Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המתנה למענה נציג בגולן טלקום - 1.07 שע

avz
שימו לב! השרשור הזה בן 1656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^או נניח, אחרי 20 דקות של המתנה ועצבים, מתנייד און-ליין לחברה שתפתור לך את הבעיה שלשמה התקשרת?

*אני לקוח של ג"ט מיום שהשיקו, פשוט לא נזקקתי מעולם לשירות מהם, ובאיזורים שאני מסתובב בם יש קליטה סבירה, אז אני נשאר.

אבל בעולם של תחרות מטורפת, אין שום בעיה "לשפר עמדות" ותוך כמה שעות פשוט לעבור לחברה אחרת.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי מסכים.

הייתה לי בעיה באינטרנט. התקשרתי לספק, לא הצליח לפתור. עברתי. תוך שעה הכל נפתר.

אחרי כשנה בעיות עם החדש.

נציגים לא הצליחו לעזור והיו תת רמה.

עהרתי ותוך שעה נפתר הכל עד היום.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר התקשרתי לברר משהו בחברת גולן טלקום. המתנתי במשך שעה ושבע דקות עד שנציג הואיל לענות לי. פשוט לא יאומן. שרות ברמה של מדינת עולם שלישי.

תעבור. לוקח פחות זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה(שלי)שהתקשרתי אליהם כדי לבקש חסימה לטלפון שלי כי היום נסעתי לחו"ל, כך שלצערי מסגרת הזמן לא איפשרה להתנתק מהם ולעבור לחברה אחרת. כאשר אחזור, זו בהחלט אופציה. המתנה של למעלה משעה,בהחלט לא מתקבלת על הדעת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם לידיעה - זו פעולה שאתה יכול לבצע תוך 35 שניות באתר האינטרנט שלהם.

(האמת היא, שרוב הדברים ניתנים לביצוע באתר. כך אני מצליח להיות לקוח שלהם כבר כמה שנים טובות מבלי שנזקקתי לנציג חי).

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוא אמר.

היתרון הכי גדול של גולן, מבחינתי, זה האתר שלהם. הוא מאפשר ללקוח לעשות כמעט את כל הפעולות שנציג עושה בחברות אחרות.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר התקשרתי לברר משהו בחברת גולן טלקום

למה בכלל התקשרת אליהם?

זה התקלה הראשונית

אתה באמת חושב שבמחיר של 20 שקל בחודש אתה יכול להחזיק נציגים שיענו לך תוך 2 דקות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר קו בגולן שווה למחיר בסלקום/פרטנר/פלאפון והוא 29 למנוי קיים.

זה לא משייך אותם בימינו לחברה הזולה או עם שירות זול

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...