Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר שאלות-מולטימדיה אנדרואיד ביונדאי i10

Tombh4
שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי יונדאי i10 2014 ולאחרונה הזמנתי מערכת מולטימדיה אנדרואיד 8.1 9" דגם HR2008X.

ההרכבה על פניו לא אמורה להיות מסובכת ובהחלט סיימתי את רובה אך נתקלתי במספר בעיות שאשמח לקבל עליהן תשובה:

1.איפה אני יכול לקנות כבל מאריך לכבל אנטנת הרדיו (אני יודע שבאינטרנט זה יעלה שקלים ספורים אך עד שזה יגיע יקח חודש ולכן אעדיף חנויות בארץ) וכמה הוא אמור לעלות?

2.לאחר חיבור המולטימדיה שקע הUSB והAUX המובנים ברכב לא עובדים (ניסיתי להטעין את האייפון,לחבר דיסקאונקי כדי שהמערכת תקרא אותו אך ללא הצלחה) מה הפיתרון?

3.המערכת שבמולטימדיה היא אנדרואיד 8.1 ואם מישהו מכיר את המכשיר זה אפילו יותר טוב, מחקתי את אפליקצית השירים localmusic וכעת אני לא יכול להכנס ל- MUSIC דרך המסך הראשי כמו שהיה ניתן לפני זה.

הבעיה נמשכת גם לאחר אפליקצית שירים אחרת שמנגנת את השירים מהקובץ.

כיצד אוכל להפוך את האפליקציה לברירת מחדל כך שאוכל ללחוץ על MUSIC במסך הראשי והאפלקציה תפתח?

4.בנוסף לידע כללי, אשמח לדעת כמה יקח חשמלאי רכב (באיזור ראשון לציון) לסידור הבעיות למקרה שלא אסתדר? יש לציין שהמערכת כבר מותקנת ועובדת ומדובר רק בבעיות המיזעריות שציינתי.

עריכה אחרונה על ידי Tombh4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

1. אולי כאן תמצא את מה שאתה מחפש.

2. שקע ה AUX וה USB הם השקעים המקוריים של הרכב?

אני לא מכיר את הצמה הייחודית לאוטו שלך, אבל אם זה זהה לדגמי יונדאי מקבילים, אמורות להיות לך שם שלוש צמות חוטים.

ה - USB ו AUX המקוריים, מתחברים דרך הצמה הרחבה (שכנראה השארת משוחררת ולא מחוברת - כי אין לך לאן לחבר).

ממידע שהצלחתי למצוא (בעיקרון מתבסס על i10 מ 2012 בנפח מנוע 1.2, אך אני מניח שרלוונטי גם לך), סדר החיבורים הוא כזה:

AUX צד ימין אמור להתחבר לפין השלישי משמאל בשורה הראשונה (בדרך כלל מיוצג בכבל ה AUX בצבע אדום).

AUX צד שמאל אמור להתחבר לפין הרביעי משמאל באותה השורה (בדרך כלל מיוצג בכבל ה AUX בצבע ירוק). ויש עוד פין הנקרא AUX ref - הוא כנראה אדמה, הוא מתחבר לפין השלישי משמאל בשורה השנייה. (בדרך כלל מיוצג בכבל ה AUX בצבע לבן).

הפין שליד (הרביעי משמאל בשורה השניה), משמש לזיהוי חיבור ל AUX - אני לא בטוח עד כמה רלוונטי במערכת שהיא לא המקורית (כי הרי בכל מקרה תצטרך לבחור באופציה באופן יזום).

לגבי ה USB, סדר ההחיבורים הוא כזה:

ישנם ארבעה חיבורים:

מתח חיובי, בדרך כלל מיוצג בכבל בצבע אדום, מתחבר לפין השלישי מימין בשורה השלישית (התחתונה).

אדמה, בדרך כלל מיוצגת בכבל בצבע שחור, מתחברת לפין הראשון מימין בשורה השניה.

DATA +, בדרך כלל מיוצג בכבל בצבע לבן, מתחבר לפין השני מימין בשורה השניה.

DATA - , בדרך כלל מיוצג בכבל בצבע ירוק, מתחבר לפין השני מימין בשורה הראשונה.

כל החיבורים האלה מתבצעים אל הצמה הרחבה, עדיף בהחלט בלי לגלות את החוטים של הצמה המקורית, אלא להשתמש במחברים או בפתרון אחר.

אני מאוד מקווה שהמידע מפורט מספיק ורלוונטי גם לדגם הספציפי שלך.

3. לא מחקת את האפליקציה לגמרי (היא כנראה אפליקציית מערכת, זה בלתי אפשרי בקלות כזו), מחקת רק את קיצור הדרך.

הכנס אל מגירת האפליקציות (בדרך כלל עיגול עם נקודות באמצע), מצא את האפליקציה וגע בה כמה שניות.

זה יתן לך אפשרות להחזיר אותה למסך הראשי.

בהצלחה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, הכל הסתדר חוץ מהקטע של האפליקציה מדובר במערכת אנדרואיד כמו טאבלט אז נכנסתי להגדרות ועשיתי הסר אפליקציה ואני לא מוצא אותה בגוגל פליי שזאת הבאסה היחידה כי מהמסך הראשי אני לא מצליח לפתוח את האפשרות של MUSIC אלא רק אם אני נכנס לאפליקציות ומשתמש באפליקציה אחרת שהורדתי מהגוגל פליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...