Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבטת לאנשים מבוגרים בין 3008 1.2 סיטרואן c5 מזדה cx5 סקודה קארוק

מאיה2009
שימו לב! השרשור הזה בן 1665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העובדה שלך ברור ש"אין פה ויכוח" תקפה אולי לגביך, אין לה סימוכין אובייקטיבים, סימוכין שאולי ניתן ללמוד מהם כשמדובר בריקולים של היצרן, ולא חסרים כאלו גם במזדה. התחושה שלך, ואני מסכים שהיא די רווחת, אינה יכולה להוות תחליף למציאות וזו עדיין אינה זו שאתה מצייר. דשנו בסיפור הזה לא מעט ולהערכתי הוא גם הסיבה לכך שאתה פה תחת ניקניים משודרג, אז באמת שמיותר לחזור לשם, אבל ראוי שכך זה יהיה גם מצידך. קוראים פה לא מעט אנשים, חלקם נסמך על דעת חברים כאן, כדאי לגלות אחריות ולא להפוך השקפה פרטית לממצא מדעי.

תוספת : 1. הפוסט הזה הינו תגובה לפוסט מס. 29 כאן.

2. ה"היסטוריה", שנגד העלאתה אתה מתקומם לא רק רלבנטית לגוף הטיעון היא גם חלק מהותי בו ולכן הוזכרה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לטעמי חלק מהמטרה היא להאיר את עיני השואלים גם בדגמים אחרים מהידע (הנרחב) של חברי הפורום.

לגופו של עניין, לאנשים מבוגרים לפעמיים יכולה להיות בעיה הממשקים ברכב, במקרה של הסטרואן והפיג'ו הפעלת המיזוג וכו' דרך התפריטים במסך יכולה להפריע מאוד

לאנשים בכלל ולמבוגרים בפרט - תבדקו את העניין עם הורייך.

אני מצטרף להמלצה חמה על הנירו (נראה שמהווה פשרה מצוינת), וכבחירה שניה את המאזדה שהיא פונקציונלית, אמינה וסה"כ מהווה חבילה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אין לי שום בעיה עם רכבים צרפתיים, אני יודע שיש ביניהם כאלה שדי מוצלחים , אפילו כעת יש לי רנו קליאו.

לאמא שלי יש פיגו' 108 ומרוצה ממנה מאוד, ובצדק.

מה שאני מנסה להגיד כאן, זה שכאשר שואלים אותך לגבי אמינות הC5, אני מצפה לראות תשובה ריאלית שתשקף את מה שהוכח ומה שידוע על הדגם לאחרונה, שיהווה מידע אמין למתעניינים,

כך שהתשובה אמורה להיות במקרה שלך כזו:

נוחות הCX5 טובה, אך תהיה יותר נוקשאת מהC5, הC5 הוא הגי'פונים הכי נוח היום בטווח המחירים האלה.

אמינות הC5 החדשה:

"זה עדיין לא הוכח, כי מדובר בדגם חדש, הדגם הישן של הC5 היה לא אמין, הדגמים החדשים של הצרפתים לבינתיים מפגינים אמינות מרשימה"

אמינות הCX5:

"עד כה הוכח שהרכב אמין מאוד, הדגם הקודם משנת 2012 גם אמין מאוד, רכבי מאזדה באופן כללי בתקופה האאחרונה מפגינים אמינות מצויינת שממשיכה במסורת"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי בני 84 ו-74 ויש להם 3008.

מלבד כפתור בקרת שיוט/מגביל מהירות שהם מודעים לקיומו אבל מוותרים עליו בגלל סרבול התפעול, הם מסתדרים די טוב עם שאר הפונקציות של הרכב (כולל אנדרואיד אוטו והמזגן).

שניהם לא היו מוכנים לשמוע על צרפתיות בעבר.

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההורים עשו נסיעת מבחן על כל הדגמים שציינת ואהבו את כולם, סימן שהם לא שמו לב להבדלים בנוחות הנסיעה "הירודה" של CX5 ביחס למתחרים הנוחים יותר.

לכן בדרך השלילה, הם כנראה לא ממש רגישים לנוחות הנסיעה ובגלל שחשובה להם האמינות, הבחירה המתבקשת הינה המאזדה CX5 בתור הנציג היפני בחבורה פשוט בגלל:

1. המוניטין היפני (משפיע בעיקר על שמירת הערך והסיכוי לתקלות ככל שהרכב מתבגר).

2. מנוע אטמוספרי ותיבה אוטומטית סטנדרטית - הכי שמרני שאפשר ביחס לחלופות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

חייב לתקן אותך, למאזדה CX5 אין נוחות ירודה, הוא פחות נוח מהC5 כמו כל המתחרים כאן, אך לקרוא לו "לא נוח" זה פשוט קשקוש ולא מבוסס,

בכל מבחן טוענים שהוא נוח:

https://www.auto.co.il/model/mazda-cx-5_g1300

https://www.icar.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94_CX5/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94_CX5_%D7%97%D7%93%D7%A9/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מבין את התלונות לגבי הנוחות של המאזדה.

הוא אמנם לא רך וסופג כמו הסיטרואן אבל אני לא חושב שהנוחות שלו פחות טובה משל הפיג'ו, במיוחד עם הצמיגים הגבוהים בדגם הכניסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

חייב לתקן אותך, למאזדה CX5 אין נוחות ירודה, הוא פחות נוח מהC5 כמו כל המתחרים כאן, אך לקרוא לו "לא נוח" זה פשוט קשקוש ולא מבוסס,

בכל מבחן טוענים שהוא נוח:

https://www.auto.co.il/model/mazda-cx-5_g1300

https://www.icar.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94_CX5/%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94_CX5_%D7%97%D7%93%D7%A9/

חברים, לפני שאתם מתנפלים, שימו לב ששמתי גרשיים על "הירודה" - קצת סמנטיקה עם הרבה משמעות.

המשמעות היא ש-CX5 בהגדרה פחות נוח מ- C5, אך בסדר גמור לכשעצמו.

זו גם הסיבה שההורים של פותח השרשור לא פסלו אותו בגלל הנוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מבקשת עזרה בקניית רכב חדש להורי, אנשים מבוגרים שמחפשים רכב נוח (מתלים רכים) גבוה אמין חסכוני וכמה שפחות לראות מוסך. הם מחזיקים מכונית הרבה שנים. הם חשבו על המכוניות הנ"ל. אשמח לחוות דעת. תודה!

הייתי הולך על c5 - מאוד מאוד נוחה עם 5 שנים אחריות מפגוש עד פגוש. אם הנסיעות בעיר , אז בנזין. אחרת - דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...