Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת חדר במלון בגרמניה ?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה כזה בום ברומניה בשנות ה2000 המוקדמות. גם אז שאלו אם כולם מפגרים וכולם רמאים, התשובה התבררה כ"כן".

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש הבדל בין מדינה שמועמדת לכניסה לאיחוד האירןפאי והחוקים שלו לבין מדינה שכבושה בחלקה ע״י פוטין מצד אחד, מאוימת ע״י ארדואן מצד שני, ופעם בכמה זמן עולה לשלטון איזה אוליגרך שהופך את כל המדינה והחוקים שלה.

מצד שני, אני ממליץ על נופש שם. במיוחד למי שאוהב קזינו\בטן גב\שופינג. וכמובן היא בסיס טוב לביקור בשאר גיאורגיה (בוקי??)

השקעה בנדל״ן זה משהו אחר.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה.האמור בכתבה כולל תוכן ומידע מסחרי/שיווקי , ומערכת ישראל היום אינה אחראית למהימנותו. פרסום התכנים והמידע המסחרי בכתבה אינו מהווה המלצה או הצעה מצד מערכת ישראל היום לרכוש ו/או להשתמש בשירותים או המוצרים בכתבה."

אם אפילו מערכת ישראל היוםצלא מוכנה לקחת אחריות נל נכונות הדברים זה כבר מספיק כדי לא להאמין לאף מילה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתם כתבה אחת מתוך שלוש, מתוך עשרות, ששמתי כדוגמה להמחשה על מה אני מדבר, ואתם מתעסקים בזה ולא בנושא העיקרי.

הייתי שמח לשמוע ממי שבאמת מבין על מה מדובר מה דעתו על השקעה מסוג זה.

אל תחפשו לי אותיות קטנות בכתבות, לא הגענו לבאטומי בגלל כתבה פרסומית באינטרנט, נו באמת, מה נראה לכם?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נבנים שם פרויקטים ענקיים של דירות, כולם מפגרים? כולם רמאים?

כל האינטרנט מפוצץ כתבות על כדאיות השקעה בגיאורגיה.

כן. כולם רמאים, כי -

מדובר באנשים זרים שלא אכפת להם מהכסף שלך.

שנית, כשמישהו מוצא דרך לקבל תשואה גבוהה בסיכון יחסית נמוך - הוא לא מפרסם את זה, הוא לא כותב על זה באינטרנט, הוא לא מדבר על זה עם חברים. הוא מרוויח את התשואה, לוקח את כל הכסף לעצמו והולך לחגוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל האינטרנט מפוצץ כתבות על כדאיות השקעה בגיאורגיה.

לא מצליח להבין

יש כלל מאוד פשוט בהשקעות והוא אם אתה לא מבין במה אתה משקיע אל תיכנס לזה בכלל.

למה אנשים מחפשים הרפתקאות

כי אנשים חושבים שיש דרך מהירה להתעשר. אנשים חושבים שיש איזה השקעה "סודית" ואיזה מודל עסקי סופר מתוחכם שיהפוך אותם לעשירים ורק הם יודעים עליו.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אנשים מחפשים הרפתקאות במקום לקנות נכס בארץ?

כי התשואות בחול גבוהות יותר, אבל כמובן שיש הרבה משתנים.

לדוגמא היורו התרסק מול השקל בשנתיים האחרונות. מה זה עשה לתשואה של בעל הנכס באירופה? בגדול הרג אותה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי על נכס בארץ התשואה היא עצובה. זה מאוד לגיטימי להשקיע בנדלן בחו"ל, אני מכיר לא מעט שעושים את זה ובהצלחה, אבל צריך היכרות מאוד טובה עם השוק במדינת היעד ועם תנאי העסקה הספציפיים לפני שמשקיעים שם שקל אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אפשר לקנות בארץ ב 150k לקבל בין 10-12%?

או אפילו 8?

באופן כללי שאף אחד לא ממליץ על השקעה בבאטומי.

אז אשאל שאלה אחרת, מה הדרך הכי טובה להשקיע 100-150k?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לענות על השאלה הזו בצורה רצינית.

השקעה שטובה לך לא תהיה טובה למישהו אחר ולהפך.

רץ פה שירשור שמישהו פתח לא מזמן בערך עם השאלה שלך. אתה מוזמן לעבור עליו. אנשים גם נתנו שם דוגמאות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אפשר לקנות בארץ ב 150k לקבל בין 10-12%?

או אפילו 8?

k?

השאלה שלך לא נכונה.

בסביבות הריבית שיש כעת בעולם השקעה שתניב 10% תשואה תהיה בעלת סיכון גבוה.

תשאל את עצמך קודם כמה אחוזים מהקרן אתה מוכן להפסיד. ומה טווח ההשקעה. לאחר שהגעת לתשובה הזאת , אפשר לחפש השקעות שונות שיענו על הטווח.

השקעה בנדלן בגיאורגיה , היא השקעה מסוכנת. במיוחד אם אתה לא מקומי . וזה מה שכולם ניסו להגיד לך. אם אתה מוכן להפסיד את כל גובה הקרן, ואולי יותר. ואתה יודע לקראת מה אתה צועד, אז כן זאת יכולה להיות השקעה מעניינת.

אחרת הייתי מוותר.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אשאל שאלה אחרת, מה הדרך הכי טובה להשקיע 100-150k?

התשובה תלויה בטווח ההשקעה, רמת הסיכון שאתה מוכן לקחת על עצמך, ההבנה שלך בנושא ההשקעה, והזמן שאתה יכול להשקיע בניהול ההשקעה.

בהתחשב שאג״ח גרמני ל־30 שנה נותן ריבית שלילית, די ברור שהשקעה של 10% נושאת סיכון גבוהה.

תשואה גבוהה בסיכון נמוך, ללא הבנה וללא לימוד מעמיק של הנושא ⇐ מלכודת עכברים

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...