Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תודה רבה **נמחק** - קניתי סוזוקי קרוסאובר

לינה e
שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמי לינה ואני רוצה להודות ל**נמחק** מסוכנות הרכב **נמחק**. הרבה זמן שחיפשתי סוזוקי קרוסאובר יד שנייה במצב טוב. הגעתי אליהם אחרי שקיבלתי המלצה מחבר שמבין ברכבים. הופתעתי מהטיפול המהיר, היחס ורמת האיבזור הנדירה של הרכב שהציעו לי. גם מבחינת המחיר עשו לי מחיר שהתאים ואני שמחה שסגרתי על רכב בדיוק עכשיו לפני החג. תודה רבה ל**נמחק** ולכל הצוות על שירות מצוין. אהבתי. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי! תענוג לשמוע.

רק אם אפשר, כדי להרגיע את החששות שמא מדובר בפוסט "מטעם", נא לצלם לנו תמונה של הרכב/הרישיון/או כל הוכחת קניה אחרת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכו, הרכב רק נרכש לפני החג..

לפי התיאור מדובר ברכב נדיר, במצב נדיר שנמכר במחיר נמוך ביחס לשוק.

אני מאוד מקווה שאכן פה מדובר במקרה שקורה באופן נדיר מידי פעם ..

בדר"כ הוא קורה רק למכרים או חברים של עובדי חברות הליסינג.

או חברות הטרייד אין של היבואנים.

בכל מקרה לפותחת השירשור ... (ואני מקווה שלא יקרה).. אבל אם תרגישי צורך לפתוח עוד שירשור .. אז תקראי את השירשור הזה קודם.

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?679166-%D7%A0%D7%95%D7%9B%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%A9%D7%A7%D7%A8%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A8%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%A7%D7%A6%D7%95-%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%91%D7%93%D7%95-%D7%A2%D7%9C%D7%99-%D7%9E%D7%9B%D7%A8%D7%95-%D7%9C%D7%99-%D7%A0%D7%91%D7%9C%D7%94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי גם הרכב אמיתי והסוכנות אמיתית ואולי הרכב אפילו במצב טוב.

למען ההגינות - גם אני קניתי לפני 3.5 שנים סוזוקי קרוסאובר במצב חדש!!! וקיבלתי אותו עם 5 ק"מ ו-00 ידיים קודמות וגם בערך 0 ליטר דלק במיכל. תודה לסוכנת החייכנית בסוכנות סוזוקי!

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את נמחק מסוכנות נמחק. יכול לאשר שמדובר באחלה בנאדם גם אם קצת מחוק. הציע לי רכב מצויין כולל טופס בדיקה נקי עם כמה מחיקות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו זו שהציגה את עצמה בפורום כנציגת סוזוקי ונאלמה\נעלמה אחרי שתי שאלות קשות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שמיצינו. אם לינה תרצה שנפתח את השרשור, נא שלחי לי הודעה פרטית (לחיצה על השם - מסר פרטי).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1638 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...