Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות סיבוב שני

avielda
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שקצת ראיתי וקצת קראתי נראה שנסגרתי על שתי קבוצות רכבים.

1.קיה קארנס והטויוטה ורסו שנתונים נמוכים בין 2012-2013 (מבחינתי יתרון של אמינות ואולי גם טיפולים זולים בדגש על הקיה חסרון רכבים מבוקשים ובאג' קטן )

2. רנו גרנד סניק ושברולט אורלנדו שנתונים קצת יותר גבוהים 2014-2016 (רכבים זולים ניתן להשיג גם עם ק"מ מתחת ל90000 במחיר סביר)

התקציב של זה באזור ה65000

אני מחפש רכב אמין שניתן להחזיק אותו לתקופה ארוכה מעל 5 שנים.

כמובן גם הבטיחות חשובה

אשמח לתובנות או הערות לגבי הרכבים האלו (על הגרנד סניק שמעתי מספיק חוות דעת טובות)

תודה

שנה טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון דבר אחד לגבי הגרנד סניק - המזגן חלש יחסית. לחבר שלי הייתה 2016 עד לא מזמן, לפני 3 חודשים נסענו מב"ש לבן גוריון בשעת צהריים, היינו 4 ואני ישבתי בשורת המושבים השניה, מזגן עבד על פול ופשוט היה חם בטירוף במושב האחורי. אם אתה יכול לחיות עם חום אז סבבה, בשבילי זה Deal breaker.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש טויוטה במצב נורמלי בסבלנות, עם דגש על 2013 ( שיפור גדול מאוד בבידוד רעשים ועוד כמה שינויים לעומת 2012 ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה אותו מנוע וגיר כמו של אופל 1.4 טורבו. מערכת קרור רגישה, במיוחד באקלים שלנו, ותקלות מנוע ( בוכנות שבורות ) .

הרכב באופן כללי לא מזדקן טוב.

לא ממליץ להחזיק אותו לטווח ארוך ( כאשר כבר עכשיו הוא משומש ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון דבר אחד לגבי הגרנד סניק - המזגן חלש יחסית. לחבר שלי הייתה 2016 עד לא מזמן, לפני 3 חודשים נסענו מב"ש לבן גוריון בשעת צהריים, היינו 4 ואני ישבתי בשורת המושבים השניה, מזגן עבד על פול ופשוט היה חם בטירוף במושב האחורי. אם אתה יכול לחיות עם חום אז סבבה, בשבילי זה Deal breaker.

מסכים שהמזגן בגרנד סניק הוא לא "וואוו", אבל לומר "חם בטירוף" כשהמזגן עבד על פול וישבת בשורה השניה, זה פשוט לא נכון.

כנראה ישנה בעיה במזגן של הרכב הספציפי שנסעת, כי אני עם 2011, וגם בנסיעות בצהריים במרכז, 3 גברים בשורה האמצעית, כשהמזגן על פול, אפשר לומר שבהמשך הדרך [לוקח משהו כמו 10-15 דקו'] נהיה ממש ממש נעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...