Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש בטלפון בתוך פקק

שימו לב! השרשור הזה בן 1635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז השבוע הזדמן לי להיות בבית משפט תעבורה ת"א. באחד התיקים , הנהג ביקש להישפט על דו"ח שימוש בטלפון בזמן שעמד בפקק (מנחם בגין ת"א, לדעתי). טיעונו העיקרי שהדו"ח ניתן בזמן שעמד בפקק. השופט העיר :" גם בעת עמידה בפקק אין להשתמש בטלפון". מדובר בשימוע ראשון, ויהיה כמובן שימוע שני ,אליו יוזמן השוטר שרשם הדו"ח. אבל מרוח הדברים ,ניתן להסיק מה יפסוק השופט במקרה זה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין וטוב לדעת, ממה שאני יודע לשון החוק אוסרת על העניין אבל בפועל, באופן לא רשמי, המשטרה לא אוכפת מקרים שכאלו כדי לא ליצור רושם של התעמרות באזרח כביכול.

מבחינתי אני משתדל שזה יהיה חוק ברזל פשוט לא לגעת בטלפון באף סיטואציה, פשוט לא לוקח סיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקור לאי האכיפה היא שבעברית "בתנועה" יכול להיות מתורגם ל-In Movement (כלומר כשהרכב בתנועה ממש) או ל-In Traffic (כלומר כשהרכב יוצא מחניה עד שנכנס לחניה, כולל רמזורים פקקים וכו').

לא רצו להיכנס לאכיפה רחבה, כי מתישהו איזה נהג יעתור עד לבית המשפט העליון ואז יצטרכו לברר את הסוגיה לעומק.

החליטו לא להכניס את הראש לזה ולאכוף כאילו מדובר על In Movement, אבל אי אכיפה לא אומרת שאתה לא תקבל דו"ח, אלא שהסיכוי שתקבל כזה הוא נמוך יותר (כנ"ל תופס לגבי דו"ג בשוליים).

והחלטה כזו על אי אכיפה אינה מהווה טיעון משפטי בפני עצמו.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...