Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אוטומטי אמין ב-10000 שקל - אופטרה?

markb205
שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסה לעזור לידידה לרכוש רכב בתקציב נמוך.

דרישה לרכב משפחתי /קומפקטי . גיר אוטומטי. אמין כמה שאפשר.

כל השאר זה בונוס...

אני מחפש לאנסר קלאסיק, ליאנה, טידה או אימפרזה/b3.

ולא מוצא רכב במצב סביר עם קילומטראז' הגיוני (עד 150000 לרכב בן 10-11).

נתקלתי באופטרה עם נתונים מצויינים. מאדם פדנט. שהשקיע ברכב בטיפולים וחלפים איכותיים.הרכב שלם ותקין אחרי טיפול טיימינג יקר.

האם רכב כזה יכול להתאים מבחינת אמינות?

לא מצליח למצוא מידע על בעיות ידועות חוץ מצריכת דלק גבוהה ופלסטיקה גרועה.

אשמח למידע והמלצות.

שבת שלום.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שלוש במשפחה. יש לי רק מילים טובות לומר עליה. 10000 ש"ח לאופטרה זה ה-מ-ו-ן מכרתי אופטרה 2008 מדוגמת לאחד המנהלים האחרים בפורום ב-5000 ש"ח.

(הריג'קט היחיד היה שהצבע שלה החל להתקלף.) אז בהזדמנות הראשונה הוא נתן לילדים שלו לצבוע אותה בצבע מט :-P

לפני:

optra1.jpg

אחרי:

optra2.jpg

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך ברכבים בתקציב כזה, הייתי נוקט גישה אחרת:

קילומטראג' ומספר בעלים לא בהכרח מראים את המצב של הרכב והם טובים רק לסחירות עתידית, ברכב שעולה 10 אלף , זה לא רלוונטי, ולכן הייתי מתעלם מהפרמטרים הללו.

בוחן רק 2 פרמטרים:

1.כמה זמן הרכב נמצא אצל הבעלים הנוכחי- עדיף 3 שנים ומעלה.

2. מנסה להוציא כמה שיותר מדיע לגבי איפה הרכב מטופל(ואם מטופל עצמאית- אז מה החליפו בטיפול) אם התשובות מתחמקות, או שהוא לא יודע, או שכול פעם מוסך אחר שהוא לא זוכר איך קוראים לו- עזוב. לאלו שכן ניראה שהמידע אמיתי, אפשר לבחון את הרכב בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטרז' זה מדד משמעותי ביותר. גם אם הבעלים סופר פדנט ושומר על הרכב הכי טוב שיש, רכב עם נגיד 250 אלף ק"מ לא יכול להיות במצב טוב מאוד מסיבה פשוטה - הוא כבר נוסע עם מדחס מזגן משופץ, אלטרנטור משופץ, ציריות משופצות ועוד מכלולים שדרשו החלפה והבעלים הפדנט החליף כמובן אבל החליף בתחליפי או משופץ.

פחות ק"מ = יותר טוב. גם ברכב ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתייחס למספר הבעלים בכלל.

אני כן מחפש רכב מטופל עם קילומטראז' ממוצע (אני נרתע מרכבים עם 200k ומעלה).

אז האופטרה אמינה יותר ממה שחשבתי.

הבעיה שהמוכר לא גמיש במחיר ( 9000 ל-8200 )

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא יקבל טלפונים הוא יאלץ להתגמש . אם יגיע מישהו שיסכים לשלם אז הוא ימכור . ככה הכלכלה עובדת .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום המבחר של מכוניות בתקציב הזה הולך וגדל.

יותר חשוב למצוא רכב שאהבו אותו (עם עדיפות לכזה שטופל רק במוסכי רשת היבואן, פשוט כי זה מראה שלא חסכו עליו), מאשר דווקא "רכב אמין"/יפני/קוריאני וכיו"ב.

רנו פלואנס 2010-1 כבר אפשר לקונות במחיר הזה אחת טובה, סיטרואן C4 2007-10 (הדגם הישן, עם מנוע NFU), פיג'ו 307... אם רוצים קומפקטיות...

שוב - אכן, מצב הרכב (כשהכל מתועד) הוא הגורם החשוב ביותר. ולפעמים שווה לשלם 1,000 - 2,000 ש"ח יותר על רכב שמור במיוחד.

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את האוטו של ZVIT וכן. צבענו אותו בשחור מט :)

סה"כ מרוצה מאוד - ללא שום תקלה פרט לצינור מזגן שהחלפתי בעלות של כ 600 ש"ח ומפעיל נעילה מרכזית של אחת הדלתות

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להרגע יש 80 אופטרות ביד 2 למכירה בין השנים 2006-2010 שהן השנים המומלצות. אין סיבה בעולם שלא תמצא אחת במחיר מתאים.

במצב השוק הנוכחי ב10K אפשר למצוא מאזדה 3 שנת 2007-2008 שהיא גם אופציה לא רעה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 עם נתונים סבירים נמכרת תוך כמה שעות!

החיפש התרחב גם לכיוון אקסנט/ריאו.

נראה אם קיים רכב מטופל שקיבל תחזוקה נכונה.

תודה לעוזרים.

כמובן שאעדכן.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב לפני שנתיים קיבלתי מהעבודה לאנסר 2008 עם 220 אלף ק"מ ועברתי איתה 30 אלף ק"מ והרכב לא ראה מוסך בתקופה הזאת מלבד טיפולים שוטפים

נכון שהוא רכב נחות היום, אבל בהחלט עושה את העבודה (עם צריכת דלק מזעזעת של 1-11 ק"מ לליטר- אבל לא שונה מדי מהמתחרות)

הרכב ההוא נמכר ב 5000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה זה התבטא?

ראיתי כבר כמה רכבים. הדגם סובל מאיכות הרכבה זולה (פלסטיקה, מנגנוני חלונות/דלתות/סאנרוף).

אשמח לדעת לגבי מנוע/גיר.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במה זה התבטא?

ראיתי כבר כמה רכבים. הדגם סובל מאיכות הרכבה זולה (פלסטיקה, מנגנוני חלונות/דלתות/סאנרוף).

אשמח לדעת לגבי מנוע/גיר.

אצלי הרכב 3 שנים , שום קרקוש ,רישרוש ופישפוש הכל במקום והכל עובד תקין, רכב נטול טכנולוגיה, פשוט מאוד, מרווח . אני שלא כמו רוב חברי הפורום שמדקדקים בתקנים של שמנים וכל השאר לטיפולים פשוט לוקח מה שנראה לי על המדף בחנות ושם ברכב, אם צריך לקנות משהו אז רק חלופי ולא מקורי והרכב עובד מצויין , גם ככה לא תחזיק אותו כל החיים, אצלי הגיר והמנוע תקינים והרכב עבר(יותר נכון אישתי העבירה אותו )אם אני לא טועה כבר 60000 ק"מ מזמן הקנייה ללא שום תקלה, הרכב קם כל בוקר לעבוד

בת זונה , שמש קופחת רק עליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...