Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ידני אמין - סביבות 15K

Tal7
שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תבדוק שהוחלף טיימינג לפני שהלך המנוע.

כן, זכרתי משהו כזה. תודה!

בסה"כ רכב סביר מבחינת אמינות. כשרק הגיע לארץ היו בעיות בכיבוי שלא לצורך של המדחס שנפתרו ממזמן. כמו שצויין מעלי, היצרן הגדיר החלפה של רצועת תזמון אחרי עשר שנים, רובן לא שורדות את התקופה, נקרעות והורסות מנועים. אם מקפידים להחליף אחרי חמש שנים כנראה שלא תהיה בעיה.

ה-206+ הרגישה מיושנת כבר כשיצאה - היא איזשהו ניסיון למודרניזציה של ה-206, אבל היא עדיין צפופה יותר ודי בוודאות פחות בטיחותית מהמתחרות . אם אתה יכול למצוא קליאו או פיאסטה עם נתונים סבירים - עדיף.

תודה! כרגע רק מגשש כי הדברים עדיין ברמה תאורטית. מקווה שעדיין יהיו פיאסטות/פונטו איבו מעניינות בלוח אם וכשיהיה רלוונטי.

הקליאו 3 פחות לטעמי, במיוחד אחרי הביקורת על המנוע החלש מאוד שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קח בחשבון גם האיווי והפיאסטה לא רכבים זריזים.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

*עדכון - הרכב שלי נמכר היום, חוזר לחיפושים.

בקצרה, רכב שישמש אותי לנסיעות עירוניות, ב״ש - מרכז מקסימום פעמיים בשבוע, ונסיעה ארוכה אחת לשלושה חודשים.

תקציב 10K-17K עם חריגה קלה אם יהיה משהו מעניין. עדיפות גבוהה לגיר ידני, מוכן לפזול לכיוון תיבה אוטומטית, עושה רושם שיש מבחר רחב יותר של דגמים בטווח מחירים הזה וגם החברה תוכל לנהוג אבל זה לנושא אחר...

חשוב לי רכב עם אמינות יחסית גבוהה. אני רוב הזמן מטפל ברכבים שלי לבד, אז אם יהיה משהו ידידותי לטיפולים עצמאיים - בכלל טוב.

עד עכשיו שמתי עין על;

- סוזוקי סוויפט 2007-2010 עם תיבה אוטומטית (כמעט ולא רואה ידניות בתקציב הזה)

- פיג׳ו 206+, למרות שעד עכשיו אני שומע בעיקר דברים פחות טובים מכאלו שהחזיקו (יש אוטומטיות וידניות במידה די שווה)

- פורד פיאסטה 2011-2013 עם תיבה ידנית

- מיצובישי לנסר קלאסיק 2008 עם תיבה אוטומטית

מעדיף בשלב הזה להמנע מספארק, אלטו ו-i10.

תודה מראש ושיהיה אחלה סופ״ש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכלל 206+ אוטומטיות. לא הביאו כאלו מעולם (ואני בספק שבכלל ייצרו כאלו).

יש 206 אוטומטיות אבל הן כבר די ישנות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה או סוויפט מה שיהיה במצב טוב יותר תקח, מדובר בשני רכבים ללא תקלות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכלל 206+ אוטומטיות. לא הביאו כאלו מעולם (ואני בספק שבכלל ייצרו כאלו).

יש 206 אוטומטיות אבל הן כבר די ישנות.

כן, טעות שלי. הייתי בטוח שאחת מהן הייתה 206+

פיאסטה או סוויפט מה שיהיה במצב טוב יותר תקח, מדובר בשני רכבים ללא תקלות מיוחדות.

תודה!

אגב, שכחתי להוסיף גם יונדאי אקסנט עד 2011

עריכה אחרונה על ידי Tal7
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מעולה לדעתי. מרגישה קצת פשוטה מבפנים, אבל במחיר הזה, בהנחה שההפרש (הלא גדול) בדלק לא משמעותי עבורך, כנראה תהיה יותר מוצלחת משאר האלטרנטיבות.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון מעולה לדעתי. מרגישה קצת פשוטה מבפנים, אבל במחיר הזה, בהנחה שההפרש (הלא גדול) בדלק לא משמעותי עבורך, כנראה תהיה יותר מוצלחת משאר האלטרנטיבות.

סחטיין על הזמינות שלך, חייב לציין

כרגע הפיינליסטית היא סוויפט 2008/9 ככה שמבחינת מראה פנימי שתיהן פשוטות...

אגב, לגבי ההבדלים בצריכת דלק - האמת שזה יכול להיות די משמעותית בשבילי. יש לך מושג על איזה צריכת דלק מדובר כאן?

מתלבט כמה זה צעד נכון (אם לשים את הרציונל בכיסא של הנהג) אחרי שמכרתי את הרכב לטובת רכב קטן, זול (עד 15-17K) אמין וקל לתחזוקה

בקיצור, אם זה הרפתקאה מיותרת או לא.

אגב - הבראבו מתומחרת בסביבות ה21-22.

קיים תיעוד טיפולים מהרגע שיצאה מהחברה + בוצעה החלפת קלאצ׳ לפני 5,000 ק״מ +-.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק, מישהו העלה כאן פעם סיכום תקופה עם רכב כזה בדיוק ובמעומעם אני זוכר שהיא היתה די חסכונית. נסה לחפש.

היא בוודאי תהיה חסכונית יותר מאקסנט או לנסר קלאסיק, אבל כנראה שפחות חסכונית מזוועתונים כמו אלטו או ספייס סטאר.

מעבר לזה, גם רכב לא חסכוני עם נהג רגוע יכול להיות חסכוני. הרבה תלוי בצורת הנהיגה שלך.

יחסית למצב הרכבים הידניים היום, אם מצאת אחת שמורה ואתה לא סופר ממש כל שקל על דלק היא אלטרנטיבה מאוד מעניינת. אם כל 100₪ בחודש על דלק עולים לך בבריאות, חפש אלטו.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע בדיוק, מישהו העלה כאן פעם סיכום תקופה עם רכב כזה בדיוק ובמעומעם אני זוכר שהיא היתה די חסכונית. נסה לחפש.

היא בוודאי תהיה חסכונית יותר מאקסנט או לנסר קלאסיק, אבל כנראה שפחות חסכונית מזוועתונים כמו אלטו או ספייס סטאר.

מעבר לזה, גם רכב לא חסכוני עם נהג רגוע יכול להיות חסכוני. הרבה תלוי בצורת הנהיגה שלך.

יחסית למצב הרכבים הידניים היום, אם מצאת אחת שמורה ואתה לא סופר ממש כל שקל על דלק היא אלטרנטיבה מאוד מעניינת. אם כל 100₪ בחודש על דלק עולים לך בבריאות, חפש אלטו.

הזוועתונים מחוץ למשוואה עד להודעה חדשה, שנקווה שלא תגיע

אחפש עוד חומרים. תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי לך: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?622490-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%90%D7%99%D7%98%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%94-(%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%91%D7%95-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99)%D7%95%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%AA-%D7%99%D7%95%D7%A8%D7%A9-%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%A8

חסכוני עד חסכוני מאוד, לפחות לפי השרשור הזה.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי לך: https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?622490-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%90%D7%99%D7%98%D7%9C%D7%A7%D7%99%D7%94-(%D7%91%D7%A8%D7%90%D7%91%D7%95-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99)%D7%95%D7%97%D7%95%D7%95%D7%99%D7%AA-%D7%99%D7%95%D7%A8%D7%A9-%D7%94%D7%A2%D7%A6%D7%A8

חסכוני עד חסכוני מאוד, לפחות לפי השרשור הזה.

בדיוק עברתי על זה. נשמע סה״כ טוב... המחיר עדיין גבוה בכמעט 6,000 ש״ח ממה שהקצבתי הפעם -

אנסה להבין בימים הקרובים אם שווה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפט 2014 גיר רגיל, יד ראשונה, 192K קילומטר, עברה החלפת גיר וקלאצ׳ לפני חודשיים. 21 אש״ח +-

או סוויפט 2007 אוטומט, יד ראשונה, 145K קילומטר. 16.5 אש״ח

לשתיהן יש תיעוד טיפולים מלא.

על מה הייתם הולכים?

חשובה לי הסחירות למכירה חוזרת, לא יודע להגיד כרגע כמה זמן אחזיק את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוויפט 2014 זה דגם שונה מ2007 ועקב היותו גיר רגיל גם חיסכוני אך דגם 2007 חזק יותר.

אבל הק״מ מאוד גבוה מה שישפיע על הסחירות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...