Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעתי לאחי לבדוק את הפיג'ו 3008, אך יש לו שאלה לגבי מחירים

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא ידעתי לענות או לכוון אותו,

דגם ה1.2 פרימיום עולה לפני מיקוח כ170K על הכביש

דגם ה1.6 פרימיום עולה לפני מיקוח כ190K על הכביש

האם הפער של ה20K מצדיק את הרכישה.

לפי האבזור נראה שה1.6 מגיע עם מנוע חזק יותר, ג'נט 19 במקום 18, ופתיחת תא מטען בזיהוי רגל,

האם יש עוד משהו שלא מופיע באבזור שמצדיק את הפער הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בלי להכיר לעומק את הרכב, רק מהפירוט על הכח של המנוע פלוס הפיצ׳רים הנוספים בגרסה הבכירה, כן נשמע ש 20K זה פער מוצדק בשביל מה שמקבלים.

האם זה הכרחי? פה זה כבר עניין אחר וזה אינדיבידואלי, אני בטוח שגם אלו שקנו את הגרסה הזולה יותר לא בדיוק סובלים אבל אם יש אקסטרה כסף ורוצים להתפנק אז נשמע שמקבלים תמורה מצויינת עבור ה 20 אלף האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

הוא השווה את זה ל20K הפרש בין שתי רמות אבזור בסקודה קארוק, ששם חוץ מהמנוע החזק יותר מקבלים גג פנורמי, תא מטען חשמלי, כסאות מהודרות בעור בחלקם וכו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

הוא כרגע ממתין לנסיעת מבחן,

הוא עשה כבר על ה3 החדשה,

קארוק פרימיום,

והוא ממתין לנסיעת מבחן על ה3008 בסוכות, כי בינתיים אין ללובינסקי נסיעות מבחן בששי והוא לא יכול באמצע השבוע, כנראה שלובינסקי לא ממש ששים למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אהב את האוטו, הוא אכן נוקשה, אך סופג מהמורות טוב יותר מהדגם היוצא.

בינתיים אחרי שעשה נסיעת מבחן על הקארוק פרימיום 1.5T, הוא אהב את הקארוק יותר, היה לו יותר נוח וחזק.

הוא לא מוכן לבדוק את הCX5 כי לא בא לו לקנות רכב עם אותה מערכת מולטימידה, כפתורים, מזגן וכו... שיש לו ב3, זה כמו להשתרג לאותו רכב אך גבוהה יותר.

אהב את ה3008 מבחינת וזואלית ואת הi-cockpit, כרגע ממתין לנסיעת מבחן גם לאשתו כדי לבדוק נוחות, ולוודא שהנדסת האנוש לא תפריע לנהג יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא עולה 170K, יש חבילה נוספת אי אפשר בלעדיה, אז יעלה 175K, ואניחנו לא הסוחרים הכי ממולחים שיש, וא יכולנו לקבל הנחה, יתכן שהקירבה לסוף השנה תתן סיכויים גבוהים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מנוע עדיף בין ה1.5 דיזל וה1.6T בנזין? למי שנסע נסיעות פרטיות בלבד של כ18-20 אלף ק"מ בשנה?

מבחינת צריכת דלק (שיהיה חסכוני בצריכה האמתית), זמינות כח, ואמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה שוקל את הדיזל, אז ההתלבטות צריכה להיות עם ה1.2 לא ה1.6, חוץ מביצועים אין ל1.6 יתרון כלשהוא, מנסיון ה1.2 הוא די והותר לרכב.

ה1.2 וה1.6 מנועים ותיקים, ה1.5 מנוע חדש, אז מבחינת אמינות הכף נוטה לבנזין עד שיוכח אחרת, בצריכת דלק אי אפשר להתחרות בדיזל, צפה ל40% שיפור מול 1.2 ו60% מול 1.6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה ב1.2T זה האמינות, אח שלי הספיק לקרוא אפילו בפורום על כמות הבעיות שיש עם המנוע הזה, נושא הטיימינג, הרעידות, ההשתנקות וכו.., בגלל זה מעדיף להוסיף וללכת על ה1.6T בלי להיות עם היד על הלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיות עם המנוע הזה,ובמודלים האלה גם ככל הנראה הסוגיה של הרצועה חלפה.

בכל מקרה אתה לא תרגיש ב3008 ויברציות כלשהן כי הרכב מבודד לחלוטין,השתנקויות אין ב1.2 ,להיפך,נגיעה בדוושה והמנוע עף למעלה בטורים מיידית.

ה1.6 מנוע חזק,וזה מורגש כמובן אבל ה1.2 מנוע אמין ועובד מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא כבר הלך לבדוק את ה-3008 ואני שם לב שנושא הנוחות עולה כל הזמן, שיבדוק גם את ה-C5 איירקרוס. לא נהגתי, אבל הבנתי מכמה אנשים שכן נהגו שהוא נותן נוחות ברמות אחרות לגמרי. מעבר לזה, אותה יחידת כוח ואני מניח שגם האבזור/מחירים די דומים.

לגבי 1.2 או 1.6 - טכנית, ההבדל שווה את זה. כלומר הדברים אקסטרה שהוא מקבל, שווים 20K שקל. האם הוא צריך את זה? שיעשה נסיעת מבחן בשניהם ויחליט. לדעתי הם עשו עבודה מעולה עם ה-1.2 והוא ממש אחלה. אני בחיים לא הייתי קונה אותו כי הוא עדיין חלש בשבילי, אבל בגדול הוא ממש לא רע.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1642 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...