Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למישהו יש כרטיס אשראי הייטק-זון וגם רשום לקשבאק?

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 1590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי עובדתית כל ארבע הרכישות האלו היו עם קופונים של אליאקספרס.

אז זה גורם לי לתהות.

נשמע לי לא סביר שארבע רכישות שונות בשעות שונות (ואחת אפילו ביום שלמחרת) לא נקלטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר אחד שקניתי, יכולתי לקנות בפייפאל, עם הנחה, אבל העדפתי לקנות בכרטיס האשראי של הייטקזון והקאשבק היה גבוה מההנחה.

בטוח ששילמת בכרטיס?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה חברת אשראי מדובר? לי היו בחודשיים האחרונים בעיות עם העברת נקודות מ"פלייקארד" של כאל לאלעל, הבעיה נפתרה רק אחרי מספר שיחות טלפון לשירות הלקוחות, והחודש הגל הסתדר. אולי גם לך יש בעיה דומה, וכדאי לשוחח עמם בתחילת השבוע הבא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר אחד שקניתי, יכולתי לקנות בפייפאל, עם הנחה, אבל העדפתי לקנות בכרטיס האשראי של הייטקזון והקאשבק היה גבוה מההנחה.

בטוח ששילמת בכרטיס?

בטוח ששילמתי עם הכרטיס.

אני באמת חושד שהקופונים מבטלים קאשבק...

האמת שיש לי עוד רכישה קטנה לעשות עכשיו כשכבר אין קופונים. יש לי הרגשה שהיא תעבור לקאשבק.

פתחתי פניה באתר של קאשבק פלוס. נראה אם הם יגיבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור - היתה לי בעיה אתם. לחובתם יאמר שכאשר התקשרתי בפעם הראשונה (אחרי שהנקודות לא עברו בספטמבר) נפנפו אותי. לזכותם - שכאשר הבעיה חזרה חודש אחר כך (אני המתנתי לראות מה קורה) הטיפול היה רציני, אם כי ארך מספר ימים. אתמול ראיתי שגם בנובמבר המערכת פעלה כראוי, אז יש תקווה שהבעיה נפתרה גם לעתיד.

לכן, אם אתה רואה בעיה מספר ימים אחרי שהיית צריך לראות את הזיכוי הצטייד בקצת סבלנות להמתנה וביכולת השיחה הרגועה שלך מול הנציג\ה, וסביר שהכל יסודר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים אחוז ההחזר שקיבלתי מהם בשבוע האחרון עומד על 0 עגול :roll:

פתחתי שם פניה, אבל לאור נסיון עבר (פניה שנפתחה לפני חודש ולא זכתה לתגובה) אני לא מצפה להרבה...

מקסימום אפסיק להשתמש בזה. חבל, אבל זה מה יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ למשתמשים.

היום לראשונה משכתי קאש-בק שנצבר לי. כדי למשוך אותו (וגם כדי לעדכן כרטיס) צריך לקבל קוד אימות ב-SMS ולהזין באתר.

אחרי כמה ניסיונות, הודעות שגיאה, "קוד שגוי" פנה לתמיכה" ועצבים, גיליתי להפתעתי שכשמזינים את הקוד (אותו קוד) פעם שלישית הוא פתאום מתקבל. נבדק פעמיים. פשוט ללחוץ "אישור" 3 פעמים, בשלישית מתקבל. אתר מאפן...

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...