Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היסטוריית טיפולים רכב יד 2 עבר תאונה ללא ידעתי

helpmehelp
שימו לב! השרשור הזה בן 1664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי רכב מסוכנות אוטו דיל לפני כחצי שנה, אז הוצג לי בדיקה של הרכב במוסך והתחייבות שהרכב לא עבר תאונות וכדומה

הרכב עמד בקנייה על 17 אלף ק"מ סיאט איביזה שנת 2016

הרכב היה ללא אף שריטה מבחוץ, כנל פנים הרכב היה חדש לגמריי ובאופן כללי הרכב היה במצב מושלם. בעל הרכב היה גם בסוכנות וקנה רכב חדש (ויקר הרבה יותר) והרושם היה שהוא מחליף מכוניות כמו גרביים.

לא דרשתי היסטוריית טיפולים של הרכב, פרט לזה שראיתי שהוא טיפול במוסך מורשה של סיאט.

הורדתי את אפליקציית seat נכנסתי להיסטוריית הטיפולים וזה מה שגליתי:

12,000 (טיפול ראשון):

פירוט הטיפול: סרן, ציר, מיסב, בוקסה, בולם אחורי, אום, דיסקית, מסגרת לוחית זיהוי חלופי, הו"ה סרן אחורי מושלם, החלפת סרן אחורי, הו"ה בולם זעזועים אחד, הו"ה מיסב גלגל צד אחד, עבודת פחחות, עבודת צבע, שיפוץ מגן אחורי, עבודת חשמלאות, מדידת כיוון + מטלה

לאחר מכן טיפול נוסף ב14,200:

פירוט הטיפול: מגן קדמי, סורג, מוביל מגן, פנס ראשי, מהדק, דיסקית, לוחית זיהוי, עבודת פחחות, עבודת צבעות, עבודת חשמלאות

ברור לי לחלוטין שהרכב עבר תאונה (או 2) וכרגע אראה איך אני מתנהל מול אוטו דיל

מכיוון שאיני מבין במכיניקה של רכבים, אני רוצה לדעת לפי הדברים שהוחלפו עד כמה התאונות היו גרועות והאם ניזוקו חלקים חשובים?

האם עוד מישהו חווה או מכיר מקרה דומה עם סוכנות אוטו דיל?

המלצות להמשך טיפול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מכניס אותם תחת הגדרה של "סוחרים", בדקתי הרבה על החברה לפני, מכרנו להם בעבר 2 רכבים בטרייד אין עם צמפיון, ובכללי החברה הזו תחת צמפיון וההתנהלות הכללית היא דיי ברמה גבוה. בלי סתירה לזה שהם כנראה השחילו אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת סרן אחורי, בולם זעזועים ומגן קדמי: נראה שהרכב עבר שתי תאונות משמעויות, אחת מקדימה ואחת מאחור.

נסה להזין את מספר הרכב באתר הזה. בעלות של 10 ש"ח תקבל רשימה של כל ארועי הביטוח שהיו לרכב וכמה ירידת ערך הייתה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב כבר אצלך ועל שמך נכון?

תוציא טופס סליקה של חברות הביטוח וככה אולי תדע מעט יותר על עלות הנזק ואם היה ירידת ערך.

מצרף קישור לנוחיותך, העלות היא סה''כ 10 ש''ח.

http://www.slika-ins.co.il/

מפה אתה תדע גם באיזה חברה הרכב היה מבוטח בזמן התאונה ואולי תוכל להוציא מהם גם את הנזק המדוייק שהיה לרכב (פחות סביר כי הם מתעקשים לא להעביר את זה למי שלא היה הבעלים בזמן התאונה).

בהצלחה!

עריכה, אני רואה ששוגיפלקס עקף אותי בדקה [emoji6]

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מכניס אותם תחת הגדרה של "סוחרים", בדקתי הרבה על החברה לפני, מכרנו להם בעבר 2 רכבים בטרייד אין עם צמפיון, ובכללי החברה הזו תחת צמפיון וההתנהלות הכללית היא דיי ברמה גבוה. בלי סתירה לזה שהם כנראה השחילו אותי

סוחרים. אל תתבלבל.

באופן אישי הלכתי לראות רכב לפני כמה שנים ומידות הצמיגים היו שונות מהרישיון.

בכל מקרה, זה שמכרת להם רכב זה לא אומר כלום, הם לא יכולים לעבוד עליך במכירה.

רכשתי רכב מסוכנות אוטו דיל לפני כחצי שנה, אז הוצג לי בדיקה של הרכב במוסך והתחייבות שהרכב לא עבר תאונות וכדומה

הרכב היה ללא אף שריטה מבחוץ, כנל פנים הרכב היה חדש לגמריי ובאופן כללי הרכב היה במצב מושלם. בעל הרכב היה גם בסוכנות וקנה רכב חדש (ויקר הרבה יותר) והרושם היה שהוא מחליף מכוניות כמו גרביים.

לא דרשתי היסטוריית טיפולים של הרכב, פרט לזה שראיתי שהוא טיפול במוסך מורשה של סיאט.

הורדתי את אפליקציית seat נכנסתי להיסטוריית הטיפולים וזה מה שגליתי:

12,000 (טיפול ראשון):

פירוט הטיפול: סרן, ציר, מיסב, בוקסה, בולם אחורי, אום, דיסקית, מסגרת לוחית זיהוי חלופי, הו"ה סרן אחורי מושלם, החלפת סרן אחורי, הו"ה בולם זעזועים אחד, הו"ה מיסב גלגל צד אחד, עבודת פחחות, עבודת צבע, שיפוץ מגן אחורי, עבודת חשמלאות, מדידת כיוון + מטלה

לאחר מכן טיפול נוסף ב14,200:

פירוט הטיפול: מגן קדמי, סורג, מוביל מגן, פנס ראשי, מהדק, דיסקית, לוחית זיהוי, עבודת פחחות, עבודת צבעות, עבודת חשמלאות

ברור לי לחלוטין שהרכב עבר תאונה (או 2) וכרגע אראה איך אני מתנהל מול אוטו דיל

מכיוון שאיני מבין במכיניקה של רכבים, אני רוצה לדעת לפי הדברים שהוחלפו עד כמה התאונות היו גרועות והאם ניזוקו חלקים חשובים?

האם עוד מישהו חווה או מכיר מקרה דומה עם סוכנות אוטו דיל?

המלצות להמשך טיפול?

1. אני בכלל לא בטוח שזה חוקי שתראה את ההיסטוריה באפ כי הטיפולים בוצעו ע"י מישהו אחר.

2. אני לא הייתי סומך על האפ אלא הולך בפועל (או מתקשר) למוסך לוודא שהטיפולים אכן בוצעו לפי מספר הרכב. האפליקציה לא 100% ויש סיכוי גם אם קטן שאתה רואה נתונים של כלי רכב אחר.

אני לא משפטן בשביל לתת לך המלצות מעבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוחרים. אל תתבלבל.

באופן אישי הלכתי לראות רכב לפני כמה שנים ומידות הצמיגים היו שונות מהרישיון.

בכל מקרה, זה שמכרת להם רכב זה לא אומר כלום, הם לא יכולים לעבוד עליך במכירה.

1. אני בכלל לא בטוח שזה חוקי שתראה את ההיסטוריה באפ כי הטיפולים בוצעו ע"י מישהו אחר.

2. אני לא הייתי סומך על האפ אלא הולך בפועל (או מתקשר) למוסך לוודא שהטיפולים אכן בוצעו לפי מספר הרכב. האפליקציה לא 100% ויש סיכוי גם אם קטן שאתה רואה נתונים של כלי רכב אחר.

אני לא משפטן בשביל לתת לך המלצות מעבר

אתה טועה, כבעלים של רכב אתה רשאי לראות את היסטוריית הטיפולים שלו, היות ובמקרה הזה הרכב תוקן במורשה לאחר התאונה אז גם זה מופיע. ניתן גם להוציא את זה במוסכים של רשת צ'מפיון.

לי יש את האפליקציה של סקודה שזה אותה אפליקציה רק עם סמל שונה וגם לי יש היסטוריה של היטי שלי כל עוד הייתה מטופלת במוסכי צ'מפיון. הכל באפליקציה תואם את החשבוניות שיש ברשותי.

עריכה אחרונה על ידי system_x

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, לפני כמה חודשים נסעתי בפקק, ו לרכב שהיה לפני היה וו גרירה, לשניה נסגרו לי את העניין ונכנסתי בו במהירות של כמעט כלום, לא יודע להגיד לך בדיוק, אבל פחות מ5 ק"מ.

אמרו לי "הפגוש הוחלף" (זה היה די ברור לי), פנס 1 הוחלף כי נשבר איזה פלסטיק מ בפנים וחייבים להחליף את את כל הפנס (אגב המחיר של הפנס היא 9200₪..), והוחלף איזה פלסטיק קטן בפני בים הרדיאטור לפגוש (משהו כזה הסבירו לי).

נשבע לך שהרכב מבחוץ לא נראה שהחליפו לו כלום.

כאשר מכרתי אותו, בבדיקה אמרו שהייתה תאונה מקדימה ובלה בלה, אבל לא ידעו להגיד מה בדיוק החליפו.

ה סה"כ של התשלום כל החלקים היה 22 אלף ₪, הגל מקורי.

אבל כמוט דברים שהחליפו ולא נראים לעין בכלל לא המאנתי פשוט.

מה אני אומא בעצם?

א) זה שהולף לו דברים בגלל תאונה, לא אומר ב100% ש הרכב חרא, כי שלי החלפו לו הרבה דברים ונוסע כמו חדש.

ב) למדת לקח לחיים שלא מאמינים לאף אחד ועושים בדיקה עצמאית בקניה של רכב :-)

ג) זה סתם משהו בנוסף, הרכבים של היום הם בנויים בצורה כזאת שכל מכה קטנה שובר משהו :-(

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם חייבים להביא לך טופס גילוי נאות ופירוט של תאונות ובעלויות קודמות, אם מה שכתוב שם לא תואם מה שגילית אז אתה יכול לדרוש ביטול עסקה או ללכת לתביעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד לא הבנתי רכשת רכב ללא בדיקה גם של טרייד אין. בעל הרכב רצה לעשות טרייד מול חדש ואתה נכנסת בעסקת טרייד וישר רצתה לרכוש את הרכב?

האם אוטו דיל ביצוע בדיקה עצמאית לרכב או שלא היה שום בדיקה ואתה רכשת ASIS?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב בטרייד מבקשים שבעל הרכב יבצע את הבדיקה על חשבונו וזאת גם הבדיקה שמלווה את הרכב לאוטודיל עד כמה שאני יודע.

יש לי חבר שביצע בדיקה מטעמו על רכב שהלך כחלק מעסקת טרייד, ברכב לפחות היו 2 בעיות שלא עלו עליהן בבדיקה. ברכבים שהכל ממוחשב בהם היום הבדיקות האלה מעט פרמיטיביות ולא רלונטיות (כמובן לא במקרים של תאונות).

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב בטרייד מבקשים שבעל הרכב יבצע את הבדיקה על חשבונו וזאת גם הבדיקה שמלווה את הרכב לאוטודיל עד כמה שאני יודע.

יש לי חבר שביצע בדיקה מטעמו על רכב שהלך כחלק מעסקת טרייד, ברכב לפחות היו 2 בעיות שלא עלו עליהן בבדיקה. ברכבים שהכל ממוחשב בהם היום הבדיקות האלה מעט פרמיטיביות ולא רלונטיות (כמובן לא במקרים של תאונות).

ספציפית באוטודיל שולחים אותך עם ואוצ'ר למכון שהם עובדים איתו (יש עשרות כאלו בארץ).

כשאתה מגיע מי שמבצע את הבדיקה לא יודע שהבדיקה היא עבור אוטודיל כך שהיא אמורה לצאת אמיתית ככל האפשר.

אם בסוף לא השארת להם את הרכב הם מחייבים אותך בבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספציפית באוטודיל שולחים אותך עם ואוצ'ר למכון שהם עובדים איתו (יש עשרות כאלו בארץ).

כשאתה מגיע מי שמבצע את הבדיקה לא יודע שהבדיקה היא עבור אוטודיל כך שהיא אמורה לצאת אמיתית ככל האפשר.

אם בסוף לא השארת להם את הרכב הם מחייבים אותך בבדיקה.

לא ברור לי איך זה יכול לעבוד.

במכוני בדיקה הלקוח משלם לפני שהבדיקה מתחילה, ואז מי שמקבל את הכסף רואה אם מדובר בלקוח פרטי או ב-Voucher של אוטודיל. כל זה קרה לפני שהבוחן העיף מבט על הרכב. כמו כן, רכב של אוטודיל הוא מן הסתם בבעלות של המוכר המקורי - שלא הגיע לבדיקה - וזה רמז נוסף לבוחן במה מדובר.

לדעתי בדיקת רכב בצורה שתיארת היא מתכון לבעיות עבור הקונה.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...