Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשמלטורים להתפקד - זקוק לעזרה בציוד חשמלציה

קורן בן אשר
שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

זקוק לעצה במציאת פריטים מסויימים, אני זקוק להם לתיקון ציוד מסויים שנמצא בשטח (בישראל). בדרך כלל אני מקבל מחו"ל ערכת התקנה שכוללת את כל הרכיבים קומפלט, אולם הפעם נגרם נזק ע"י בני בליעל מקומיים והדרך המהירה ביותר תהיה לתקן באמצעות רכישת ציוד ורכיבים בארץ. אני אמנם מתקין את הציוד אבל ההתמחות שלי נוגעת לפונקציונליות של הציוד, אני לא שוחה בעולם החשמלציה ולכן מבקש להתייעץ.

אני מחפש:

-קופסאות חיבורים IP65 עם טרמינלים מובנים וגלנדים - משהו בסגנון המצ"ב. זקוק לכמה קופסאות בגדלים שונים, החל מכזו עם 20-30 טרמינלים ועוד כמה קטנות עם טרמינלים בודדים. קופסה שמרכיבים אותה לפי דרישה עם פס דין ובלוק טרמינלים בגודל כרצוני זה מעולה.

-כבלים מסוככים סיכוך רשת שזור LiYCY עם 3-6 גידים, מוליכים סביב ~ 0.3 ממ"ר זה מספיק.

אני אצטרך גם מבחר נעלי כבל וסופיות וכלים ללחיצתם, חושף בידודים ושאר כבלים וציוד אלמנטרי, אשמח להמלצות על מקום אחד (בארץ - למען הסר ספק) שאפשר למצוא בו את מבחר מהכל כדי שאוכל לסגור את הכל בהזמנה אחת.

כל הציוד מיועד להתקנה בחוץ, מיועד לציוד מדידה ובקרה, זרמים זניחים ומתח 12V.

מודה מראש.

raspredelitelnie-korobki-konstrukciya-i-vidi_2.jpg

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

רשת ארכה, יש להם מבחר סניפים ברחבי הארץ.

רק לגבי קופסת ההסתעפות שבקשת, אני לא בטוח שיש כזו בדיוק.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. מכיר אותם. הבעיה הגדולה היא אכן קופסאות ההסתעפות. אשמח לדעת איפה בוודאות יש כאלה או דומות. אני אגיע לארץ לכמה ימים לביצוע העבודה ולא יהיה לי הרבה זמן להתבחבש עם זה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח להמלצות על מקום אחד (בארץ - למען הסר ספק) שאפשר למצוא בו את מבחר מהכל כדי שאוכל לסגור את הכל בהזמנה אחת.

לדעתי יש סיכוי טוב למצוא את כל הנ"ל בחנות 'דור חדש' שבאזה"ת פולג בנתניה. שים לב שהכוונה למחסן האספקה הטכנית שלהם ולא לחנות התאורה הסמוכה בעלת אותו שם שרואים בתמונה של גוגל. המחסן נמצא משמאל לחנות התאורה:

https://goo.gl/maps/B2KXkbDek3afmCui7

את מה שלא תמצא שם שווה לחפש בהמשך אותו רחוב, בחנות 'אברהם אסבג' שנמצאת בסמטה כמאה מטר אחרי המעדניה של רובינשטיין. עקוב אחרי השילוט בצד שמאל של התנועה, להלן המיקום שלה על המפה:

dh.jpg

dhf.jpg

שווה להתקשר מראש ולהסביר להם מה אתה מחפש, יתכן שחלק מהרכיבים יצטרכו להזמין במיוחד. מנסיוני, המוכרים בחנויות האלה בד"כ מתקשים לתקשר בשפה של בני אדם (הם רגילים לעבוד עם קבלנים), אבל יתכן שתיפול על אחד מוצלח וזה יחסוך לך ריצות מיותרות.

בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דור חדש נתניה.

גם יכינו לך קופסא כזו אם זה לא מוצר מדף.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא קיים כמוצר מדף אבל אין בעיה להכין לפי הזמנה. מציע לך להכין רשימה/מפרט ושמישהו יכין לך את כל מה שאתה צריך אם אין לך זמן להתעסק עם זה. אם לא תסתדר דבר איתי ואנסה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריאל שי, תמח"ש.

מתעסקים בציוד חשמל לתעשייה (בין היתר).

נמצאים באיזור המרכז.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...