Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש בקרית ים שכונה מאוכלסת עם מגדלים מודרנים ? והאם מוצקין יותר יקרה בכלליות?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מעוניין לדעת אם יש בקרית ים שכונות מאוכלסות עם מגדלים מודרנים, חדשים יחסית (עד 10 שנים נניח)

והאם מוצקין באופן כללי יותר יקרה מקרית ים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא מכיר מגדלי מגורים מודרניים בקרית ים (לא אומר שאין).

לגבי השאלה השניה שלך - בהחלט כן, ובאופן מהותי.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא מכיר מגדלי מגורים מודרניים בקרית ים (לא אומר שאין).

לגבי השאלה השניה שלך - בהחלט כן, ובאופן מהותי.

תודה, הסתכלתי על פרוייקט חדש שאמור להבנות שם

במוצקין אכן יותר יקר אבל מדובר על דירות גדולות יותר.

יש הבדלים מהותיים באוכלוסיה בין מוצקין לקרית ים ?

או לא משהו משמעותי ?

השכונות אגב ממש קרובות, מרחק הליכה \ כביש מפריד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך יותר מכביש מפריד בכדי שיהיה הבדל גדול בשירותים המוניציפליים, בחינוך ואולי גם באוכלוסיה.

לא רוצה להכליל, אבל באיזורים זולים יותר תמצא בדכ אוכלוסיה מחתך סוציו אקונומי נמוך יותר.

במקרה של שכונה חדשה, לא מאמין שיהיו הבדלים מהותיים באוכלוסיה משני צידי הכביש.

במוצקין ראש העיר מתקשר לכל תושב ביום הולדתו לאחל לו מזל טוב... בקרית ים לא חושב (אל תגיד שלא ידעת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך יותר מכביש מפריד בכדי שיהיה הבדל גדול בשירותים המוניציפליים, בחינוך ואולי גם באוכלוסיה.

לא רוצה להכליל, אבל באיזורים זולים יותר תמצא בדכ אוכלוסיה מחתך סוציו אקונומי נמוך יותר.

במקרה של שכונה חדשה, לא מאמין שיהיו הבדלים מהותיים באוכלוסיה משני צידי הכביש.

במוצקין ראש העיר מתקשר לכל תושב ביום הולדתו לאחל לו מזל טוב... בקרית ים לא חושב (אל תגיד שלא ידעת !

מדובר על שכונה חדשה, עם בית ספר מול הבית, גני שעשועים, הכל חדש, מגדלים יפים ומושקעים

אני מניח ורוצה להאמין שהשכונות הפחות טובות לא יפגעו בה, כמו ששכונת עמל לא פגעה במי שגר במגדלי יו, ונווה שרת לא פגעה בשיכון דן רמת החייל וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, יש בדיקה דיי פשוטה שאתה יכול לעשות.

תכנס לעסקאות נדלן באתר רשות המיסים.

אתה יכול לסנן שם קרטריונים לבחירתך.

עיר, מחיר, מס' חדרים , שנת בנייה וכד'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באתר מדלן יש כל מיני נתונים שהם מחשבים מתוך אתר רשות המיסים. קיימים ברמת מועצה וברמת שכונה. נותנים אינדיקציה ראשונית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להבין קצת יותר איזו השוואה אני אמור לעשות

בגדול - במוצקין אתה מקבל דירת 100 מטר לעומת דירת 80 מטר בקרית ים

לכן הפער במחירים

לצערי לא מצאתי השוואה אחד לאחד כי אין בקרית ים מגדלים כאלה

אבל לפי מדלן התשואה בקרית ים 3.99% שזה יפה מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מעוניין לדעת אם יש בקרית ים שכונות מאוכלסות עם מגדלים מודרנים, חדשים יחסית (עד 10 שנים נניח)

והאם מוצקין באופן כללי יותר יקרה מקרית ים ?

מגדלים? לא. יש שכונות בניינים חדשות (סביוני ים). יש הגבלות גובה שם.

מוצקין יקרה יותר.

locus - ראש העיר? מתקשר? במוצקין הוא בכלל לא זוכר שיש תושבים. הוא ראש העיר יותר זמן משביבי ראש ממשלה, והמשרה שלו מובטחת. מה שטוב זה שהוא אוהב דברים גדולים ולכן יש שם לא מעט דברים חדשים (כמו התאטרון). לגבי שכונת מגדלי הענק שנמצאת בבניה שם - לא בטוח שהתוצאה תהיה טובה. אין ולא תהיה שום תשתית לכל האוכלוסיה שתתאכלס.

בקרית ים אין פרוייקטים בקנה מידה כזה. סה"כ כמה בניינים על שאריות של אצטדיון ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההערה על הטלפון מראש העיר הייתה אמורה להסתיים עם סמיילי, נחתך, אבל זה נכון, הוא באמת מתקשר, זה תמיד הצחיק אותי.

אני לא חבר שלו ולא סנגור שלו.. ולא תושב העיר...סתם משתף ממה שאני יודע מתושבי מוצקין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע כרגע על מגדלים בבנייה, לדעתי טרם אוכלסו. מדובר על האיזור ליד בי"ס שי עגנון.

אני מתאמן שם (רחוב לכיש), ורואה את ההתקדמות של הבנייה :wink:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...