Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזדה מכסה מנוע לא יושב טוב

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

מזדה 3 שעברה תאונה קטנה, נסעה עם מכסה מנוע לא נעול טוב, והוא עלה למעלה וניפץ את השימשה,

השמשה הוחלפה, וגם המכסה מנוע, אבל הוא לא יושב טוב.

התיעצתי עם שני פחחים, אחד אומר שצריך לעשות כיוון, ואחד אומר שבגלל שהחזית שבורה,(רואים בסרטון) אז חייב להחליף אותה ואין סיכון שיסתדר עד אז.

הרכב די ישן ואני לא רוצה להשקיע עליו יותר מידי.

זה הסרטון:

השבר של החזית בשניה 00:10

ועוד מישהו אמר לי שאולי בתאונה שני צדדי הרכב נפתחו לצדדים, אז אין לי מה להשקיע...

תודה רבה מראש

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.up2me.co.il/imgs/66304648.jpeg

עריכה אחרונה על ידי יהונתן שלמה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מחליף מכסה מנוע ברכב ישן, אך לא הייתי משאיר את זה במצב הנ"ל

כי מדובר על בטיחות בראש ובראשונה.

היה לי מקרה דומה בעבר, כיוון מכסה המנוע במקרה שלי עזר. לא מכיר את המקרה שלך - יחד עם זה איני פחח.

מה שכן הייתי עושה זה הולך לפחח שהחליף לך את מכסה המנוע ודורש הסבר. במקביל פונה לעוד כמה בעלי מקצוע

לקבל ייעוץ. בכל מצב הימנע לנהוג ככה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה שהעילית רואים שהכנפיים עקומות בקצה העליון של מכסה המנוע וגם החלק שלהם שיושב על קורה A (הקורות שמצידי השמשה) עקום ולא יושב טוב אז יש מצב שהעצה השלישית שקיבלת באמת נכונה, אני כמובן לא איש מקצוע אבל בגל שמכסה המנוע אמור לשבת מעל החיבורים של הכנפיים הקדמיות יתכן שבגלל שהן עקומות הוא לא יושב טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...