Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשה ב F-Type מובטחת ומרוסקת

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע ביער השחור. כרטיסים, רכב וכו' - הכל נסגר בערך חצי שנה מראש.

24 שעות לפני תחילת הטיול מקבל טלפון מ Sixt שמודיעים לי שהיגואר F-Type V6 קבריו המובטחת שלי [guaranteed model] התרסקה והם לא יספיקו להשיג לי אחת אחרת בזמן... בעייתי בשבילם כחברת השכרה מכוון שהדגם היה מובטח. הבחור הנחמד מהסניף שלח רמזים עבים שאני יכול לקבל איזה רכב שארצה [כמובן מה שפנוי וזמין תוך 24 שעות] ללא תוספת תשלום. נחמד מאוד.

נכנסתי חיש מהר לאתר ובדקתי מה זמין. כמו ישראלי טוב הלכתי על האופציה היקרה ביותר: AMG GT C שנכון לאותו רגע עלתה פי 3.5 מהיגואר שלי. הנציג נעלם לכמה דקות וחזר עם בשורות רעות: יש מספר בודד מאוד של רכבים מסוג זה לכל גרמניה והם כולם משוריינים, וגם אם הייתי סוגר הזמנה חדשה לרכב הזה דרך האתר - היא היתה נדחת. אחרי עוד כמה דק' של ניסוי וטעיה על כמה רכבים יקרים אחרים נבחרה הכלה:

BMW M850i Convertible.

נכון לרגע השיחת טלפון - הבימר עלתה כמעט פי 3 מהיגואר.

זו חברה שמכבדת את עצמה.

על הרכב עצמו באמת שאין הרבה מה לספר, אפשר לסכם אותו בכמה מילים:

יוקרה, כל פיצ'ר אפשרי בעולם הרכב, מערכת מצלמות מדהימה, חזק בצורה פסיכית, עושה כל פניה בכל מהירות [ולא משנה מי הנהג :lol:], סאונד מטמטם, פחות מהנה לנהיגה מדברים שעולים עשירית ממנו.

אה... ולראות בלוח שעונים 0.7 ק"מ לליטר היה משהו שבשגרה $$$.

DSC_0115.jpgDSC_0122.jpgDSC_0183.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ישראלי טוב הלכתי על האופציה היקרה ביותר

:lol::lol::lol: ברור.

עוד התרשמות טובה מ-Sixt. נותן שירות נמדד באמת כשצצות בעיות, ולא רק כשהכול בסדר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:lol::lol::lol: ברור.

עוד התרשמות טובה מ-Sixt. נותן שירות נמדד באמת כשצצות בעיות, ולא רק כשהכול בסדר.

מסכים. חוויה דומה עברתי עם הרץ ואגב, עם Sixt צריך להיות סופר זהירים בכל הנוגע לניסיונות שלהם להטיל עליך את האשמה לנזק אחרי שהחזרת את הרכב. לא תקף למי שלוקח כיסוי מלא ללא השתתפות עצמית כמובן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד לא מסכים עם המשפט האחרון: לקחתי מ Sixt רכבים 3 פעמים בחצי שנה האחרונה, [2 מינכן 1 פרנקפורט] ובכל הפעמים שהחזרתי הנציג עשה סיבוב של בדיוק 4 שניות לוודא שאין איזו תאונה רצינית ובזה הסיפור הסתכם. מצד שני - כל רכב שאני מקבל מהם אני מקבל עם רשימה ארוכה של שריטות מה שבהתחלה נתן לי את ההרגשה שהם באמת מחפשים וכבר אמרתי אבוי איזה סרט יהיה לי בחזור.

ואז שאלתי איזה מנהל בכיר במינכן שבמקרה התחלתי לשוחח איתו על הנושא, והוא האיר את עיני:

רשימת השריטות הזו נבנת לאט לאט על ידי לקוחות שאוספים את הרכב ומעירים על דברים ואז הדברים נרשמים, לא מלקוחות שחייבו אותם על תיקונים.

דבר שני, לטענתו, חוק שכירות רכב הוגנת או משהו בסגנון שחל על כל החברות האירופאיות מונע מחברת ההשכרה לגבות תשלום על שריטות שקטנות מ 5 ס"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר לי המקום מהתמונה האמצעית, חנייה של מפל כלשהו אם אני זוכר נכון...

עשית הערכה מחדש של הוצאות על הרכב המשודרג לעומת המקורי שתיכננת?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד לא מסכים עם המשפט האחרון ם.

שמע זה די ידוע. הפורומים של תיירות מלאים באזהרות וסיפורים לגבי זה.

גם עלי הם ניסו תרגיל (ואני בדרגת פלטינום איתם). החזרתי רכב להית׳רו ושבוע לאחר מכן קיבלתי מייל שיש נזק לרכב. מאחר וצילמתי את הרכב כשהחזרתי אותו, ביקשתי מהם לשלוח לי צילום של הנזק עם חתימת זמן.

לא שמעתי מהם שוב בעניין...

באוויס זה לא קרה לי מעולם, ואני שוכר מהם פעם פעמיים בחודש כבר שנים ארוכות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה קטע עם סיקסט בצרפת. החזרנו את הרכב בשדה, שבועיים אחר כך מקבלים מכתב עם דרישה לשלם סדר גודל של 2000 שח על שריטה בחלק האחורי של הרכב.

שלחתי להם מייל, לא ענו כמה ימים, צלצלתי לשירות הלקוחות שלהם בצרפת ואמרו לי שבמקרה לגמרי צלצלתי כשהם בדיוק סיימו לבדוק את הקייס שלי והחליטו שאני לא באמת צריך לשלם. לא יודע אם זו דרך לסחוט עוד כמה שקלים. רוצה להאמין שלא, כי זה נשמע לי הזוי. מה שכן, תמיד יכול להיות שהם מנסים לגלגל נזק שנגרם על ידי אחרים, או שהעובדים שלהם דופקים מדי פעם את המכוניות בחניונים וגם אז הם מנסים לגלגל את הנזק.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הדלק היה יקר יותר, וגם - זה לא שהיגואר היתה חסכונית...

כן, אבל אני מניח שיש איזה הבדל בכמות הדלק בין 3.0 מוגדש על ובין 4.4 ליטר טווין טורבו.

השאלה הייתה האם חשבת על ההבדל הזה לפני שהסכמת לדגם החדש?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שהוא מבסוט מאוד מהרכב ושמח לקבל באותו המחיר רכב שעלות ההשכרה שלו גבוהה בהרבה.

למה לערוך תחקיר בדיעבד על העלויות?

היה הרי יכול להמנע מהמפלץ שקיבל.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...