Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט עד 45,000 אלף שקל - ידני.

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אתחיל בדרישות.

אמינות.

צריכת דלק.

נראות (רכב צעיר).

אני מחפש רכב עם השנתון הגבוה ביותר שאפשר, נראות טובה וקילומטרז נמוך - ידני עד כ-45,000 ש״ח.

ראיתי איביזות ספורט 1.4 (לא טורבו) ידניות, אך בודדות מרמת גימור זו - מה גם שלא ידוע לי על אמינות הרכב.

בנוסף פיקנטו מרמת גימור ספורט (סהכ הנראות החיצונית מאוד מושכת אותי בדגם 2016) - אך, לא קל למצוא אחת, ברגע שהן מתפרסמות הן נחטפות.

אשמח להמלצות, אציין ואומר, אני נוסע כ-75 קילומטר ליום לערך (לפעמים פחות).

שקט נפשי מאוד חשוב לי בתקופה הלימודים שלי שתהיה ארוכה, לכן ארצה רכב לתקופה הזאת שלא אצטרך להתעסק בהחלפתו (כ-4 שנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו אכן תתאים לעיתוב ספורטיבי ועם אמינות טובה ואיבזור טוב.

בתקציב שלך אפשר לרכוש איביזה עם מנוע 1.2 טורבו שיהיה חזק משמעותית מ 1.4.

עוד אופציה היא הקליאו שגם ניראית טוב עם מנוע 0.9 טורבו עם איבזור טוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בקשר לאמינות הקליאו?

ראיתי שיד משנת 2017, יחסית חדשות עם 50,000 קילומטר, אולי אמצא בפחות היכן שהוא.

איביזה 1.2 טורבו עם 90,000 אלף - זה סדר הגדול שאפשר בתקציב הזה משנת 2013-2014 אני חושב, אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחוות דעת של בעלי הרכב, וגם אבא שלי מזחיק בקליאו למעט הגיר הרובוטי אין משהו חריג.

באיביזה מנוע ה 1.2 לא בעייתי, בתחילת השיווק הייתה בעיה בשרשרת שטופלה בקריאת שירות.

היו כמה דיווחים על מצערת שגרמה לבעיות, גם לחבר עם איביזב די חדשה זה קרה, היא הוחלפה במגרת האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחוות דעת של בעלי הרכב, וגם אבא שלי מזחיק בקליאו למעט הגיר הרובוטי אין משהו חריג.

באיביזה מנוע ה 1.2 לא בעייתי, בתחילת השיווק הייתה בעיה בשרשרת שטופלה בקריאת שירות.

היו כמה דיווחים על מצערת שגרמה לבעיות, גם לחבר עם איביזב די חדשה זה קרה, היא הוחלפה במגרת האחריות.

הבנתי, תודה.

מעניין אותי מה ההייפ סביב הפיקנטו, הן נחטפות עוד לפני שעולות ללוחות המכירה, כל כך קשה להשיג אחת וזה האמת בול הדרישות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאיביזה 1.2TSI או קליאו 0.9TCE כפי שהציע לך יוליאן יכולות להיות אופציות טובות עבורך שיענו על הדרישות שלך.

אופציות נוספות בכיוון של 3 דלתות (כמו הפיקנטו) - אולי לחפש אופל אדם ידנית או פיאט 500 עם מנוע 1.4 וגיר ידני.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרוש שלי, יונדאי וולוסטר ידנית - עיצוב צעיר, אמינה יחסית (כמו שאר דגמי יונדאי לשנתונים 11-13) וספורטיבית כמו פיקנטו ספורט (כלומר לא זריזה כמצופה).

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיקנטו יש תדמית אמינות טובה והיא שומרת יותר טוב על ערכה משאר רכבי מיני, בנוסף הפיקנטו 3 דלתות מיוחדת יותר וניראית כמו ספורטיבית קטנה, גם אין הרבה כאלה כמו מדגם 5 דלתות, לכן אם יד רכב שמור הוא יחטף מהר.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

אופל אדם או פיאט 500 לא באות בחשבון.

הולוסטר נמכרות עם קילומטרז עצום,

אני כרגע מנסה להתמקד בפיקנטו, נותן לי את התמורה הטובה ביותר במחיר שפוי ואמינות של קיה.

חשבתי על 208 - אך קראתי שיש מחלות פה ושם ושוב, אמינות היא הקריטריון המרכזי פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...