Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז'ו 207 מפיק עשן לבן

egalaxy
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום .

רכב פיז'ו 207 מעשן עשן לבן .

יש לציין שהוחלף לאחרונה שמן ופילטרים במוסך .

אין אובדן של שמן או מים ברכב .

מה יכולות להיות הסיבות ?

הרכב של חמי והוא נסע הבוקר למוסך והמוסכניק אמר לו שיסע בינתיים עם הרכב כי אחרת יכול להיות שצריך להחליף מנוע ?

נראה לי לא הגיוני ... אין הבעיה היתה ראש מנוע , כנראה היה אוכל שמן או מים נעלמים ?

כאשר לוחצים על הגז בנהיגה יוצא שובל של עשן לבן אפור

מה אומרים המקצועיים ?

אודה להכוונה .

עריכה אחרונה על ידי egalaxy
שגיאת כתיב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, ראיתי שיש במוסך גבע את הכלי המקורי להחלפת גומיות שסתומים ללא פירוק ראש מנוע.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, ראיתי שיש במוסך גבע את הכלי המקורי להחלפת גומיות שסתומים ללא פירוק ראש מנוע.

גם לי יש את הסט הזה...סט מדהים שהשתמשתי בו לא מעט פעמים בלא מעט רכבים ואכן מונע הורדה של ראש המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את הסט הזה...סט מדהים שהשתמשתי בו לא מעט פעמים בלא מעט רכבים ואכן מונע הורדה של ראש המנוע.

מה סדר גודל העלות להחלפת הגומיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם במוסך יש אל הסט היעודי אני מאמין שיגיע בערך ל אלפייה. מוסכים שמורידים ראש מנוע לצורך התהליך אני מאמין זה ינוע סביב ה 2500 שח כי עד הדרך הראש גם נשלח לבדיקה ומוחלפים סט אטמים שלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

כמו שנכתב, זו אחת המחלות של המנועים האלו, התייבשות מוקדמת של גומיות השסתומים.

אנחנו מבצעים החלפה של הגומיות ללא פירוק ראש מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנכתב, זו אחת המחלות של המנועים האלו, התייבשות מוקדמת של גומיות השסתומים.

אנחנו מבצעים החלפה של הגומיות ללא פירוק ראש מנוע.

מה מספר הקילומטר שעשה הרכב ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליומטרז' לא משנה. במנוע הספציפי הזה בשנתונים המוקדמים התקלה הזאת הופיעה גם בקילומרז'ים נמוכים מאוד, קילומטרז'ים שלא אופיינים בכלל להחלפת גומיות שסתומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק...ואם אורן הציע ללא פירוק ראש מנוע הוא בהחלט יודע את העבודה ומחזיק בכלים הנכונים לכך אז אתה יכול ללכת אליו בעיניים עצומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...