Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי חדשות--מה הקטע של המספרים?

אליה
שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

35 TFSI

45 TFSI

לא מצאתי שום קשר בין המספרים האלה לבין נתון כלשהו במנוע..

[emoji3061]

עריכה:מצאתי משהו:

https://www.buyacar.co.uk/cars/new-cars/552/new-audi-engine-name-badges-what-they-mean

עדיין, ההתאמה היא לא בדיוק אינטואיטיבית..

עריכה אחרונה על ידי אליה

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

35 TFSI

45 TFSI

לא מצאתי שום קשר בין המספרים האלה לבין נתון כלשהו במנוע..

[emoji3061]

עריכה:מצאתי משהו:

https://www.buyacar.co.uk/cars/new-cars/552/new-audi-engine-name-badges-what-they-mean

עדיין, ההתאמה היא לא בדיוק אינטואיטיבית..

עכשיו כבר לא צריך להתבייש ב1.4 או 1.0 שלך!!!

יש לך 35!! או 30, או וואטאבר.

המדרגות שהם קבעו צפופות ומגוחכת.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי המציאו דירוג מוזר שלא באמת אומר משהו.

בעבר הם פשוט כתבו את נפח המנוע ואז באו עם הדירוג החדש בטענה שנפח מנוע לא באמת אומר כמה המנוע חזק (והם צודקים) אבל הדירוג הזה פשוט מגוחך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצל BMW ומרצדס מספרי הדגמים יצגו בעבר את נפח המנוע אבל היום הם לא קשורים לכלום. אצל מרצדס יש בכלל שתי סקאלות. 3 ספרות לדגמים רגילים, שתי ספרות לדגמי AMG. כך למשל ה-C450 הפכה ל-C43 AMG עם אותו מנוע בדיוק. למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאודי פשוט רצו ליישר קו עם שאר הגרמניות ולהוסיף מספרים אקראיים כדי להבדיל בין הגרסאות השונות של אותם דגמים.

כנראה כמו שב.מ.וו רצו שבעל ה440i יבדיל את עצמו מהנחותים עם ה430i, אז בעל האאודי A4 40 quattro TFSI יוכל להיבדל מהשכן עם האאודי A4 35 quattro TFSI.

הגרמנים מאוד מוזרים בשמות שהם נותנים למכוניות שלהם, החל ממספרי הAMG הלא קשורים ועד למכונית חשמלית עם "טורבו" בשם (Taycan Turbo).

Kia Rio 1.0 2019

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי ספרות היו בשימוש AMG לפני שנרכשה על ידי מרצדס, והרוכש החליט להצמד לשיטה המקורית.

המספר 63 ציין את נפח המנוע (6.3 ליטר) ובמהלך הזמן הפך להיות המספר שמציין את הדגם החזק ביותר בסדרה, גם כשעברו למנועים מוגדשים וקטנים יותר.

את המספר 65 שומרים לדגמי קצה עם מנוע V12, כנראה מתוך מחשבה שזה קצת יותר מ-63.

כנראה שמאחורי המספרים האלה ישנה מחשבה לא מבוטלת, לא הייתי קופץ לשלול את זה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהפוך על הפוך. השיטה הלא ברורה הזו שבינה לבין נתון כלשהו של המנוע אין פשוט כלום, מייצרת שיח פורומים ודורש מ"מומחים מטעמם" להשקיע ולשקוע בהיכרות הדגמים, כך שבעצם החברה נהנית מחשיפה והעלאת מודעות לדגמיה עם השקעה נמוכה יחסית בפרסום.

אישית לא מתחבר לשיטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה על השירשור הזה.

עומדת מול הבית שלי אאודי q6. עד היום חשבתי שיש לה מנוע דיזל 5 ליטר. עכשיו הבנתי שכתוב שם 50tdi

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה עדיף להשאיר נפח. ואם כבר רוצים לכתוב משהו שבסוף מיתרגם לכ"ס, אז עדיף כבר לרשום כמה כ"ס וזהו.

באותו יום ראיתי אני חושב Q2 שהיה כתוב עליה 30 TFSI, ואני זוכר ששאלתי את עצמי אם יכול להיות שיש Q2 עם מנוע 3.0 טורבו? נשמע לי קצת מוגזם אפילו לאודי (בכל זאת דגם קטן יחסית). אז בדקתי ובאמת הבנתי שאין.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול - כל מספר מייצג טווח הספקים שונה שאין באמת דרך לדעת מה הוא (זה לא שנניח כל מספר מייצג טווח של 30 או 40 כ"ס). פה אפשר לקרוא עוד וגם למצוא רשימה מלאה (ומעודכנת, תודות לשרשור הזה) של המספרים.

מודה על השירשור הזה.

עומדת מול הבית שלי אאודי q6. עד היום חשבתי שיש לה מנוע דיזל 5 ליטר. עכשיו הבנתי שכתוב שם 50tdi

כדאי שתבדוק שוב, כי Q6 זו בטוח לא :)

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1662 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...