Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3 פיקסאו, למרות שבוצע איזון גלגלים יש רעידות בהגה בסביבות 100 קמ"ש

שמוליק ק
שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, בסיטרואן C3 פיקאסו דיזל ידנית שנת 2014 יש רעידות בהגה בסביבות 100 קמ"ש, ביצעתי איזון לכל ארבעת הגלגלים (היו חריגות של עד 10-20 גרם) אבל התקלה ממשיכה

יכול להיות שמדוברת בצירייה סוררת? מה צריך לבדוק הלאה? הרכב עבר רק 130 אלף ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שיש לך אופן לא מאוזן (הווי אומר כיוון גלגלים)

לך למקום שמתמחה בכיוון פרונט, לא קרה לי שבדקו ולקחו כסף אם הכל היה תקין, אבל תבדוק עם המקום שאליו אתה הולך לפני שאתה פותח שם כרטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלף צמיג ימין לפני חודשיים ולפני חודש צמיג שמאל, שניהם מאותה תוצרת סינית JINYU ושניהם טריים. ואז ביצעתי כיוון פרונט

אני לא בטוח אם הרעידות התחילו לאחר החלפת הצמיג הימני אבל הן מלוות אותי בערך מאותו זמן

נראה לי שהגיוני להחליף בין האופן הימני לאחד האופנים האחוריים ולראות מה קורה- אולי הצמיג דפוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה אל תשכח לעדכן אחרי פתרון התקלה,

אצלינו בסיריון יש רעידות דומות, בין 90-100 קמ"ש, לפני ואחרי מפסיק, ניסיתי איזון, משולשים, כיוון פרונט וכלום לא עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים מוקד הרעידות הוא צמיג עקום שנראה כמו ביצה... לעיתים העיוות הוא לרוחב הצמיג ואז זה פחות בולט, לעיתים זה ממש בולט שמסובבים את הצמיג על המכונת איזון.

אז שום איזון גלגלים לא יעזור.

מניח שאם תעביר את הקדמיים אחורה הבעיה תעלם.

היו לי שני מקרים של צמיגים סיניים מחברות שונות במידות שונות שעשו אותה הבעיה, אחד מהם זוג חדש של radar סיני נפוץ מאוד שהוחלף באחריות אחרי זמן קצר.

למה הוחלף צמיג ימין קדמי? פנצר? מאיזה סיבה? האם הרכב נסע על החישוק ללא אוויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

החלפתי בין הגלגלים הקדמיים לאחוריים והתופעה כמעט נעלמה, אני חושב שבנוסף לגלגל העקום התווסף חופש בתפוח- אני אחכה לטיפול עוד 600 ק"מ כדי לבדוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהצמיגים הסיניים ששמת, גם כאשר הם מותקנים מאחורה, עלולים להגדיל את מרחק הבלימה ולגרום למערכת ABS לפעול יותר.

ההמלצה החמה שלי - תחזיר אותם לחנות ותיקח משהו שלא יוצר בסין. יעלה לך עוד 100 שח לצמיג.

אתה רק עוד אחד מני רבים שצמיגים סיניים דפוקים עשו לו בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...