Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ספורטיבי עד 100K

125Live
שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי דרישות מאוד ספציפיות והשאלה הגדולה - האם יש חיה כזאת ?

- רכב ספורטיבי (לאו דווקא רכב ספורט טהור - אפשר רכב "יוקרה" שהוא גם ספורטיבי)

- עדיפות לידני (אבל גם אוטומט עם ידיות העברה מאחורי ההגה יכול להיות אופציה)

- דגם אמין ולא בור ללא תחתית

- לא קבריולט

- אפשר 2 מושבים ואפשר יותר

- לא רכב מיני (OPC, קליאו ושות')

- מעל שנת 2009

- עד 100K

מהירות וכוח פחות קריטי מבחינתי. יותר חשובה לי חווית הנהיגה.

עריכה אחרונה על ידי 125Live
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BRZ זה לא רכב מיני מבחינתי ורשמתי את ההצעה שלכם כאופציה. תודה רבה.

הבעיה היחידה שיצא לי לנהוג עליה ופשוט לא התחברתי (אולי כי הייתי רגיל למיאטה באותו זמן).

אשמח לקבל עוד כמה אופציות, אפשר גם כאלה שלא נראות ספורטיביות במבט ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להרוס את החגיגה אבל לא תמצא BRZ עד 100K אלה אם היא שבורה לגמרי ומקסימום שנתון ולא חדשה יותר מ2012.לא שמעתי על עסקאות שנסגרו על BRZ במחיר של 100K אם הרכב לא עבר תאונה משמעותית... ואני מחזיק BRZ מעל שנתיים... השוק של המשומשות יחסית עוד גבוהה רכבת שמור לדוגמא 2014 ימכר באיזור ה130. שנתון 2012 ימכר באיזור ה120-115 לרכב שמור... כך שאתה מגיע לחריגה של מנימום 20% מהתקציב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער להרוס את החגיגה אבל לא תמצא BRZ עד 100K אלה אם היא שבורה לגמרי ומקסימום שנתון ולא חדשה יותר מ2012.לא שמעתי על עסקאות שנסגרו על BRZ במחיר של 100K אם הרכב לא עבר תאונה משמעותית... ואני מחזיק BRZ מעל שנתיים... השוק של המשומשות יחסית עוד גבוהה רכבת שמור לדוגמא 2014 ימכר באיזור ה130. שנתון 2012 ימכר באיזור ה120-115 לרכב שמור... כך שאתה מגיע לחריגה של מנימום 20% מהתקציב שלך.

תשמע אני לא יודע כמה שבורות הן היו אבל היו לא מעט 2014 שנמכרו באיזור ה120. יש גם אחת עכשיו ביד2 עם ק״מ גבוה יד 3 שנתון 2014 ב118,000. ככה ש2012 עם ק״מ גבוה ב105-110 לדעתי זה הגיוני לגמרי.

מדובר ברכב אמין ככה שק״מ גבוה זה לא כזה משמעותי לדעתי... אבל בלאי זה בלאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני לא יודע כמה שבורות הן היו אבל היו לא מעט 2014 שנמכרו באיזור ה120. יש גם אחת עכשיו ביד2 עם ק״מ גבוה יד 3 שנתון 2014 ב118,000. ככה ש2012 עם ק״מ גבוה ב105-110 לדעתי זה הגיוני לגמרי.מדובר ברכב אמין ככה שק״מ גבוה זה לא כזה משמעותי לדעתי... אבל בלאי זה בלאי.
הסתכלתי עכשיו ביד 2. לא מכיר את זו שדיברת עליה לכן לא יכול להביע את דעתי, רק יודע להגיד לך שרכב שמור בשנתון הזה עם נסועה כזו ויד כזו לא ימכר בפחות מ 120 בפועל. ואם הוא פרסם 118 כנראה שירד משם עוד במחיר וזה מחשיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשה עולה 200 אלף אז מה בדיוק מחשיד ב 2014 יד 3 עם קילומטר גבוה שנמכרת ב 118?נשמע לי הגיוני מבחינת ירידת הערך.
ירידת המחיר של היבואן על החדשות פגעה בשוק היד השניה למי שרכש בשנתנים 2016-2019.בפועל המחירים של שנתונים 2012-2015 אומנם נפגעו קלות אבל לא הושפעו באופן קיצוני כמו השנתונים החדשים יותר. יש לציין כמובן שהרכב לא נמכר במחיר מחירון ולכן עניין ההגיון פחות משחק פה תפקיד. מסכים איתך שעל פניו נשמע כמו ירידת ערך ריאלית ואפילו לא כזו רעה... אבל בפועל שוק המוכרים קונים עובד שונה ברכב הזה ואם פותח השירשור היה בעלים של מיאטה בעבר הוא מבין את כוונתי. בכל מקרה אין פה איזשהו ויכוח אני רק כותב מידע אישי שלי כבנאדם שבמקרה נמצא גם בקבוצת הואטסאפ של קבוצה שמאגדת בערך 50% מבעלי הרכבים בארץ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על ההתייחסות.

אכן היתה לי Miata NC בעבר וכמו שמקובל היא נרכשה במחיר גבוה מהמחירון וגם נמכרה במחיר גבוה מהמחירון.

בכל מקרה לצערי אין לי אפשרות לחרוג מהתקציב ולכן כנראה ש-BRZ היא לא אופציה כרגע.

אין לי בעיה לבחון כיוונים מעניינים אחרים בסכומים נמוכים יותר משמעותית (לדוגמא, בדקתי על אלפא GT, ואז הבנתי שיש לה מנוע בעייתי, גיר בעייתי ועוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון קופרה/FR

ג'ולייטה תלתן(גילוי נאות, אני מוכר אחת).

G37 קופה-אם תמצא.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...