Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה עושות סקי בביקיני?

Mech Morphix
שימו לב! השרשור הזה בן 1659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן קארספורום, אני רוצה לסגור חופשת סקי ראשונה בחיי, הניסיון הכי גדול שלי עם שלג זה לעשות כדורי שלג ברמת הגולן עם אבנים בפנים כי אני רמאי במשחק הזה. בעיקרון מכוון לחודש ינואר, מחפש אתר סקי עם צעירים ופאבים ומקומות לצאת ולעשות בלילה, הרכב החופשה הוא צעירים בגילאי 27-30 רווקים ומאושרים (אחרת למי היה כסף לחול אחרי החגים). יש אתרים כמו סנואומן שמציעים חבילות שלמות, למישהו יש ניסיון איתם? מה לגבי שכירת ביגוד, יש רשת מומלצת בארץ?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סקי צריך לדעת לעשות כמו שצריך אחרת הדרך לפלטינה והפנייה לועדה רפואית בביטוח לאומי קצרה מאוד. בשוויץ ממה שהבנתי ממספר שוויצרים איתם יצא לי לעבוד מכריחים ילדים ללמוד סקי כבר בבית ספר יסודי. כמו כן צריך ללמוד כיצד להתמודד עם שלג כמו שאירופאי שיגיע לארצה באוגוסט יצטרך ללמוד כיצד להתמודד עם השמש.

מה שאני מנסה להגיד לך קח את זה יותר ברצינות ולא סקי - ביקיני - פאבים - רווק ומאושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחופשה ראשונה, תבדוק את סקידיל. בהמשך, אפשר כבר לבנות לבד ולהוזיל עלויות\לעלות ברמה תמורת אותו הכסף. אבל חופשה ראשונה הם פתרון לא רע.

מסיבות, אפרה-סקי ובלגנים - תכוון לאוסטריה. אפשר גם בנסקו וכאלה. לא ממליץ על צרפת\איטליה - הרבה פחות חיי לילה.

באוסטריה עצמה - מאיירהופן, אישגל...

בהצלחה - וביטוח עם הרחבה לספורט חורף חובה. מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק לעשות ביטוח, לדאוג שלמי שנוסע איתך יש את הפרטים שלו.

אני תמיד עושה את זה, והנה ברוך השם, עוד לא הזדקקתי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שבדקנו איפה הכי טוב + זול + בטוח להתנסות הוחלט על בנסקו בבולגריה.

בפברואר האחרון נסענו לשם 3 חברים, לא היה יקר במיוחד (לא זוכר מחיר מדויק) ורכשנו דרך סקי דיל חבילה כוללת השכרת ציוד+שינוע+מלון טוב+היה לנו איש קשר שדאג לכל מה שרצינו.

האתר עצמו מאוד סלחני, יש מגוון מסלולים מצומצם אמנם אבל גם למתחילים, כל אתר אחר יעלה לכם פי כמה יותר והגולשים שם הרבה יותר מנוסים ובגלל זה פחות סלחני. אחלה מקום להתנסות בו והחבילה הייתה מאוד משתלמת.

חשוב לציין שלהבדיל מאוסטריה וצרפת, המגורים הם לא באתר הסקי אלא מתחתיו ולכן צריך לקום מוקדם ולהתייצב באזור 7 7וחצי בבוקר בתור למעלית כדי לא לחכות כמה שעות. החופשה עצמה היא לא קלה ולא הייתי אומר שזו חופשה,זה יותר בכיוון של מחנה עבודה מפרך שחוזרים כל יום גמורים למלון.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסקו לדעתי מצויין לחופשה ראשונה.

עיירה קטנה שקל מאוד להסתדר בה, זול, אוהבים ישראלים. יש מלא מסעדות\פאבים\מסיבות והכל מרחק הליכה.

האתר עצמו לא גדול במיוחד אבל מציע מגוון מסלולים למגוון רמות.

ההדרכות הקבוצתיות באתר לא מדהימות אבל סך הכל סבירות. מי שרוצה ילמד. ממליץ לנצל את החצי יום השני, בתום ההדרכה, לאימונים עד צאת הנשמה של מה שנלמד בשיעור. אני אישית השלמתי את ההדרכות המעשיות עם קצת סירטונים ביוטיוב, וביום השלישי כבר התחלתי לעשות מסלולים (סנובורד). ביום החמישי כבר עליתי לפיסגת ההר וגלשתי יחסית סבבה ללא הפסקות כל הדרך למטה.

אם אתה שואל אותי סנובורד עדיף על סקי.. גם בטיחותי יותר, גם כיף יותר (כן כן.. לדעתי!). נטו מהתבוננות בפצועים שירדו מההר על אמבולנסים (אופנועי שלג), רובם המוחץ היה על מגלשיים.

זה לא מאוד מפתיע, שכן על סנובורד שתי הרגליים שלך מקובעות חזק לבורד, וזה שומר עליהן היטב. לעומת סקי, שם קל מאוד להגיע למצב של "רגל פה רגל שם".

סקידיל בהחלט מציעים מחירים נוחים וחבילות שבנויות היטב.

מצד שני, הם לא היחידים בשוק. ישנן חבילות זולות יותר ולא פחות טובות.

החיסרון הכי גדול שאני מצאתי בסקידיל (אני טסתי דרכם), היא שכל המלונות היו יחסית רחוקים מהרכבל. יש לציין אבל שהמלונות עצמם ברמה גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק לעשות ביטוח, לדאוג שלמי שנוסע איתך יש את הפרטים שלו.

אני תמיד עושה את זה, והנה ברוך השם, עוד לא הזדקקתי.

אני דווקא דופק חופשי את ביטוח הנסיעות. מזל שלא מעלים פרמייה על אי העדר תביעות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא דופק חופשי את ביטוח הנסיעות. מזל שלא מעלים פרמייה על אי העדר תביעות.

גם אני, רק לא על ספורט חורף. לא רק שלא העלו לי פרמיה אחרי שלוש שנים רצופות של תביעות באלפי דולרים, היו שולחים לי צ'ק החזר חלק מהפרמיה כל שנה כשחידשתי כי אני לקוח נאמן.

בסוף ריחמתי עליהם ועברתי לביטוח חינם מהבנק, שמשלם גם הוא כמו גדול.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האתר המומלץ זה עניין של תקציב. אם לא רוצים להשקיע הרבה בפעם הראשונה אז בנסקו זאת אופציה מעולה, החסרונות המשמעותיים שם זה התורים בגונדולה בתחילת היום והעומס על ההר במסלולים של המתחילים. בנוסף, השיעורים הקבוצתיים שמקבלים דרך החבילות המאורגנות (ולא משנה עם איזה חברה) הן של החברה שמפעילה את האתר ואיכות ההדרכה תלויה במזל- יש מדריכים טובים ויש גרועים. כנ"ל לגבי הציוד- רמת הציוד לא משמעותית לשבוע הראשון אבל נעלי בורד עם שרוכים וביינדינגס שנקרעים על ההר זה לא כיף. כמו שיגאל כתב, חשוב מאוד לתרגל המון מעבר לזמן השיעור. מבחינת מלון, תשתדל לבחור מה שהכי קרוב לגונדולה הראשית (בעצם איתה אתה עולה מהעיירה לאתר עצמו).

לגבי ביגוד, אופפיסט שיושבים בחולון והרצליה משכירים מעיל ומכנסיים במחירים טובים. אם תעשה חבילה דרך סקידיל הם נותנים הטבה לקולומביה להשכרה במחיר של 100 ש"ח לזכרוני.

אם יש תקציב גדול יותר אז מאיירהופן באוסטריה וואל טורנס בצרפת הם אתרים מעולים. שלא תהיה לך אשליה, אתה לא תנצל עשירית ממרחב הגלישה, אבל רמת ההדרכה, העומס במסלולים וכל החוויה שמסביב ברמה יותר גבוהה משמעותית מבנסקו. עם זאת, בגלל ה"בזבוז" של מרחב הגלישה שלא תשתמש בו, אידיאלית בשיקולי Value for money הייתי כנראה בפעם הראשונה הולך לבנסקו אבל מוותר על ההדרכה הקבוצתית והציוד שמסופקים בחבילה, לוקח מורה רק לקבוצה שלכם מאחד מבתי הספר הפרטיים (עדיין יצא זול) ושוכר ציוד גלישה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסקו אתר מעולה למתחילים. לא גדול במיוחד אך לגולש המתחיל אין צורך באתר גדול.

אני בניתי לבד את החבילה שכוללת טיסה, מלון, השכרת הציוד, סקי פסי, הדרכות וכו', ויצא הרבה יותר זול מחבילה בנויה. ממליץ מאוד לבנות לבד חבילה, לא מסובך ותחסוך כסף ותרוויח ציוד איכותי יותר והדרכות טובות יותר.

לכל מלון באתר יש הסעות כל כמה דקות לגונדולות כך שלא כ"כ משנה מיקום המלון. לגונדולות תשתדל להגיע מוקדם (שבע וחצי-שמונה בבוקר) או שתעמוד שעה וחצי-שעתיים בתור.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסקו בולגריה.

אחלה אתר למתחילים,את השבוע הראשון אתה תבלה על התחת אז זה לא משנה אם זה בואל טורנס בצרפת עם 600 ק"מ של מרחבים או את ה70 וקצת שיש בבנסקו.

תתמקצעו,הדרכה חובה.

ותתחדש,מצאת עוד תחביב חוץ ממכוניות שיוציא לך מהכיס אלפי שקלים בשנה.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חברים! גם לכבדים ביניכם :)

ברור שאעשה את הביטוחים הרלוונטים ולא אנסה לעשות שום דבר בקלות דעת, אני רוכב אופנוע כבר שנים ויש לי חוש אחריות אישית, סתם ניסיתי להכניס קצת הומור. לא גולש הארדקוריסט וכן חיי הלילה ומה יש לעשות מחוץ לאתא בערב זה גם חלק מהחופשה מבחינתי.

תודה שוב :)

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...