויש עוד אופציה: לבדוק את תנאי הביטול של המלונות, ואם יש אפשרות ביטול ברגע האחרון (או כמעט בו) להזמין מלון ובמידת הצורך לשנות לפי תחזית מזג האויר המעודכנת. פארק שעשועים בגשם סוחף זה ממש ממש לא כיף (אני לא מדבר על גשם גשם מיטפטף). בכלל, כאשר אני מזמין מלון זמן רב מראש (אפילו מספר שבועות) אני נוהג, במידת הצורך, לשלם פרמיה תמורת אפשרות ביטול. לפעמים הנסיעה מתבטלת, ולפעמים התכניות משתנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. אני דיי בטוח שנוכל לצאת בשמונה בבוקר מהמלון באייפל, לאחר ארוחת בוקר. יש מצב שאפילו יותר מוקדם. מזה אני פחות דואג. רק רוצה לוודא שאכן מגיע למלון בדיסני, מפקיד מזוודות, הולך לפארק בסביבות מקסימום 10 וחוזר רק בערב. למחרת צ'ק אאוט מוקדם, משאיר מזוודות במלון, בא לקחת אותם בחזרה נגיד בסביבות 17:00 ויוצא למלון באזור שד"ת. ארוחת ערב, שינה טובה, ארוחת בוקר מאוחרת, צ'ק אאוט ב 10:30 ישר לשדה. (טיסות סדירות אלעל).

נשמע הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את המלונות. אבל תביא בחשבון שבדרך כלל צ'ק אין הוא רק בשעות הצהריים, כך שיתכן שתצטרך להפקיד את המזוודות בחדר כבודה, לצאת לפארק ולעשות צ'ק אין לחדר רק כאשר אתה חוזר מהפארק. או לצאת מהפארק להפסקת צהריים (צריך לבדוק אם כרטיסי הכניסה מאפשרים זאת) - ובמקרה כזה צריך להביא בחשבון זמן אבוד ביציאה מהפארק וחזרה אליו. במקרה כזה יתכן שרק אחד מבני הזוג יצטרך לצאת לצורך הצ'ק אין, אם כי צריך לברר מה הנוהל (צילום דרכונים, הופעת כל האורחים בצ'ק אין וכו, כל מדינה ודרישותיה, כל מלון והנהוג בו).

שוב, בגלל נושא שעות הצ'ק אין, אתה צריך להתחשב במשפחה. אם אין להם בעיה לעשות צ'ק אין ב-23:00 ולקום כמו בני אדם בבוקר אין בעיה להפקיד את המזוודות ולעשות צ'ק אין כאשר מסיימים את היום המתיש בפארק. אם הם נוטים להתרסק או להיות קצרי רוח אולי כדאי להקדים את המעבר לערב קודם.

בכל מקרה - אם יש לך שאלות בנושאים אלה, אין קל מהתקשרות למלון כבר כעת וביצוע בירור טלפוני (או בדואל, אבל אני מעדיף את הטלפון, בתנאי שאין בעיית שפה באנגלית או שפת המקום). יתכן שתוכל להסדיר מראש צ'ק אין מוקדם (אני בספק) או הסדר אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. אני נוסע לבד עם 2 הבנות כך שאין אפשרות לפצל. בהחלט אתקשר למלון, תודה על הרעיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. אז טיסות הוזמנו. מלונות הוזמנו. יום שישי ושבת בפריז, ראשון בבוקר לדיסני, שני בערב חזרה לפריז ושלישי בבוקר הביתה.

אשמח לקבל רעיונות למסלול / נקודות בשישי שבת, שני בערב ושלישי בבוקר-משהו בקטנה, לא בטוח שיישאר זמן.

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לפני המון שנים, אבל זכור לי ביקור ארוך עם הילדים במוזיאון המדע בלה וילט. נהנו מאד משך הרבה שעות. נסה לבדוק ביקורות מעודכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. אני דיי בטוח שנוכל לצאת בשמונה בבוקר מהמלון באייפל, לאחר ארוחת בוקר. יש מצב שאפילו יותר מוקדם. מזה אני פחות דואג. רק רוצה לוודא שאכן מגיע למלון בדיסני, מפקיד מזוודות, הולך לפארק בסביבות מקסימום 10 וחוזר רק בערב. למחרת צ'ק אאוט מוקדם, משאיר מזוודות במלון, בא לקחת אותם בחזרה נגיד בסביבות 17:00 ויוצא למלון באזור שד"ת. ארוחת ערב, שינה טובה, ארוחת בוקר מאוחרת, צ'ק אאוט ב 10:30 ישר לשדה. (טיסות סדירות אלעל).

נשמע הגיוני?

כן , זה עובד מעולה. גם אני עשיתי את זה.

ביום הראשון תשאר עד הלילה , אל תפספס את מופע הזיקוקים שסוגר את הפארק.

אם אתה לוקח מלון בדיסני , תתקשר אליהם ישירות ותברר על Castle club שלהם.

בתוספת כלשהיא , אתה מקבל כרטיסי VIP Fast Pass אשר מאפשרים לך גישה מהירה לכל המתקנים השווים.

ובנוסף הקבלה והשחרור הם הרבה יותר מהירים.

הבעיה היחידה היא שההזמנה היא ישירות אצלהם בלבד , ולא דרך האתרים. צריך להתקשר אליהם.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...